Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tilos az abortusz 2011-től?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tilos az abortusz 2011-től?

Figyelt kérdés
Szerintem a kérdés egyértelmű,de ha nem... az érdekelne hogy a kormány elfogadta az abortusz betiltását 2011-től?
2011. jan. 23. 20:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenről nem hallottam, de remélem, nem is fogok, mert az azán durva lenne, hatalmas hülyeség. Tudjátok, hol illegális? DÉL-AMERIKÁBAN, basszus. Nehogy visszafelé haladjuk már, atya világ...
2011. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/105 anonim ***** válasza:
86%

Már nem azért,de hogy lehet olyat írni,hogy : "remélem,hogy igen"???Mint itt már néhányan leírták arra nem gondol az,aki ilyen választ ad,hogy nagyon sokan fogamzásgátló és óvszer mellett esnek teherbe nem pedig hanyagságból!Szerintetek milyen lenne annak a fiatalnak,akinek nincs jövedelme(vagy ha van,akkor se ér vele semmit-mert sajnos Mo 2011-re idáig jutott)hogy neveljen fel egy kicsit?És milyen lenne a babának olyan helyre születni,ahol nem akarták és nem tudják neki biztosítani az anyagiakat.És igen,sok fiatalnak vannak életcéljai,terve,továbbtanulás,karrier és ha tetszik,ha nem(lehet itt álszenteskedni)de mindenki szeretne kiegyensúlyozott boldog életet élni az által,hogy kihozza magából a maximumot és megalapozza a jövőjét.Jó,lehet örökbe adni,de az sem megoldás,mert amelyik nőnek van lelkiismerete,az élete végéig nem nyugszik majd emiatt.Súlyos lelki károkat okozna olyan fiataloknak,akik lelkiismeretesen védekeztek mégis becsúszott a terhesség.

Nem vagyok én sem egy feminista,de szerintem ha megtiltanák,az egyenlő azzal,hogy a saját életedbe szólnak bele olyanok,akiknek semmi közük hozzá.

2011. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/105 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz tilos.
2011. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 anonim ***** válasza:
86%

Csupán a magzati életet védik. Ez azzal jár, hogy esetleg többen próbálnak lebeszélni róla...családsegítő, családvédelem, védőnő, doki....

De biztosan nem lesz tilos!

2011. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 anonim ***** válasza:
89%
Lebeszélni? Inkább megelőzni kellene a nem kívánt babákat. Például tb támogatás kellene a fogamzásgátlókra,mert a három havi adagért 6000ft-nál is többet fizetni,nem mindenki tudja megtenni.Az óvszer pedig 800ft és csak 3db van benne.Persze a minőségi óvszerekről beszélek.Akik ezeket nem tudják megfizetni,inkább védekeznek naptármódszerrel vagy megszakítással,amivel inkább csak az időt húzzák,de szinte borítékolható,hogy összejön a gyerek.Utána pedig le akarják őket beszélni,hogy elvetessék? Mégis mire szüljenek,ha még a 6000ft-os tabletta ára is gondot okozott,akkor a pelenka vagy gyerekruha ára nem lesz gond később? Értem,hogy fogy a magyar,de mindenkinek jobb lenne,ha olyanok szülnének csak,akik fel is tudják rendesen nevelni.
2011. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/105 anonim ***** válasza:
95%
A legnagyobb hülyeség lenne, ha ezt bevezetnék. Volt már ilyenre példa. Mi lett a vége? Minden fiatal lány valami képzetlen, eszközök néküli sebésznek a keze alá feküdt be.. Kb. mint egy vágóhíd... Ne gondolják, hogy csak azért, mert tilos lesz, még meg is szűnik a dolog.. Nem, csak feketén fogják csinálni. Több lány fog meghalni, mint ahány megszüli a gyerekét.
2011. jan. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/105 anonim ***** válasza:
91%

Nem lesz tilos, csak pénzt nem adnak rá.

Nagyon lecsökkentették a keretet (negyedére talán) - a többinél majd gondolom, széttárja a kezét az orvos: "Sajnálom, kismama: idén már nem fér bele a keretbe - jöjjön vissza jövőre".


Ugyanúgy 2-6 hónapos várólisták lesznek majd, mint néhány rosszabb kórházban.

2011. jan. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat:)!

Végre megnyugodtam...!

az első válaszolóknak pedig 18 éves vagyok és még nem tervezzük a babát!én még tanulok mellette dolgozok.és szeretnék még tovább tanulni hogy a babám és a családom rendes körülmények között élhessen.!És véletlenek vannak!És ha Teherbe esnék hatalmas szívfájdalommal de el kellene vetetnem mert a szüleimnek nem szülök gyereket! a Többieknek nagyon köszönöm!Nem emlékszem már hogy hol hallottam de azt mondta valaki hogy amiatt lesz teljesen betiltva mert fogy a magyar nép!és ezzel szeretnék növelni a születési számokat!

2011. jan. 24. 17:28
 19/105 anonim ***** válasza:
87%
Valami szervezet szerette volna betiltatni de nem jött össze ahogy én tudom. Itt most mondhatja akárki, hogy nagyon reméli, hogy betiltják de már ne is haragudjatok elég gyatra a felfogásotok. Miért kéne betiltani? És aki tabletta mellett vagy úgy esik teherbe, hogy véletlenül kiszakad az óvszer..az szülje meg azt mit kezdjen egy gyerekkel? Könyörgöm az embereknek így is komoly gondjaik vannak a költségekkel ebben az országban. (már akinek) Inkább egy abortusz mint, hogy még egy gyereket is el kellene tartania annak például aki a gázt alig tudja befizetni de persze szüljön még egy gyereket. Mondhatja itt bárki, hogy aki hülye ne szexeljen csak tudjátok vannak balesetek amiről senki nem tehet. Ennyit erről.
2011. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/105 anonim ***** válasza:
95%

Igen, és 'furcsa mód' már kevesebb pénz van az abortuszokra... Mert 'állítólag' már nincs annyi, nem kell rá annyi pénz. Ja, persze.. Ez annak az előszele, hogy be fogják tiltani..

Na az ilyen és ehhez hasonló dolgok miatt fogok én elhúzni innen, amint lehet.

2011. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!