Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Örömlányhoz mennék nem útszéli...

Örömlányhoz mennék nem útszélihez hanem lakásra lehet ne ettől bajom?

Figyelt kérdés

20 éves szűz fiú vagyok vele veszteném el , lehtne attól bajom ha kinyalom és smárolok vele csak kinyalnám és smárolnék vele óvszerben meg punciba és popsiba szeretném ,mi bajom lenne ha megcsinálnám? nem akarok fertőzést ,mi bajom lehetne tőle ??

már eldönttötem megyek ez biztos

lányok megvetnétek egy ilyen fiút aki örömlányal veszti el a szűzességét ?


2012. jan. 16. 13:59
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/101 anonim ***** válasza:

Egyedül? Mindig szerzek mást, és én beleőrülnék ha egy nővel kéne lennem egész életemben :)



majd te is megkomolyodsz. nem éppen a legjobb érzés egyedül megöregedni, tudod? :) és eljön az az idő, amikor már k.rvára nem tudsz megkapni senkit :D

2012. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/101 anonim ***** válasza:
100%

A gond ezzel az, hogy egy prosti nem fog tanítgatni, ők a tapasztalt férfiakhoz vannak szokva, ráadásul időre megy a játék, és elsőre az sem túl szerencsés, ha mindig az órát kell közben nézegetni.

Ha mégis elmész, semmiképpen ne nyald ki, és csakis óvszerrel feküdj le vele. Nekik rengeteg férfival van dolguk, könnyű összeszedni valamit. Igaz, ezt ők is tudják, és nem fogják megengedni, hogy gumi nélkül hozzájuk érj. Ha mégis, ott már gáz van, azoktól, akik belemennének, menekülj.

Lányoknak meg ne beszélj egy ilyen kalandról, mert nincs nő, aki ezt eltűrné. Ha megmondod, hogy prostiztál, tuti nem akarnak utána tőled semmi komolyat.

2012. ápr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/101 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, de.. vannak akik megengedik, sőt a szájbaélvezést is, de ott többet kell fizetni
2012. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/101 anonim ***** válasza:
78%
Te tudod, menny ha akarsz... ki tart vissza? Én 20 éves vagyok, nem volt még párkapcsolatom sem, még sem fordult még meg a fejemben SOHA hogy örömlányhoz mennyek... ennél "többet" érek. Nem fogom csak úgy akárkinek odaadni:D ez egy érték, gondolkodj el kicsit... a média, filmek, sorozatok mind ezt fújják... épp azért, hogy félelemben önbizalomhiányban tartsanak... mind maszlag. egyáltalán nem szégyen ha még szűz vagy, és aki emiatt dobna, annak már átmosta az agyát, a VV a sok amerikai pitéhez hasonló film, mind ezt váltja ki. Korunk nagy divatja... Szűz vagy még??? Háhá pancser-.-" Mikor értik már meg az emberek, hogy a szüzesség nem ciki, inkább érték, és csa kegy dolog. Nem vagy se több, se kevesebb, "nem leszel" jobb ember ha túl leszel rajta. Nem fognak többnek tekinteni... Akkor már milliók lennének híresek... Majd túl leszel ezen is, előbb utóbb úgy is. Gondold csak végig. Ha eddig kibírtad, mért adnád oda, egy olyan személynek, akit nem is ismersz, ráadásul semmi, egyáltalán semmi érzelem nem köt hozzá... Egyik ismerősöm, K@rvával (örömlány) veszítette el... hát... szánalmasnak tartottam. Lenéztem... nem tudom miért... Értékes ember vagy, aki ráadásul még "ártatlan" is. Hát nem szuper?:))
2012. ápr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/101 anonim ***** válasza:
45%
utolsó, büszke vagyok rád :)
2012. ápr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/101 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd! Foleg nem elsore. A szuzessegedet tartsd olyannak akit szeretsz is. Hidd el ha rendes lannyal van dolgod akkor nem fogja erdekelni, h szuz vagy. Attol meg lehetsz magabiztos, mert meg nem fekudtel le senkivel. A qrvat meg minek akarod kinyalni meg smarolni vele?, oda csak azok mennek akiknek nincs idejuk parkapcsolatra vagya hozzad hasonlok vagy esetleg kalandbol, hogy probalja ki milyen lehet. En kiprobaltam de mar elotte volt kapcsolatom 2 lannyal akikkel le is fekudtem. Hidd el megfogod banni, eloszor mert nem erik meg a penzuket, masodszor meg sokkal jobb a sex egy olyan lannyal akivel szeretitek egymast.
2012. ápr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/101 anonim ***** válasza:

Legalább tartanád titokban, hogy ilyesmit tervezel... Ez egyáltalán nem imponál a nőknek.

25/N

2012. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/101 anonim ***** válasza:
0%
Hogy állsz a betegségeddel, rendbejöttél már?
2012. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/101 anonim válasza:
Én is tervezem h elmegyek,de nem prostihoz,hanem ribihez...előtte csak ismerkedunk beszélgetünk 1-2 hétig aztán szex.több alatt sima túlfűtött tinire gondolok...
2012. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/101 anonim ***** válasza:
Csak akkor lesz élete valakinek, ha k*r, és ha ezt nem teszi meg 20 felett, egy sz*r senki, szóval irány a prostituált tüstént, ha nem akarsz egyedül befásulni.
2012. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!