Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Örömlányhoz mennék nem útszéli...

Örömlányhoz mennék nem útszélihez hanem lakásra lehet ne ettől bajom?

Figyelt kérdés

20 éves szűz fiú vagyok vele veszteném el , lehtne attól bajom ha kinyalom és smárolok vele csak kinyalnám és smárolnék vele óvszerben meg punciba és popsiba szeretném ,mi bajom lenne ha megcsinálnám? nem akarok fertőzést ,mi bajom lehetne tőle ??

már eldönttötem megyek ez biztos

lányok megvetnétek egy ilyen fiút aki örömlányal veszti el a szűzességét ?


2012. jan. 16. 13:59
 61/101 anonim ***** válasza:
6%
Csak egy dolgot mondanék a témához. Nőkkel kapcsolatos dolgokban soha, ismétlem SOHA, ne kérd ki egy nő tanácsát. Fogalmuk sincs mit akarnak, mi a jó nekik vagy miről beszélnek. Csináld amihez kedved van, persze normális kereteken belül. Ha el akarsz menni, hát menj. Ne verd nagy dobra és kész.
2012. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/101 anonim ***** válasza:
8%
#61 vagyok. Még eszembe jutott, hogy a nők nagy része, ha nincs kapcsolatban (jobb esetben) minden hétvégén mással kúr. Szóval nem kell álszentnek lennetek. Így akkor tőletek nem kéne undorodni...? Talán gondolkodhatnátok kicsit néha. Amúgy sosem voltam prostinál, ezt még hozzátenném.
2012. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/101 anonim ***** válasza:
60%

Én nem hiszem el, hogy nem jársz a négy fal közül sehova, hogy nem tudsz megismerni egy lányt !

Ott vannak akkor a társkeresők , vagy nem tudom.

Senki nem halt még bele abba, hogy 21 vagy 22 évesen szűz volt .... mellesleg nem kell ahhoz hivatásoshoz menned, hogy tapasztalatot gyűjts , hidd el !

Az önbizalmad a büdös életben nem fogja az növelni, hogy megdug.tál 5 ku.rvát, vagy 10 -et.

Kezdj el valamit sportolni, változtass a külsődön, járj egy valami olyan helyre, ahol társaság van, mondjuk táncolni, ahol sok lány van és nem a plazacicák....

sok szerencsét és ne légy már ennyire béna és elkeseredett, hogy neked csak egy k.urva jut !

2012. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/101 anonim ***** válasza:
27%
En is kurv@khoz jarok mar vagy 8 eve. Normal lannyal meg nem szexeltem, nem is fogok szerintem, mert nagy luzer, szerencsetlen, es ronda vagyok. Ha nem mentem volna prostizni, meg mindig szuz lennek. Amugy tenyleg, nok tanacsad ne kerd szerintem ebben, mind azt mondja ne menj, de lefekudni nem fognak veled. 28/f
2012. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/101 anonim ***** válasza:
46%

Egyetértek az előzővel: irány a sportpálya vagy a tánctanfolyam!

Nagyon gáz, ha prostival akarod elveszteni.

(Pasi vagyok, és 21 évesen vesztettem el, szerelmemmel)

2012. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/101 A kérdező kommentje:

61 esel egyet értek és ez sokat nyom nálam a lapba ,

mert idegesít hogy nem annyira szép csajok is tudnak kefélni minden hétvégén bárkivel még náluk 15 évvel idősebbekel is ,ezt azért egy fiú nem teheti meg de persze a fiúk vannak leszidva mindig hogy perverzek,én jól nézek ki de mégse keféltem még 20 évesen se,

én meg olyan maradi felfogású vagyok hogy a sex a férfi dolga , ne a férfi legyen az ártatlan akit megront a nő akin már 18 évesen 50 pasi végigment és ennek fele az apja lehetne,mert sok ilyen csaj van sőt..,és még akkor ki is nevetnek hát én meg azt mondom elmegyek egy fullos prostihoz nagyokat sexelek vele jobb a teste tapasztaltabb bármennyit kipróbálhatok csak pénz kell , tapasztalatot szerzek és én röhögök bele a csajok képébe hogy én bizony már nem utánuk csorgatom a nyálam hanem sokkal jobb nőket kapok meg mint ők.nem várom meg én a 30 at hogy össze jöhessek egy kis 18 éves csajal hanem elkezdem így és ha 30 sexen túleszek biztos hogy már lesz önbizalmam de ha nem akkor megyünk 50 ig és kész ez van

én nem vagyok szánalmas mert nem én kur@tom magam széjel minden hétvégén mással és ilyen csajoktól kapom meg hogy fujjj hát gratulálok pofájukba nevetek és kész amúgy meg 1-2 év múlva mior már tapasztalt leszek ők következnek

2012. febr. 12. 14:23
 67/101 A kérdező kommentje:
de szerintem egy prosti többet tud nyújtani náluk jobban meg is tanít , egy barátnő ha szeret ami ritka mert álltalában a köcsögögket szeretik , az is jó mert arra is szükségem van bevallom de olyat nehéz találni eddig nem találtam nehogy már igy teljen le az életem sexnélkül mikor a csajok züllenek orrba szájba akkor én miért ne ?a fiúknak nem szabad
2012. febr. 12. 14:27
 68/101 anonim ***** válasza:
100%

én is tervezem 20 éves koromra, de előbb lesz bnőm, pl mostanság:D Nekem van önbizalmam, csak kevés csajjal találom meg a közös hangot

F18

2012. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/101 anonim ***** válasza:
87%

nem olvastam végig az utolsó két kommented, csak bele olvastam .... ne buli helyen akarj ismerkedni, ahova sok ribi jár, hanem mondom, tánc, esetleg úszás, én ha helyedben lennék csupa olyan dolgot bevállalnék, ahova tényleg csak lányok járnak , esküszöm még balett órára is elmennék :D:D:D

Én nem azt mondom, hogy ne próbálj ki prostit, ha fejedbe vetted hajrá, de ha elmondásod szerint ronda sem vagy ( bár véleményem szerint a ronda pasinak is megvan a ronda lány párja ) , akkor van esélyed, csak rossz helyen kopogtatsz, ennyi !

Én meg az egészből azt veszem le, hogy a könnyebb utat választod, mivel a prostinak fizetsz és őt megkapod, egy lányt, akire vágysz keresni kell, nem fog oda jönni hozzád, hogy tessék itt vagyok ! Fiatal vagy, vedd nyakadba a várost, nézelődj olyan helyen, ami a te érdeklődési köröd is, ha városban élsz nagyobb a lehetőséged, mint falun , mert ott szinte semmi sincs....

szóval nekem ne mondja már egy fiatal életerős, egészséges srác, hogy nem talál magának egy lányt !

2012. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/101 anonim ***** válasza:
50%

"szóval nekem ne mondja már egy fiatal életerős, egészséges srác, hogy nem talál magának egy lányt !"

Itt vagyok és mondom: nem találok magamnak egy lányt :) én is el fogok menni kèrdező, nem vagy egyedül.

2012. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!