Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Örömlányhoz mennék nem útszéli...

Örömlányhoz mennék nem útszélihez hanem lakásra lehet ne ettől bajom?

Figyelt kérdés

20 éves szűz fiú vagyok vele veszteném el , lehtne attól bajom ha kinyalom és smárolok vele csak kinyalnám és smárolnék vele óvszerben meg punciba és popsiba szeretném ,mi bajom lenne ha megcsinálnám? nem akarok fertőzést ,mi bajom lehetne tőle ??

már eldönttötem megyek ez biztos

lányok megvetnétek egy ilyen fiút aki örömlányal veszti el a szűzességét ?


2012. jan. 16. 13:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/101 anonim ***** válasza:
11%

28-as vagyok.


30-as!


Húzz a fäszba a népbutító könyveddel. Már egyáltalán nincsenek igazi nők. Nekik végük meg azoknak is, akik olyanokkal akarnak összejönni.


Utolsó!


Te is elhúzhatsz. Ne hülyítsd a kérdezőt!


Neked is elmondom. Most egy olyan korszakban vagyunk, hogy olyan, hogy rendes lány, már csak a mesékben van. Ha kérdezőt erre a marhaságra beszéled, akkor sohasem lesz túl az elsőn, mert mindig keresni fogja azt a rendes lányt. Az, hogy így rá akarjátok beszélni, az egy szadista játék. Mire jó ez? Hamis remény mire jó?


A nagy ő is csak egy ökörség meg az, hogy "mindenkinek van párja". Akkor a tolószékesnek is van? Vagy talán szánt a sors annak a gyereknek is párt, aki mondjuk 7 évesen elhunyt? Ilyen esetek után lehet ezt mondani, mi? Olyan, hogy nagy ő nem létezik és ahogy vannak a társadalomban gazdagok és szegények, ugyanúgy vannak olyanok, akik számára van nagy ő és akiknek nincs. Ugyanez érvényes a szexre is. Nem mindenkinek jár.

2012. jan. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/101 anonim ***** válasza:
21%

hát ja.

és akkor tegyük fel,hogy a kérdezőnek sikerül összejönnie a nagy ő-vel.

ágyba kerülnek és bénázik,hamar elsül mondjuk.

egy csaj ha nagyon rendes,akkor ad még egy esélyt,aztán lapát,egyik sem fog tanítani.

menj és gyakorlatozz az örömlányokon.

erre vannak,ezért értelmetlen a kérdés,mert alap,hogy menj.

annál a kasztráló gyógyszernél felháborítóbbat meg nem is olvastam.

2012. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/101 anonim ***** válasza:
18%

#41


Ez a könyv nagyon jó és amit ír, az 100%-ig stimmel.

Èn ugyanígy találtam meg a jövendöbelimet, hajszál pontosan.

Persze amíg nem probálod ki, nem fogod megtapasztalni.

Mindenesetre okosabb lenne akkor kritizálni és lehúzni valamit, amikor már legalább megismerted...


Ma is vannak rendes lányok, akiknek megadatott az a kegy, hogy olyan családban nöhettek fel, ahol még a gyerekeknek szellemi értékeket, ideálokat is adtak útravalóul...


Kétségtelen, hogy ez a ritkább, de ha felnövünk és rájövünk, hogy vannak deficitjeink, akkor tudatosan pótolhatjuk azokat... (Értékes könyvek, értékes társaság stb.)


Mert a mai világban állandóan szelektálnunk kell a jó és a rossz között. Állandó döntésre vagyun kényszerítve. Nagyon sok a csábítás.

De a csábító, könnyen kapható dolgok, ezalatt az áldozathozatal nélküli dolgokat értem, általában nem tesznek jót nekünk.

Jobb nem rögtön akarni mindent, hanem türelmmel (ki)várni.


