Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tilos az abortusz 2011-től?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tilos az abortusz 2011-től?

Figyelt kérdés
Szerintem a kérdés egyértelmű,de ha nem... az érdekelne hogy a kormány elfogadta az abortusz betiltását 2011-től?
2011. jan. 23. 20:52
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 anonim válasza:
Akkor most betiltották az abortuszt vagy nem???
2011. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/105 anonim ***** válasza:
100%

NEM "tiltották be", és teljes tilalom nem valószínű, hogy lesz (egészségi ok vagy bűncselekményből - nemi erőszak - származó terhességnél szinte biztos, hogy mindig megmarad a lehetőség).

A jelenlegi indok, amivel kérhető (a fentieken túl): súlyos válsághelyzet, ez pedig eléggé szubjektív, ki mit érez annak. Sokszor az az érzésem, hogy nem is eléggé megalapozott, de mindenkinek a saját lelkiismeretével kell elszámolnia.

A részletes, pontos szabályok, jogszabály megtalálható a www.magyarorszag.hu - n az Ügyintézés rovatban Terhességmegszakítás címszónál (egyedül a kedvezményre jogosító ellátások felsorolása nem pontos, azóta váűltozott és nem frissítették). Családvédelmi Szolgálatnál dolgozom, akit még több infó érdekel, kérdezzen.

2011. máj. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 anonim ***** válasza:
100%

Miért tiltanák be??? Most nem azért de magyar állam ennyi embert se tudd ellátni munkával nem hogy többet...meg áhh nem lenne az jó nekünk.Én itt élek Írországban és itt tényleg tilos az abortusz...OKÉ de itt 4x annyit is keresnek az emberek...Most nem azért de az abortusz ellenzők lennének a legjobban fellázadva ha adó emelésre kerülne a sor mert hát az államnak valamiből állni kell a 3 éves gyest...Meg abba is gondoljunk bele ,hogy miért terhelnék egy egészséges fiatal párt azzal,hogy esetleg a külvilági hatások miatt -amik a természetből adódnak- esetlegesen egy sérült gyerekük szülessen és végig keljen nézniük,hogy az egészséges gyerekek ,hogy mennek iskolába...hogy ballagnak... érettségiznek...Persze én tisztelem azt aki felnevel egy ilyen sérült gyermeket..De a világ nem egyforma nem mindenki képes rá..És most ezért tiltsák be az abortuszt??


21/L

2011. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 anonim ***** válasza:
54%

A válasz megírásának időpontja: 03-15 14:00


normális vagy te? a szülés undorító?? hogy kéne megszülni egy gyereket? nem szép látvány az igaz, de a legcsodálatosabb dolog egy nő életében.

2011. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 anonim ***** válasza:
32%

Legcsodálatosabb dolog egy nő életében.Neked lehet.

Nem mindenkinek egyforma a csoda,valakinek nem csoda ez hanem életre szólő teher meg nyűg.

2011. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 anonim ***** válasza:

utolsó!

ezt igazán kifejthetnéd bővebben. nem igazán értem mire gondolsz..

2011. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/105 anonim ***** válasza:
100%

Arra célzott, hogy nem mindenki akar gyereket. Aki nem akar, annak ez baromira nem csoda. Én sem akarok, a falat kaparnám,ha teherbe esnék, a csoda az utolsó gondolatom lenne.

Ez csak annak csoda, aki szeretne gyereket.

2011. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 anonim ***** válasza:
76%
ez igaz, viszont akkor sem kellene egy nőnek -aki nem akar gyereket- azt mondania a szülésre hogy undorító. én is mondhatnám arra aki nem akar gyereket, hogy ilyen meg olyan ember, de nem teszem, mert nem vagyunk egyformák, van aki akar családot, van aki nem.
2011. jún. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 anonim ***** válasza:
Na de ő nem emberekről beszélt, hanem egy élettani folyamatról. Senkit sem bántott meg. Nem a gyereket tartotta undorítónak, hanem magát a folyamatot. Nem embert célzott ezzel a szóval, hanem egy jelenséget. Azért nem éppen ugyanaz.
2011. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 anonim ***** válasza:
76%
tudom, de akkor sem értem mi ezen az undorító. ez így megy már évezredek óta, nem most találta ki valaki.
2011. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!