Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok nem értékelik a...

A lányok nem értékelik a rendes fiúkat, ellenben gyakran panaszkodnak, hogy a pasijuk veri megcsalja vagy durván bánik velük? Jól sejtem, hogy az evolúció a női nemet úgy formálta, hogy mindig a lehető legaljasabb fiúkhoz, férfiakhoz vonzódjanak?

Figyelt kérdés
Én is gyakran udvarisan próbálkozom és haverok is ilyen értelmesebb réteg, mégis a lányok nem egyszer kinevetnek vagy elutasítanak. Ellenben jön egy tapló, beszélni sem tud és minden lány epekedik érte, hogy hű, de menő ez a srác. Köpik, fingik, böfögik, verekszik,megcsal, hazudozik, durván beszél a csajjal, de hát ez menő!

2014. jún. 2. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 Noydra ***** válasza:
88%
Bizonygasd csak, hogy normális vagy, annál jobban tudja mindenki, mennyire nem.:)
2014. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
Nem baj, én így érzem jól magam, normálisnak lenni unalmas,meg ugyanazokat leírni, mint mások, hogy jaj, nem csak a taplók jönnek be a csajoknak, az is unalmas. Írhattam volna olyan válaszokat is,amiért felpontoztak volna, mint régen is csináltam,de nincs abban semmi jó:)
2014. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
92%

És az szerinted mennyire unalmas, hogy kiírnak naponta több ilyen kérdést, és minden egyes nőt ezzel a baromsággal gyanúsítanak? Ha meg azt mered mondani, hogy te nem olyan vagy, próbálsz reményt adni, akkor meg a kva anyád, hazug vagy, álszent vagy stb. stb. :D

Unalmas kérdés alá unalmas - de legalább őszinte - válasz dukál.

2014. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
41%
Amit itt látsz haver ez a 71% 78%-ról ment le :) Nem semmi, igaz?
2014. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
Na , azért az anyázást mellőzük, mert tudtommal én senkinek nem írtam ilyesmit. van bennem annyi gerinc,hogy nem írok ilyet másnak,főleg úgy nem,hogy tudom,hogy"biztonságban" vagyok a neten.
2014. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
OMG, ez azért fájt... Olvasd újra a kommentem, légy szíves!
2014. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
50%
Ja, igazad van, az előbb rosszul értelmeztem a hozzászólásod. Elnézést! Az őszinte véleményem,ha érdekel pedig az ilyen kérdésekről az,hogy hiába próbáljátok bizonyítani az ellenkezőjét,amit a kérdező állít,nem fogja belátni,hogy nincs igaza azt fogja mindig alapul venni,amit tapasztal. A "ronda vagyok, nincs esélyem" típusú kérdéseknél is tele lehetne írni az egész gyk-t válaszokkal, mivel akinek könnyebben megy a partner keresés az nem fogja megérteni a másik álláspontját,a "síró" pedig nem fogja megfogadni a tanácsot,mert már elkönyvelte magának,hogy ő akár mit tesz, az élet szar és neki semmi esélye, hiába látni előnytelen külsejű embereket az utcán,n akik megtalálták a párjukat, egyszerűen "nem veszi észre", hogy ilyen is létezhet, csak az, hogy jóképű srác jó csajjal, vagy átlagos, vagy nem túl szép csaj jóképű sráccal.
2014. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
Én a 71%-ossal vagyok.
2014. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, én szívesen ismerkednék veled, a kedves srácokat részesítem előnyben. Írj privit és küldök képet. 20/L
2014. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 Noydra ***** válasza:

Szóval azért nem a normális véleményedet kommenteled az ilyen kérdésekre, mert az unalmas, meg azzal vagy elfoglalva, hogy hány %on állsz.


Persze, tök normális vagy.:D

2014. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!