Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Örömlányhoz mennék nem útszéli...

Örömlányhoz mennék nem útszélihez hanem lakásra lehet ne ettől bajom?

Figyelt kérdés

20 éves szűz fiú vagyok vele veszteném el , lehtne attól bajom ha kinyalom és smárolok vele csak kinyalnám és smárolnék vele óvszerben meg punciba és popsiba szeretném ,mi bajom lenne ha megcsinálnám? nem akarok fertőzést ,mi bajom lehetne tőle ??

már eldönttötem megyek ez biztos

lányok megvetnétek egy ilyen fiút aki örömlányal veszti el a szűzességét ?


2012. jan. 16. 13:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/101 anonim ***** válasza:
0%

"Nem tudják, hogy milyen nehéz helyzetben van a kérdező."


De igen, ez egy nagy probléma, de a megoldás nem a "rossz lányokhoz" menés.


Az mindenképpen csak árthat, ha szerncséje van és nem kap el valami betegséget akkor is, mert a léleknek mindenképpen árt. És a lélek még a testnél is fontosabb.


A fent ajánlott gyógyszer jobb megoldás lenne, van különben egy másik is "Phosphorus C 30" , ez mégjobban leviszi a libidót, de a Nux az többrétüen hat. Ki lehet mindekettöt próbálni (internetben utána lehet olvasni), ha valakit komolyan érdekel, írhat privát is.

2012. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/101 anonim ***** válasza:
100%
neki pont, hogy nem kéne levinni a libidóját, mert akkor nem fog ismerkedni
2012. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/101 anonim ***** válasza:
39%

A libidó nem szünik meg, csak "élhetövé teszi az életét", tehát nem ez fog egész nap a fejében járni, hogy ne tudjon arra koncentrálni, ami 20 évesen a feladata lenne... (Gondolom a tanulás.)


Egyszerüen kellemesen fogja magát érezni és nem fog gyötrödni. (Annyi libidója marad, semmi aggodalom, hogy ismerkedhessen, de akkor fog tudni kicsit várni, és nem akar rögtön örömlányokhoz rohanni kínjában.)

Mert ahogy valaki írta, és igaza is volt, hogy ez egy kínnal teli szituáció, amit meg kell érteni.

(Az állatok egész becsavarodnak töle...)


Az pedig, hogy egy apa a fiát bordélyházba vigye...., hát ilyen apát én nem szerettem volna.


Persze, volt ilyen, mert akkor sem éltek helyesen az emberek.

Ez a múlt századok álszentsége volt, de helyes nem volt.

2012. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/101 A kérdező kommentje:
az emberek is becsavarodnak ha nincs sex akárhogy is nézem 20 éves gyerek ember vagyok kora vén voltam mindig előbb kamaszodtam, nem fogok bevenni semmit nem fogok várni az igazira vártam épp eleget , 1-2 hónapon belűl 100 % hogy elmegyek egy pipáztatásra , csak van egy kis bibi hogy prosztata masszásra kell járnom mert be van gyulladva ,lehet ez is a sexhiánytól van , ha helyre jön ha nem , 2 hónap múlva de lehet hogy előbb 100% hogy megyek
2012. jan. 28. 20:25
 35/101 A kérdező kommentje:
biztos hogy elmegyek , nem is látom azt miért mondják a nők hogy ne menjek , nem értem meg miért ne menjek hisz ez egy szükséglet amit ki kell elégíteni és ki is fogják aztán mikor belejövök majd keresek valahol fiatalabb csajokat és össze jövök velük is , amúgy is azt mondja minen fiatal csajszi éld ki magad stb... hát én kifogom belekezdek ebbe az szexuális életbe , a csajok könnyen beszélnek bárkit megkaphatnak , de én nem várok 30 éves koromig hogy egy kis tinilányt megkapjak én elmegyek örömlányhoz gyakran aztán jöhetnek hozzám is a kis tini csajok
2012. jan. 28. 20:29
 36/101 A kérdező kommentje:
egyébként még szép hogy az apák elvitték a fiaikat , ha nem vitték volna el hebegve habogva mentek volna oda a csajokhoz nem tudtak volna csókolni se nyalni se mozogni , gondolom a csajok be tanították őket de ilyen ma már nincs akkor a csaj elmegy az idősebbel vagy a tapasztaltabbal ,magabiztosság kell a csajoknak akkor akarnak veled sexelni ha magabiztos vagy,ennyi még is hogy a fenébe lehetnék magabiztos ha életembe nem fogtam meg egyet se elegem van ebből és elmegyek kezdek egy új életet , ki tudja meddig lehetek itt még , és ha itt vagyok éljek és ne szomorkodjak , az igazi meg majd 30 évesen én most akartam volna igazit de hát ez van ilyen korban a csajok csak szórakozni akarnak hát szórakozok én is nem szomorkodok ha már egyszer élek éljek jól
2012. jan. 28. 20:33
 37/101 A kérdező kommentje:
a válaszokat meg köszönöm mindenkinek
2012. jan. 28. 20:35
 38/101 A kérdező kommentje:
ha akartok írjatok még nyugodtan meghallagatok bármilyen vélemény érdekel , de el van már döntve
2012. jan. 28. 20:36
 39/101 anonim ***** válasza:
91%

"...magabiztosság kell a csajoknak akkor akarnak veled sexelni..."


Nem!

Szeretet kell, arra vágyik minden nö és minden férfi.

Ha szereted a másikat és ez kölcsönös, akkor minden jön magától, a sexet nem kell eltanulni, abba belejön az ember...

Azonkívül a lelki megélése a dolognak nem fontos, azt hiszed? Az még sokkal fontosabb.

Csinálhatsz akármilyen sex-tornamutatványt szuperül begyakorolva, "profi-módra", ha a szived közben nem vesz részt a dologban, ez egy idö után nem lesz elég és zavarni fog.


Hidd el, a mai kor, ahogy a mai fiatalok kiélik magukat, nem helyes. A lelkük megy tönkre bele.


Minden új kapcsolat egy elözö félrement után következik, mindíg egy új próbálkozás és megint egy új csalódás,

míg bele nem fásul az ember, ill. el is veszti a képességet egy tartós kötödésre, egy igazi, értékes kapcsolat kialakítására...


Minden ember a szive mélyén valami tartósra vágyik és a lelke mélyén mindenki a nagy Ö-re vár.

De azt így soha nem találhatjuk meg.

Egyrészt egy értékes nöt nem találhatsz ilyen körökben, másrészt mi is egy olyan embert vonzunk magunkhoz (a tudatalattink), amilyen szinte mi magunk vagyunk.


Ha magadat degradálod egy ilyen nívóra, ilyen "miliöre", nem lesz igazán esélyed egyszer egy rendes lányt találni.

2012. jan. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/101 anonim ***** válasza:

Hoppá!


"...amilyen szinte mi magunk vagyunk."


* szinten

2012. jan. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!