Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok nem értékelik a...

A lányok nem értékelik a rendes fiúkat, ellenben gyakran panaszkodnak, hogy a pasijuk veri megcsalja vagy durván bánik velük? Jól sejtem, hogy az evolúció a női nemet úgy formálta, hogy mindig a lehető legaljasabb fiúkhoz, férfiakhoz vonzódjanak?

Figyelt kérdés
Én is gyakran udvarisan próbálkozom és haverok is ilyen értelmesebb réteg, mégis a lányok nem egyszer kinevetnek vagy elutasítanak. Ellenben jön egy tapló, beszélni sem tud és minden lány epekedik érte, hogy hű, de menő ez a srác. Köpik, fingik, böfögik, verekszik,megcsal, hazudozik, durván beszél a csajjal, de hát ez menő!

2014. jún. 2. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 Noydra ***** válasza:

Ja, neked nincs. Kitűnik a kommentjeidből, még pszihológiai végzettség sem kell hozzá.


A nevem miatt 100ból 101en nőnek könyvelnek el.

Egyre jobban élvezem.:D

2014. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
36%
Beszélgető partnerre pedig te szorulsz, látom csak ezért provokálsz, mert a kutya se szól hozzád. Sajnállak ezért. Komolyan. Járj pszichológushoz, az megoldja az elmebajod és legalább társaságod is lesz.
2014. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
Figyelj, nekem van társaságom, akárhova megyek betudok illeszkedni egy idő után, nem kell engem félteni,meg tanácsokat adni, amiket itt leirkálok, annak a negyedét nem gondolom komolyan.
2014. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem gondolod komolyan, minek rinyálsz itt? Ha van társaságod, miért nem velük vagy?

Tényleg ennyire lelkiszegény nyomorék vagy, hogy ez az egyetlen szórakozásod?

2014. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 Noydra ***** válasza:

Akkor felmerülne a kérdes, hogy minek írod le?

Akkor felmerül az a 2 variáció, hogy most hazudsz és még súlyosabb eset vagy.

A másik variáció, hogy erre az oldalra kamuzni és direkt provokálni jársz fel, ami megint csak súlyos orvosi eset.


Melyiket választod? :D

2014. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
fejezd már be ezt a nyomorékozást mert nem tudsz rólam semmit,az alapján ítélsz meg,hogy írok ide néhány sort, ha tudni akarod most azért nem vagyok a társaságommal mert egy kicsit messze vannak,az egyik haverom pl. Hollandiában van. De nem is tudom,hogy minek idegesítem fel magam,hogy lenyomorékozol, miért adjak a véleményedre? Egy idegen vagy nekem, semmi több, aki mást nem tud csak "nyomorékozni"
2014. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
Azért idegesít, mert tényleg egy lelki nyomorék vagy. És ne haragudj, de az alapján ítéllek meg, ahogy megnyilvánulsz. (Ilyenkor hol van a híres férfi logikátok???) Ha normális lennél, nem kaptad volna ezt a jelzőt. De mondhatnám azt is, hogy retardált. Mindegy, helytálló lenne.
2014. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 Noydra ***** válasza:

Pedig látszólag magadra veszed, hogy annak hív.

Különben nem vitatkoznál magadban rajt 8 leírt sorban.

2014. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
40%
Nincs az én lelki világommal semmi baj az égvilágon, akármit írsz, akárhogy toporzékolhatsz, hogy márpedig van :)
2014. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 Noydra ***** válasza:
Mennyi idős vagy egyébként?
2014. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!