Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tilos az abortusz 2011-től?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tilos az abortusz 2011-től?

Figyelt kérdés
Szerintem a kérdés egyértelmű,de ha nem... az érdekelne hogy a kormány elfogadta az abortusz betiltását 2011-től?
2011. jan. 23. 20:52
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkét szülésem egy rémálom volt egészen addig a pillanatig amikor kézbe vehettem és magamhoz ölelhettem a gyermekeimet, de ha most megkérdez valaki arról, hogy milyen egy szülés, azt mondom, hogy a legcsodálatosabb dolog egy nő életében és a gusztustalan vagy undorító szót nagyon bántónak találom arra a folyamatra ami által világra jön egy gyermek aki a legnagyobb ajándék két egymást szerető ember életében.

Értem én, hogy nem vagyunk egyformák és nem mindenki akar gyermeket,de talán nem nagy kérés,ezektől az emberektől, hogy ne nevezzék egy kisbaba megszületését undorítónak, mert ez bántó lehet egy édesanyának.

Köszönöm.

2011. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 anonim ***** válasza:
erről van szó. köszönöm kedves utolsó, nagyon szépen leírtad:)
2011. jún. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy tilos...ha becsúszna spirál mellett a 3., elvetetném. Na, szép is lenne, ha tilos lenne, képzeld el, hogy valaki a változókor előtt 48 évesen teherbe esik...simán belerokkan a kihordásba is.

Ez a kormány a leghülyébb döntéseket hozza. Még a 3 éves gyest is visszahozta, mert ha a kismamák visszamentek volna dolgozni 2 év után, hatalmas munkanélküliség lett volna, bölcsőde meg sehol.

2011. júl. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 anonim ***** válasza:
62%

egyébként persze hogy undorító a szülés. Az emberrel kapcsolatos dolgok nagy része az, de nem baj. ( Pl. takony, sebek. )

Nem véletlenül vannak az apukák a fejnél és nem a lábnál :)

2011. júl. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 anonim válasza:
100%
Ilyen értelemben bekéne tiltani a fogamzásgátlást is,mert megakadályozza a termekenyitett petesejt tapadasát.És előbbeljön ez is és, és mi lesz ,majd jön az elennőr a szexelő házasokhoz párokhoz és megnézi hogy van e gumi?Átkutja a lakást tablettát keresve?Az abortusz nem szép dolog de van mikor sajnos az a a jó megoldás ,sajnos sokan fogamzásgátlásnak használják,de ha pl megerőszakolnak egy nőt,vagy ha beteg lenne ő vagy a baba,nem kötelezhetnék rá a nőket a szülésre, milyen jogon?Bécsbe virágozni fog az abortusz turizmus,meg vissaztérünk nagyanyáink kötőtűs megoldásaihoz.
2012. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!