Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok nem értékelik a...

A lányok nem értékelik a rendes fiúkat, ellenben gyakran panaszkodnak, hogy a pasijuk veri megcsalja vagy durván bánik velük? Jól sejtem, hogy az evolúció a női nemet úgy formálta, hogy mindig a lehető legaljasabb fiúkhoz, férfiakhoz vonzódjanak?

Figyelt kérdés
Én is gyakran udvarisan próbálkozom és haverok is ilyen értelmesebb réteg, mégis a lányok nem egyszer kinevetnek vagy elutasítanak. Ellenben jön egy tapló, beszélni sem tud és minden lány epekedik érte, hogy hű, de menő ez a srác. Köpik, fingik, böfögik, verekszik,megcsal, hazudozik, durván beszél a csajjal, de hát ez menő!

2014. jún. 2. 16:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
2014. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
74%

Napi facepalm-díjas kérdés. :D


Csakazértis leírom:

SZAVAK NINCSENEK RÁ, HOGY MENNYIRE RÜHELLEM azokat a taplókat, akiket a kérdésedben említettél. A büdös életben nem kellett volna egy olyan nekem.

És tudod kiket rühellek ugyanannyira, mint az érzéketlen nőverő taplókat? Hát, kérlek, a rinyáló h..ülyegyerekeket, akik semmi másra nem képesek, csak a kognitív torzításaik által létrejött, VÉLT igazságaikat/féligazságaikat hangoztatni, és meghazudtolni, aki azt meri mondani, hogy rá nem igaz, amit zengenek.

2014. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 Noydra ***** válasza:
44%

Fogalom zavarban vagy barátom.

Te nem rendes vagy, hanem végtelenül ostoba.

De ha kipróbáltad, mondd már el mit tettél?

Odamentél valakihez, hogy, "csá ribi leszopsz ingyé?" Aztán pofán bacctad, meg már rá is cuppant igaz? :D

Mesélj kérlek.

2014. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 A kérdező kommentje:
Haverokkal a jó fiús stílusban csjaozok, egyedül viszont egészen más módszerekkel és tényleg úgy néz ki, a hazudozós, ravasz róka módszer a nyerő a jó fiús, udvarias úriember stílussal szemben. Haverokkal már jó ideje vitázok amúgy, mert szerintem ezzel sosem fognak nőt felszedni és tényleg, én már előrébb vagyok, mert szexuálisan is összejött a dolog, nekik meg csak a csók a maximum, amit elértek eddig a jó fiús módszereikkel.
2014. jún. 2. 16:47
 15/72 Noydra ***** válasza:

Ravasz.:D

Magyarul esetleg? Hogy ez mit takar? Hogy nem úgy viselkedsz, mint aki holnap már megkéri a kezüket?

Vagy mit jelent nálad a jófiús, meg a hazudozós, ravasz? Miben hazudsz ismerkedésnél egyáltalán?

2014. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg fejtsd már ki. Mellesleg ez kislányoknál, csitriknél, tudjukkiknél bejön, de egy értelmes nőnél nem.
2014. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
21%
Ez nem sírás, amit a kérdező írt, hanem a színtiszta igazság, mindegy a nőknek, hogy milyen bunkó, műveletlen paraszt egy férfi, csak helyes kigyúrt legyen, ez nekik a fontos. Személyiség? Ugyan már...
2014. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
64%

Még mindig vagyunk jó néhányan, akik okádunk a műveletlen tahóktól. Akármennyiszer írják le az oldalon az ellenkezőjét, akkor is így lesz. :D Nagyon silány intellektusra vall az, ha valaki egy egész nemet képes egy kalap alá venni.


Egyébként elmesélhetné nekem valaki, hogy az miért van, ha van egy srác (pl. itt az oldalon), aki sikertelen a nőknél, rondának vallja magát, akkor magától értetődő, hogy belső tekintetében pedig egy igazi kincs? Mind iszonyatosan tisztességes, kedves, jól nevelt, intelligens, igazi gentleman! :D Csak nekem furcsa ez? ^^

2014. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
52%
Reflect the Storm megmondta, 100%-ban igaza van. Amit a kérdező művel már x. kérdésen keresztül pedig semmi más, mint siránkozás és a felelősség minden nemű hárítása.
2014. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 Noydra ***** válasza:
32%

18: Nem, nem csak neked furcsa. De ezt itt hiába magyarázod, ők a tökéletes áldozatok.

Tökéletes áldozat. Milyen fasza könyv, vagy filmcím lenne.:D

2014. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!