Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Örömlányhoz mennék nem útszéli...

Örömlányhoz mennék nem útszélihez hanem lakásra lehet ne ettől bajom?

Figyelt kérdés

20 éves szűz fiú vagyok vele veszteném el , lehtne attól bajom ha kinyalom és smárolok vele csak kinyalnám és smárolnék vele óvszerben meg punciba és popsiba szeretném ,mi bajom lenne ha megcsinálnám? nem akarok fertőzést ,mi bajom lehetne tőle ??

már eldönttötem megyek ez biztos

lányok megvetnétek egy ilyen fiút aki örömlányal veszti el a szűzességét ?


2012. jan. 16. 13:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/101 anonim ***** válasza:
Ha így eldöntötted, akkor menjél, ne itt kérdezgess. Mi már elmondtuk, hogy elkaphatsz bármit, de te mindenképp menni akarsz. Hajrá!
2012. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/101 A kérdező kommentje:
oks megyek is és ha csak óvszerben orálisan kielégít úgy is el lehet kapni valamit?
2012. jan. 16. 14:40
 13/101 anonim ***** válasza:
44%
Nyugi, nem lenne semmi bajod tőle, mert nagyon higiénikusak általában. Nagyobb eséllyel kapsz el valamit a pici, kedves és aranyos lányoktól! Egy hivatásos lány tiszta lesz, és tapasztalt. Hajrá!
2012. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/101 A kérdező kommentje:

köszi, és a többit amit mondtam azt is meglehet , nyalás ,csók, ?

és ha óvszer van rajtam akkor nem para a punci és a popsi ,meg az orális kényeztetés se ?

köszi a segítséget

2012. jan. 16. 15:03
 15/101 anonim válasza:
96%

Ne bátorísd.. ész megáll fujjmár ne menny ez nagyon gáz és ha szűz vagy akkor mivan? ez tökre nem gáz ez azt jelenti hogy nem b@sztad fel oszt társaid 8 adikban mert menő volt... komolyan annyi szerencsétlen ember van manapság...

És kb 70% hogy elkapsz valamit.

Aki meg pénzért b@szatja magát az szerinted mennyire tartja tisztán magát? -.- hát semennyire.nincs önbecsülése jó ha megtörli a pics@ját 2 menet között... Fujj! Csak a r@tyi undorító emberek járnak kurv@khoz .

2012. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/101 Nazira ***** válasza:
100%
Csókot ne várd el ,h majd kapsz és nem is akarnám a helyedben... Azért mégis ki tudja ki járt ott mivel ha többet fizetnek gumi nélkül is bevállal 1-2 kuncsaftot... Ha elkapsz valamit mert kinyaltad és smaciztál vele szted nem baj mert végre nem vagy szűz igaz?
2012. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/101 Nazira ***** válasza:
75%
Azt elfelejtettem ,h miért is mennél :D Na hát ha az én páromról megtudnám, h k*rvához járkált csak azért mert szűz és kíváncsi volt meg "tanulni" akart azonnal lapát ez nem kérdés és szánalmas dolog így
2012. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/101 anonim válasza:
34%
Mennyél! Dugd meg! Sok sikert!
2012. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/101 anonim ***** válasza:
11%

szerintem is menjél

bár a kotonban való szopatást felejtsd el, nem éreznél semmit, a smárolással meg az a helyzet, hogy előtte lehet, hogy egy faszit szopott koton nélkül, bár szerintem nem kapnál el semmit, megmondod, hogy te előtte közös fürdést akarsz, meg ha beteg a csaj azt úgy is látod, hiv vírus pedig ritka, és nem terjed annyira könnyen, inkább a smárolásból minél kevesebbet, inkább toljad análba, meg simán, és egyébként is ehhez senkinek semmi köze, ez csakis a te dolgod, csak rád tartozik, nem kell elmondani soha senkinek

egyébként eléggé sok nős ember jár qvához, sőt van, hogy otthon az asszony tudja is, hogy qvázik, de mégsem teszi lapátra


egyik ismerősöm egyszerre 2 vasat tart a tűzben, ha érted, hogy hogy értem, van egy felesége, de egy másik nőt is tol, szinte mindennap, az asszony előtt nem is titkolja, csak közli, hogy hova megy, amúgy nagyon tudhat valamit az a faszi, mert rohadtul büdös mint a dög, izzadságszaga van, csóró, egy roncs kocsija van, a rudija is kicsi szerintem, és egyáltalán nem bűn ronda a barátnője, na ez a bekezdés az előttem szóló lapátosoknak szólt

2012. jan. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/101 anonim ***** válasza:
27%
jah, és ha betegek lennének a lányok, szerinted csinálnák a szakmájukat, vagy nem fogynának el a kuncsaftok gyorsan ha egyből megbetegednének?
2012. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!