Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok nem értékelik a...

A lányok nem értékelik a rendes fiúkat, ellenben gyakran panaszkodnak, hogy a pasijuk veri megcsalja vagy durván bánik velük? Jól sejtem, hogy az evolúció a női nemet úgy formálta, hogy mindig a lehető legaljasabb fiúkhoz, férfiakhoz vonzódjanak?

Figyelt kérdés
Én is gyakran udvarisan próbálkozom és haverok is ilyen értelmesebb réteg, mégis a lányok nem egyszer kinevetnek vagy elutasítanak. Ellenben jön egy tapló, beszélni sem tud és minden lány epekedik érte, hogy hű, de menő ez a srác. Köpik, fingik, böfögik, verekszik,megcsal, hazudozik, durván beszél a csajjal, de hát ez menő!

2014. jún. 2. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:

Itt egyedül te toporzékolsz, a passzív-agresszív szmájlid pedig nagyon cuki.

Részemről itt befejeztem, nem vagyok szociális gondozó, hogy nyomingerekkel foglalkozzak.

2014. jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
Nekem sincs sajnos több időm,hogy segítsek a lelki bajodon, de remélhetőleg saját magad is találsz belőle kiutat. Sok szerencsét hozzá! Istenem egy újabb ember,aki komoly segítségre szorul!:)
2014. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
86%

71%-os légyszíves húzz már el melegebb éghajlatra, nagyon ügyes vagy kapsz egy buksi simogatást amiért sikerült párszor megnevettetni a lányokat, (gartulálok hogy ez életed teljesítménye...remélem érzed az iróniát).

Senkit nem érdekel a vergődésed, hogy x kommenten keresztül bizonygatod a gyerekkkori(!) sikerereidet.


Noyda és stelpa máttur is normálisan állnak a dolgokhoz, ellenben tőled annyi telik hogy felhozol pár szánalmas példát életed jelentéktelen momentumaiból aztán óvodásokat megszégyenítő gyerekességgel azzal vágsz vissza amivel vádolnak. Igazán érett mondhatom, a cumit nem kéred vissza?


Nem hizsem el, hogy se a te se a kérdező ismerősi, baráti, családi körében nincs egyetlen pasi se akit még ti is normálisnak tartotok és nincs barátnője. Akkor meg máris megbukik az általánosítás. Csak nyitott szemmel kéne járnotok az utcán mert képezljétek nem csak a szép embereknek van párja, sőt hovatovább olyan párok is vannak ahol a lány a magasabb (most haragítottam magamra minden lalcsonysága miatt kisebbségi komplexusban szenvedő pasit), és olyanok is ahol a pasi nem gazdag vagy kigyúrt.

2014. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
11%
Jajj, de megható, kiállsz a kis netes barátaid mellett, mindjárt megkönnyezlek :)
2014. jún. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
79%
Tartogasd a könnyeid azoknak akiket meghatsz vele, a sors fintora hogy ált. nem szoktam egyetérteni Noydra-val most mégis igazat adok neki.
2014. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
11%
Mindig egyet értesz Noydrával.
2014. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:

Tényleg? Bizonyítsd.


Nem fogom menni, megsúgom miért, mert az a fajta hülyegyerek vagy aki vaktába vagdalkózik de még arra se veszi a fáradságot, hogy megbizonyosodjon az általa állított tény/információ helyességéről. Aminek - mint jelen esetünkben is - könnyen nagy-nagy pofáraesés a vége. Komolyan miért vagy saját magad ellensége?

2014. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
Let the game begin, azt állítod mindíg. Akkor legyél kedves felsorolni az összes kérdést amihez ő is és én is válaszoltunk majd mutass rá kérlek mikor és hol (az összes kérdésnél, természetesen elvégre MINDÍG egyet értek vele) helyeseltem neki.
2014. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
7%
nem veszed észre,hogy csak szórakozok veled? Hülye gyerek! Érdekel is engem,hogy mit okoskodsz itt össze-vissza.
2014. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:

Az oldal egyik legviccesebb jelensége, amikor valaki azáltal akar különbnek tűnni, hogy úgy állítja be, mintha neki egy ilyen "vita" csak egy kis szórakozás/unaloműzés lenne.

Csakhogy ezzel akad némi probléma:

1. Nem igaz.

2. Még ha igaz lenne, az is igencsak beteg lélekre utal. Miféle elveszett ember lehet az, akinek az a szórakozása, hogy ismeretleneket ingerel egy anonim oldalon? Akit pedig az unalom vezet ide, az meg szimplán elbukott intellektuálisan, hogy arra terjed az esze, hogy "szórakozzon" unalmában olyan emberekkel, akiket ő h..ülyének tart. :D

2014. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!