Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tilos az abortusz 2011-től?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tilos az abortusz 2011-től?

Figyelt kérdés
Szerintem a kérdés egyértelmű,de ha nem... az érdekelne hogy a kormány elfogadta az abortusz betiltását 2011-től?
2011. jan. 23. 20:52
 51/105 anonim ***** válasza:
74%
Ne egy videó alapján legyél abortusz ellenes szülni se szebb látvány.
2011. márc. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/105 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó, egyetértek veled! Megnéztem az abortuszos videót is, meg azt is, amelyiken szül a nő. Hát undorító!!

Az abortuszt meg igen is támogatom, és ha betiltanák, akkor meg feketén csinálnák!!!! Ha valaki nem akarja megszülni a babát, az úgysem fogja megszülni, csinálhatnak akármit!! Gyilkosság vagy nem gyilkosság, amíg a nő testében növekszik, fejlődik a magzat, addig igenis csak a nő döntheti el, hogy ő akarja-e ezt vagy sem!!!! Akinek meg nem tetszik, az ne menjen sose abortuszra, de attól még más döntésébe nincs joga beleszólni!!! Megjegyzem, én még sosem voltam abortuszon, és nem is tervezem!

2011. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/105 anonim ***** válasza:
50%
Nem ítéli el a vallás az abortuszt abban az esetben ha a terhesség a nő életét veszélyezteti
2011. márc. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/105 anonim ***** válasza:
35%

"Akinek meg nem tetszik, az ne menjen sose abortuszra, de attól még más döntésébe nincs joga beleszólni!!!"


Akkor abba a döntésedbe sincs joga senkinek beleszólni, hogy agyonvered-e baltával a szomszédodat?

2011. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/105 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell kiforgatni a másik szavait, utolsó!! Én úgy értettem, mivel a nő testében fejlődik a magzat, hadd döntse már el ő, hogy akarja-e ezt vagy sem!!! Gyűlölöm a sok képmutató embert, akik rinyálnak, hogy jajj az abortusz gyilkosság, de azzal már senki nem törődik, ha valaki félholtra veri a gyerekét, vagy netán molesztálja. Vagy az árvaházban hány gyerek szenved??? Mert nem kapnak szeretetet!!! Inkább azokon a gyerekeken kéne segíteni, akik lehetőséget kaptak az életre, nem azzal foglalkozni, hogy valaki a tulajdon magzatát elveteti!!! Azt mondom, védekezzen mindenki, de egyik sem 100%-ig biztonságos!!!!!

Inkább vetesse el valaki a gyerekét, minthogy tönkretegye minimum 2 ember életét!!

2011. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/105 anonim ***** válasza:
45%
Aki szerint a szülés/születés undorító, annak biztos nincs még gyermeke és talán jobb ha ez így is marad.
2011. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 anonim ***** válasza:

,,Aki szerint a szülés/születés undorító, annak biztos nincs még gyermeke és talán jobb ha ez így is marad."

vagy volt valamelyik ismerősének rossz élménye ezzel kApcsolatba.Meg kell érni ehhez.Én is azt mondtam,hogy undorító de akkor 16-17 éves voltam.2 gyerekem van 31 éves vagyok.változik az ember legalábbis valaki.

2011. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/105 anonim ***** válasza:
91%
Csak azon el kéne gondolkozni, hogy ha valóban betiltanák az abortuszt, akkor az a terhes nő, aki nem is akarja a gyereket, vajon mennyire fog odafigyelni magára illetve a babára a várandósság alatt!!!!Mert szerintem nem törné magát egy olyan lény miatt, akit nem is akar!!! Lehet, hogy simán cigizne, inna, drogozna, bulizna minden héten!! És ha a gyerek ezek miatt beteg lenne??? Ezért ki vállalná a felelősséget???
2011. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/105 anonim ***** válasza:
72%

"Miért nem írom, hogy tisztelet a kivételnek? Mert nem tudom tisztelni azt a nőt aki okkal,vagy ok nélkül elveteti a gyermekét. Számomra az élet szent, és senkinek nincs joga Istent játszva dönteni róla."


Akkor életet sem kéne menteni az orvosoknak, mert ezzel is beleavatkoznak a természet rendjébe, és ahogy te fogalmaztál, Istent játszva döntenek mások felett!

Nem is kell, hogy tiszteld azt a nőt, aki elveteti a magzatát, senki sem kért rá! Mivel semmi közöd hozzá!

2011. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 anonim ***** válasza:
95%

Majd lesz sok véletlenül elestem megbotlottam cimű spontán vetélés...Meg kötőtű,sok kuka szekrény gyerek,megtelt árvaházak kórházküszöbök,éhes szájak,nyomorék gyerekek,erőszak vc szex gyümölcse babák...Gratulálok.

Majd szépen betiltják az esemény utánit meg a védeketést is...Nagy mondás hogy egy nő mindent megtesz ha akar gyereket és mindent ha nem...amúgy betiltani nem tudják,csak Drágább lesz és utazni kell csak...most is csak a csórok járnak rosszul,meg a sok tini akit felcsinálnak...

2011. márc. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!