"A nagy ő is csak egy ökörség meg az, hogy "mindenkinek van párja". Akkor a tolószékesnek is van? Vagy talán szánt a sors annak a gyereknek is párt, aki mondjuk 7 évesen elhunyt? "


Nemcsak egy tolószékes van a világon (sajnos), tehát ök is találhatnak maguk között párt. De én isnmertem egy lányt, az iskolatársam növére volt, aki törpe volt "tyúkmellü" és egy teljesen egészséges fiúval járt. (Hogy lett-e belöle házasság azt nem tudom, de a szerelmet ezek szerint ö is megismerhette...)


Nem szabad mindent CSAK testi síkon szemlélni, ahol szeretet van, ott minden lehetséges, még a testi hibák elnézése is.


Én vallásos vagyok és tudom, hogy Isten mindenkinek, akit családalapításra szánt, ad(na) egy nagy Ö-t, ha az illetö(k) ezt kérnék.

Igen, VAN a nagy Ö, létezik! De valóban csak Isten segítségével tudjuk megtalálni. Hiszen csak Ö tudja, kit teremtett meg teljesen individuálisan Nekünk! Mi ezt az illetöt magunktól képtelenek lennénk megtalálni a nem tudom hány milliárd ember közül, ez logikus...


Tehát, ha tényleg egy szerény, rendes, "családanya-típusú" lányra vágysz, akkor én csak azt tudom Neked tanácsolni, hogy olyan helyeken keresd, ahol ilyenek még vannak...

(At útszélen valószínüleg kevésbé...)


De ha a biztosra akarsz menni, akkor kezdj el naponta ezért a személyért imádkozni, kérd Isten áldását minden nap rá, mert ez a lány már él valahol, létezik!

Egyidejüleg kérd Istent, hogy vezesse hozzád.


És persze ehhez a lányhoz, akit még nem ismersz ugyan, de már él valahol és Neked lett szánva, hüségesnek kell lenned, már most. Mert ö a Te párod, a Te nagy Ö-d.


Ha így teszel, nem fogsz csalódni és biztosíthatom, hogy Isten Hozzád fogja öt vezetni!

Mindig a nö lesz a férfihoz vezetve, ezt a Price Derek is így élte meg 2x is, mert amikor megözvegyült újra ezt csinálta és újra kapott egy következö "nagy Ö-t"!

Ez nálam is ugyanígy történt és ismerek még pár más házaspárt, akik ugyanígy jöttek össze.

Tehát láthatod, ez funkcionál.


Ebben különben semmi "mese" vagy ördöngösség nincsen. Ha Isten egy realitás, akkor ezek természetes dolgok.

A baj inkább csak az, hogy erröl kevesen tudnak, mert kevesen vallásosak és ezért nem fordúlnak Istenhez a problémáikkal...


Aki meg gyerekkorban elhúny, annak nem kell még (ill. már) pár.

2012. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/101 anonim ***** válasza:

"...annál a kasztráló gyógyszernél felháborítóbbat meg nem is olvastam."


Ehhez meg csak annyit:

elöször is ez a gyógyszer NEM kasztrál.


Vagy levágja a fejedet egy fejfájáscsillapító???

Mert csak ennyiröl van szó.

2012. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/101 anonim ***** válasza:
5%

43!


Nem jó a link, amit ide írtál.

Megpróbálnám elemezni. De szerintem úgysem belőle semmi. Én már csak tudom. Sok könyvet olvastam és mind egyenlő a nullával. Népbutítás az egész.


A rendes lányok szerintem már kihaltak, ahogy azok az értékek is kihaltak. Már minden ilyen érték le lett rombolva. Elpusztult. Nem léteznek. Ezért van az, hogy egyre több fiú inkább elmegy prostihoz vagy azt teszi, amit én: egyáltalán nem néz egyetlen lányra sem. Ha egy lány megpróbál közeledni hozzám, akkor elzavarom. Idáig csak ostoba, egyszerű nőszemélyek jutottak nekem. Ezért többet nem foglalkozok ilyenekkel. Inkább maradok egyedül. Legtöbbjüket csak a pénz és fäsz érdekli.


