Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, miért nem szerettek...

Srácok, miért nem szerettek manapság udvarolni? Miért ment el a kedvetek tőle?

Figyelt kérdés
Aki azt mondja, hogy minden nő könnyű vérű, az inkább ne válaszoljon.

2013. nov. 25. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
-.-
2013. dec. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
Kérdező, be ne ismerd a tévedésed :D
2013. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
45%
:D mindegy. én le irtam mi a véleményem, te kérdezted. nem tehetek rolla hogy a mai világba a lányok csak a pénzre és a nagy fa..ra mennek amugy volt hogy én is udvaroltam a végén meg nyalis kutyának hivtak -.- szoval ezt is vedd figyelembe hogy mienek is a lányok ha udvarolnak. a bunkok jonnek be nekik :D
2013. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
93%
Elmondom, hogy innen, 50-en túlról miben látom a probléma gyökerét. Mindkét fél szerepet játszik. A csajok eljátszák a kőkemény, sokat megélt ribit, a fiúk meg eljátszák a nagy macsót. Valójában mindkettő gyengédségre vágyik, de ezt "nyálas" bevallani. Gyengeség. A lány titokban ugyan vágyik rá, hogy körüldongják, udvaroljanak neki, de kiröhögi azt, aki ezt megteszi. A fiú, bár nem lételeme az udvarlás, a cél érdekében szívesen megteszi, de ha elutasításra talál, leereszti a sisakrostélyt és visszahúzódik a macsóság páncéljába. Az a kevés lány meg, aki nem esett a szerepjátszás hibájába, nem érti, hogy miért nem udvarol neki senki.
2013. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 Szálab válasza:
Miquel, itt a frankó nálad! Szerintem.
2013. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:

Miguel:

Nem rossz válasz, csak kiegészíteném:

Az a kevés fiú meg, aki nem esett a szerepjátszás hibájába, nem érti, hogy miért nem udvarolhat senkinek.

2013. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:

Miguel, még valami:

Azért nem lehet ennyire általánosítani. Ugyanis SOKAN vannak olyan lányok és fiúk, akik meg félnek a felelősségvállalástól, akár pl érzelmileg! Ezért ők részben ellentétes hozzáállásúak az általad említett kategóriájúakhoz képest: ők örök 3 lépés távot akarnak tartani.

Aztán van olyan is, aki túl mélyen és túl sokat csalódott, és ezért nem akar túlságosan kinyílni a másiknak, és ezt teljesen következetes és egyenes módon teszi akár (és van, aki meg nem egyenes módon, ezen belül is sok féle van).

2013. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:

Kedves Uccsó!

Milyen felelősségvállalásról beszélsz? Udvarláskor ilyenről még szó sincs, csak és kizárólag magadnak tartozol felelősséggel. És miféle 3 lépés? Honnan mérve? Az élettől? Ki akarsz maradni az életből, és nagy bölcsen 3 lépés távolságból szemlélni, ahogy elmegy melletted? Mert megteszi! Ez olyan! Ez nem vár senkire. Sőt, ha te nem használod ki, ő használ ki téged.

Túl mélyen és túl sokat csalódtál? Ragyogó! Az ember az ismeretlentől fél igazán, és mivel te ezt már ismered, nem kell félned tőle. Ja, hogy fájni fog?

Na, várj. Most képzeld el, hogy az érzelmi nívód egy tó felszíne, te pedig egy háromnegyedig töltött ásványvizes palack vagy. Minél mélyebbre ránt a bánat, amikor elenged, annál magasabbra emelkedsz ki a vízfelszínhez, vagyis az érzelmi nívódhoz képest. Magyarul: Minél mélyebb bugyrait járod meg a pokolnak, annál magasabbra leszel képes szárnyalni, ha utolér a boldogság. A természetben minden az egyensúlyra való törekvésről szól. Az ember is ingázik boldogság és bánat között. Természetesen megteheted, hogy tetszhalálba merevedve elfekszel a vízfelszínen, míg lassan belep az alga, és elfeledetten, elméleteket gyártva kushadsz a nádasban megrekedve. Mert félsz a kudarctól.

Kudarc. Te nem emlékezhetsz rá, ezért elmesélem neked, hogyan tanultál meg járni: Eggyel többször álltál fel, mint ahányszor elestél! Most is csak ezt a jól bevált sémát kell követned.

2013. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, szavaimat úgy értetted, mintha magamra vonatkoztattam volna. :)
2013. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:

Miquel magára vette. Nem kell vele törődni.


Az élet nem elesés-felállás fél évig amit siker koronáz = 60-90 évig tudsz járni. 20-30 aktív éved van kapcsolatot építeni, családot alapítani (15-18 évesen nem fogsz). Érzelmileg statisztikák szerint addig amortizálnak válásokkal és más finomságokkal amíg bírod, közben fizikailag egyre rosszabb állapotba kerülsz. Magyar férfiként 50-60 éves korodban valószínűleg meghalsz, de már előtte is gondjaid lesznek az ágyban, munkában. 30 évesen legyél optimista, mert majd jön a jó. 35 évesen is. 40 évesen is. Bejön vagy sem? Ezt M. sem tudja, csak győzködi magát. A többségnek nem jön be, a kisebbség hangosan érvel.

2013. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!