Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Örömlányhoz mennék nem útszéli...

Örömlányhoz mennék nem útszélihez hanem lakásra lehet ne ettől bajom?

Figyelt kérdés

20 éves szűz fiú vagyok vele veszteném el , lehtne attól bajom ha kinyalom és smárolok vele csak kinyalnám és smárolnék vele óvszerben meg punciba és popsiba szeretném ,mi bajom lenne ha megcsinálnám? nem akarok fertőzést ,mi bajom lehetne tőle ??

már eldönttötem megyek ez biztos

lányok megvetnétek egy ilyen fiút aki örömlányal veszti el a szűzességét ?


2012. jan. 16. 13:59
 71/101 anonim ***** válasza:

még mindig nem mentél el?

aztán miért nem?

már majdnem egy hónapos a kérdés.

2012. febr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/101 A kérdező kommentje:

mert prosztata gyulladásom van és maszázsokkal kezelnek még kell egy 6 alkalom heti egyszer járok

vidéki vagyok

egyébként én úgy érzem az a baj hogy egy 18 éves csajt is 30 körüli pasikal látok és ez le lomboz

tuti hogy elmegyek de még várok hagy javuljon a farkam

2012. febr. 12. 14:57
 73/101 anonim ***** válasza:

én csak annyit kérdeznék tőled is kérdező, meg azoktól a pasiktól, akik itt válaszoltak, hogy nem találnak lányt maguknak, hogy miért nem ?

Hol ismerkedtek, milyen lányokkal ?

Próbáltatok több helyen is ismerkedni ?

Megtettetek mindent ?

Vagy csak várjátok a gép előtt a csodát ?

Próbáltatok változtatni valamit az életeteken...? mert én nem ismerek egy olyan srácot sem , pedig én falun nőttem fel, akinek ne lenne legalább életében egyszer egy csaja ...aztán ha már egy összejött jön ott a többi is :)

2012. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/101 anonim ***** válasza:
30 próbálkozásból kb 30 sikertelen, próbáltam változtatni a stílusomon, külsőmön, semmi nem müködött. Szóval én végeztem a "normál" lányokkal :)
2012. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/101 anonim ***** válasza:
0%

na már megint egy okoskodó nő.

azért megyek el időnként ku-rvázni mert jó időtöltés.

semmi köze ahhoz,hogy ne tudnék bármikor szerezni valakit ingyen,csak van olyan,hogy nincs kedvem a körítéshez.

2012. febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/101 anonim ***** válasza:
100%

kedves utolsó, én sem szóllak le téged, te se szólj le !

Nem okoskodni akarok, távol áll tőlem !

Ezen az oldalon is meg általában le van ribancozva (amivel mellesleg egyet is értek ) a mai fiatalság, akkor hogy hogy nem találtok közülük olyat, aki csak szexre , de legalább van ??? és el is árultad a lényeget számomra kedves utolsó, mert nincs kedvetek/erőtök időt, energiát bele ölni, hogy keresgéljetek !

Elmondtam, semmi kifogásom ha prostihoz akar járni, vagy jár valaki, de hogy az életében soha ne kapjon meg egy kvázi nem prosti lányt egy fiú azt nem hiszem !

ámen :)

2012. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/101 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó: a férfiak 10%-a dugja a nők 90%-át, ezért nem találunk senkit
2012. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/101 anonim ***** válasza:
micsoda statisztika :)
2012. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/101 anonim ***** válasza:
Kerekített szám, de az arányok helytállóak :)
2012. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/101 anonim ***** válasza:
Itt is működik a Parieto-elv... :)
2012. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!