Én meg nem vagyok vallásos. Szerintem nem létezik Isten. Ha mégis, akkor ő is ugyanolyan gonosz, mint a Sátán. Sőt. A kettő egy és ugyanaz. A legszadistább lény.


A nagy őben sem hiszek. Valaki ezt is csak kitalálta. Ismerek jó pár (beleértve a legjobb haverjaimat és barátaimat meg magam), akiknek nincs nagy őjük. Ahhoz, hogy mégis legyen és megtaláljuk valahol a 0 és mínusz ötmillió kell lennie. Nekünk az a sorsunk, hogy egész életünkben egyedül legyünk. Nem tudom, hogy ők ennek tudatában vannak-e vagy ha igen, akkor hogy viszonyulnak hozzá. De én részemről leszärom az egészet.


Majd akkor hiszek ebben, ha a könyv leírja a nagy ő tartózkodásának koordinátáit. Akkor azt fogom mondani, hogy még Isten is létezik. Talán.


Szóval, aki gyerekkorban elhuny, akkor az pusztuljon el úgy?

2012. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/101 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Nagyon megértelek.

De ahogy Te is máshogy gondolkozol, mint a nagy tömeg, ugyanígy vannak nök is, akik máshogy gondolkoznak...


Oda kell menned, olyan helyekre, ahol nagyobb az esély tényleg rendes, "tradicionális" lányokat találni.

Ilyen értékekkel ma már valószínüleg csak vallásos körökben találkozhatunk, tehát ajánlanám Neked, hogy kezdj el Istennel foglalkozni, templomba járni, zarándokutazásokra elmenni, imakörbe, rendezvényekre stb.

Majd meg fogod látni, hogy ezek milyen érdekes dolgok és milyen értékes emberekkel találkozhatsz ott.

(Nemcsak a nagy Ö-t találhatnád meg, hanem rögtön egy baráti kört is!)


Nem is sejted, milyen hamar belebotlanál így az "igaziba".


Hidd el, minden szó igaz, amit itt a blogon leírtam:

VAN egy tökéletes kiegészítöje MINDNKINEK, egy számára megteremtett személy, mint ahogy Isten minden Ádámnak teremtett egy Évát, de ez logikus módon csak Istenen keresztül található meg. Csak Ö tudja, ki.


De az én és más házaspárok esete bizonyítja, hogy ez az út járható (mindenki számára), csak meg kell(ene) próbálni!

(Az én párom 300 km-re élt tölem...)


Hát rajta, légy bátor és fogj bele!!!

Az egész életed boldogsága ezen múlik...

2012. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/101 anonim ***** válasza:

Nézd, itt lenne számodra az elsö program, amit ajánlani tudnék:


[link]


Nem tudom, hol élsz, de ha a lap aljára lemész, ott láthatod, hogy februárban lesz a Te korosztályodnak szólóan egy "párkapcsolat" hétvégi találkozás...

2012. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/101 anonim ***** válasza:

"...annál a kasztráló gyógyszernél felháborítóbbat meg nem is olvastam."


Ehhez még valamit szertnék hozzáfüzni a jobb megértés érdekében.


Ez tulajdonképpen nem is "gyógyszer", hanem csak foszfor, tehát egy épitöanyaga a szervezetünknek, mint a kálcium vagy a kálium, vagy a vas, stb...


De ha valakinek kálciumhiánya van, akkor csontritkulást kap, ha káliumhiánya, akkor szívbajt, ha vashiánya, akkor vérszegénységet, ha pedig foszforhiánya, akkor meg túlzottan felfokozottabb sexuális vágyakat.


A "Phosphorus C 30" szedése ezt a hiányt pótolja csak, ami által harmonilázódik a dolog.

Ennyi az egész.


Érdemes (lenne) kipróbálni, hogy kiegyensúlyozottan tudjunk általa élni és a jelenlegi kötelességeinkre koncentrálni...

2012. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/101 anonim ***** válasza:
* felfokozott.
2012. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/101 anonim ***** válasza:
2012. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!