Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Örömlányhoz mennék nem útszéli...

Örömlányhoz mennék nem útszélihez hanem lakásra lehet ne ettől bajom?

Figyelt kérdés

20 éves szűz fiú vagyok vele veszteném el , lehtne attól bajom ha kinyalom és smárolok vele csak kinyalnám és smárolnék vele óvszerben meg punciba és popsiba szeretném ,mi bajom lenne ha megcsinálnám? nem akarok fertőzést ,mi bajom lehetne tőle ??

már eldönttötem megyek ez biztos

lányok megvetnétek egy ilyen fiút aki örömlányal veszti el a szűzességét ?


2012. jan. 16. 13:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/101 A kérdező kommentje:
oks, csak ha már egyszer le smárolom akkor már tök mindegy hogy lesmárolom utána 10 szer ,hiszen ha elkapom akkor már egyből elkapom nem ?
2012. jan. 18. 21:37
 22/101 anonim ***** válasza:
79%

nem

kicsi az esély, hogy a hivet elkapd, de minél tovább kísérletezel, egyenes arányban nő a kockázat


inkább nézz felvilágosító videókat, én 18 éves vagyok, és én mondom meg neked a frankót

nem jól van ez így

2012. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/101 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ink keress egy rendes lányt... én biztos kiakadnék ha a barátom bejelentené h k.rvával vesztette el...

lassan 2éve vagyunk együtt előtte mind2en szüzekvoltunk, igaz bénáztunk az elején nemkeveset de azis jó volt.. legalább 1ütt kezdtünk bele.. és hiddel jobb ez a pár kis bénázás az elején mint h olyannal legyen aki semmi érzelem meg csak a pénzért csinálja, úgy az igazi ha szerelmeddel teszed, akár tapasztalt vagy akár nem....és hiddel 1lánynak is könnyebb elviselni a tapasztalatlanságot mint a tudatot hogy a barátja igy szerzett tapasztalatot...

2012. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/101 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom, hogy miért olyan fontos neked a kapcsolatszerzés?

Én a barátnőmmel megbeszéltük, hogy csak az esküvőnk után fogunk szexelni. Mindketten tapasztalatlanok vagyunk, de minket ez, egyáltalán nem érdekel.

2012. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/101 anonim ***** válasza:
0%
na mesélj, voltál már?
2012. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/101 anonim ***** válasza:
29%

persze.

menj el.

először csak egy pipára fizess be szerintem.

megnézed a csaj hozzáállását,lecsekkolod,hogy ő van-e a képen,mert a nagyon jó csaj képpel rendelkezők sajnos kamuk.

aztán ha rendes,meg jól csinálja,akkor visszamész és megdugod.

szűzen meg ne kérj popót,mert tényleg ki fog nevetni.

baciktól nem kell félned.

2012. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/101 anonim ***** válasza:
53%

Tudod mit?

Szerintem, ha ilyen nökkel kezded el, ezeknél is fogsz maradni!!!


Aki megindul a lejtön, az már nem megy többé vissza.


Csak nem gondolod, hogy ilyen élmények után, amiket Te így elöbb-utóbb fogsz szerezni, egyre keményebb dolgokra gondolok, egyre perverzebbekre, hogy utána még akarni fogsz valaha is egy szerény, rendes, családanya-típust, hogy az majd gyermekekkel ajándékozzon meg?!


Amire rászoktál, annál fogsz maradni és majd életed közepe felé egy szerencsétlen, magányos -és talán nemibeteg- ember leszel... és úgy is fogsz megöregedni...


Ha ennyire hajt a sex, kérlek vegyél egy "Nux vomica C 30" nevü orvosságot (patika, kb. 7 €), ebböl szedjél be havonta 1x 5 golyócskát.

Kávét ne igyál, mert az megszünteti a hatást.

Ez a szer harmonizálni fog téged ilyen szempontból is, de testileg is csak jót tesz, meg jókedvü is leszel töle...

Semmi mellékhatása nincs, nem kell félni töle, de Neked nagyon ajánlanám.

2012. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/101 anonim ***** válasza:
12%

#27!


Te most viccelsz, ugye? Hol van olyan szerény családanya típus? Nézd meg a mostani tizen-, huszonéves korosztálybeli lányokat. Hol vannak ott olyanok? Mindegyik lány csak egyre jó: bäszás. Semmi másra. De még elég hülyék is, mert ingyen csinálják.


A 3-as. Macs és 7-es pedig álszentek. Honnét tudják ők, hogy az aktuális párjuk nem a te helyzetedben volt? Szerintük ezt egy fäszi elmondaná? Erősen kétlem.

Ráadásul a mai világban a nők nagy része egy gerinctelen görény. Régi típusú, igazi nőknek vége. Sajnos. Pedig nekem olyan kell.


A kérdezőnek meg annyit, hogy ez nem szánalmas. Max hagyományos dolog. Régen volt olyan szokás, hogy a családfő a fiát elvitte kuplerájba, hogy elveszítse.

Aki ezt szánalmasnak írja, az szociopata. Nem tudják, hogy milyen nehéz helyzetben van a kérdező.


Szerintem inkább menjen örömlányhoz. De ez legyen csak az ő titka.

2012. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/101 anonim ***** válasza:
15%

utolsó teljesen igaz, én sem írhattam volna jobban,


amit pedig az utolsó előtti ír, az egy vicc, akkora hülyeség, hogy nem is koptattam volna a billentyűzetemet miatta akkora egy hülye lehet az a válaszadó

2012. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/101 anonim ***** válasza:
0%

"Régi típusú, igazi nőknek vége. Sajnos. Pedig nekem olyan kell. "


Ha ezt a könyvet elolvasod, meg fogod találni.

És csak így.


Ez a könyv maga az igazság, egy igazi "Lotto 5-ös!", a legszívesebben minden fiatal kezébe belenyomnám...


Én is így találtam meg az "Egyetlenemet!", a páromat és bizonyíthatom: ha létezik olyan, hogy "tökéletes" kapcsolat minden síkon, akkor a miénk az...


Az EGYETLEN, igaz szerelmet, a "nagy Öt" tehát, csak ilyen módon lehet megtalálni, ahogy ez a könyv leírja:


Derek Prince: "Isten, a házasságszerzö"


[link]


Sok sikert kívánok!!!

2012. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!