Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Örömlányhoz mennék nem útszéli...

Örömlányhoz mennék nem útszélihez hanem lakásra lehet ne ettől bajom?

Figyelt kérdés

20 éves szűz fiú vagyok vele veszteném el , lehtne attól bajom ha kinyalom és smárolok vele csak kinyalnám és smárolnék vele óvszerben meg punciba és popsiba szeretném ,mi bajom lenne ha megcsinálnám? nem akarok fertőzést ,mi bajom lehetne tőle ??

már eldönttötem megyek ez biztos

lányok megvetnétek egy ilyen fiút aki örömlányal veszti el a szűzességét ?


2012. jan. 16. 13:59
 51/101 anonim ***** válasza:

Nézd csak!

Elöbb-utóbb még egy kastélyban is lakhatnál....


[link]

2012. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/101 anonim ***** válasza:
49%

46!


Nem hiszek Istenben. Nincs mit kezdenem vele. Nem hiszek ebben.


Szerintem nem ahhoz vallásosnak lenni, hogy tradicionálisak legyünk.

2012. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/101 A kérdező kommentje:

ne ez legyen már itt a téma hogy ki hisz istenbem és ki nem ,maradjunk a kérdésnél ,

eddig csak azért nem mentem el örömlányhoz mert 1,5 éve be van gyulladva a prosztatám és a jobb herém , alig áll a farkam és egyből el is megyek kb 10 másodperc alatt és fáj az elélvezés is , most azt modta az orvos adjak neki 5 hetet olyan leszek mint voltam (reméljük)

várok 5 hetet ha jobban leszek ha nem megyek .

amúgy meg már nem vagyok annyira kanos mint anno pont a gyulladás miatt

köszi a válaszokat

2012. jan. 30. 16:13
 54/101 anonim ***** válasza:

fogadjunk, hogy kommentírás előtt 5 percel verted ki

vagy

ge.cis kézzel gépelsz, és fél perce verted ki


azé nem vagy kanos, és azé nem vagy te cscsődör csak kismiska

2012. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 A kérdező kommentje:
az igaz hogy koment írás előtt kb 3-4 órával kivertem ,de napi egyszer verem
2012. jan. 30. 18:56
 56/101 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha 5 hét után jelentkeznél, hogy egészséges lettél-e.

Ezzel a dologgal nem jó játszani, könnyen krónikussá válhat (ha már nem az!) és még rosszabb dolgok is kisülhetnek belöle, ha nem lesz rendesen kikezelve.

Tehát jelentkezz, van rá segítség, de nem az "iskolaorvoslással".


Javulást kívánok!

2012. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/101 anonim ***** válasza:
0%
hát ez elég baj, hogy 20 évesen szűz fiú vagy, ezen minél hamarabb változtatni kell, tehát menj a prostihoz, ha nincs rá más mód egyelőre
2012. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/101 anonim ***** válasza:

20 évesen szüznek lenni miért ne lenne normális?!


Az a nem normális, ami ma megy, hogy már gyerekkorban elkezdik...

2012. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 anonim ***** válasza:
6%
én is prostival vesztettem el,utána évekig prostiztam,ha gumival csinálod nem lehet gond,elméletileg.1et ki is nyaltam,szuper volt.Aztán véradáson voltam,pár hét múlva jott egy irat a vérátomleszto állomásról,hogy 1 évre kizárnak a véradásból,mert hepatitis c ellenanyagot találtak a véremben,utána kiderult nem kaptam meg a fertozést,de az a pár hónap,amíg nem kaptam meg a kovetkezo eredményt nem volt semmi!Mivel nem csak a prostit nyaltam,nem tudom kitol johetett az ellenanyag,lehet mástól.Ha mindenáron prostit akarsz nyalni,olyat válassz aki gumi nélkul nem vállal szájbélvezést,én is ilyet nyaltam,ezért írom lehet más volt a hunyó.
2012. febr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/101 anonim ***** válasza:
36%

"...én is prostival vesztettem el,utána évekig prostiztam"


Hát pontosan erröl van szó!

Ha valaki itt kezdi, itt is folytatja és kiváncsi lennék, fog-e valaha is egy rendes feleséget kapni még "ezek" után...


Én nö vagyok és én a részemröl egy ilyen férfit undorodnék mégcsak megérinteni is.


Nagyon érdekes lenne egyébként elgondolkozni azon, amit Isten a Bibliában mond a sexröl: ha valakivel lefeküdtünk, azzal a személlyel ezáltal "egy test, egy lélekké" válunk. (most ezt lehetne még tovább részletezni).


Tehát ahány kapcsolatunk volt és ahány "prosti", azt az embert utána halálunkig "hordozzuk" magunkban!!!

(Ezalól különben csak a gyónás ment(het) fel!)


A fertözést pedig feltétlenül figyelmeztetésnek venném!

Most megúsztad, de legközelebb már lehet hogy nem...


Hát akkor jó szórakozást!

2012. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!