Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek? Úgy néz ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Úgy néz ki ma este végre megvalósult a cuckold fantáziám. De már nem biztos hogy akarom ezt.

Figyelt kérdés
Hónapok óta fűzöm a barátnőmet hogy nyugodtan lépjen félre mert engem nagyon izgatna a dolog.Sokáig hallani sem akart erről de kedden váratlanul azzal a hírrel érkezett haza hogy összefutott egy exével aki elhívta őt mára bulizni és igent mondott neki. kb 1 órája ment el itthonról de már most lefújnám az egészet olyan ideges vagyok hogy mi lesz . Ha lemondom lehet hogy bánnám mert régóta fantáziálok erről,de így meg félek hogy elveszítem őt. Szerintetek írjak neki sms-t hogy aggódok és jöjjön haza,vagy csináljam végig a dolgot ?

2015. jún. 6. 22:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 A kérdező kommentje:
A fő baj hogy nem előttem történik mert az ex bulizni hívta és hogy utána nála alszik. Én voltam a hülye mert úgy rá voltam pörögve a dologra hogy ano azt mondtam neki hogy csak tegye meg ,az se baj ha nem vagyok ott majd elmeséli...
2015. jún. 6. 22:24
 12/83 anonim ***** válasza:
54%
Aberrált hülyegyerek.
2015. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
47%
6-os vagyok megint. Valami bajod biztos van...hogy mehettél ebbe bele? Átgondoltad mi történhet? A barátnőd fogják kefélni. Megcsal téged!!! Ráadásul a volt csávója...ébresztő!!! ez nekem nagyon rossz lenne. Komolyan mondom most ez elszomorított, hogy lehettek ilyenek.
2015. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal hívd fel a barátnőd!

Ha nem előtted csinálja akkor mi ebben a jó neked?

A barátnőd meg elég furcsa hogy bele megy ilyesmibe!

2015. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
25%
6os, azért ne bántsuk a kérdezőt, nyílván valóan beteg... Segítségre van szüksége.
2015. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
72%

Átmenjek?Adjak egy pofont hogy észhez térj?!

A barátnőd most fog megcsalni a te engedélyeddel!

Mi van veled ember?!

2015. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 A kérdező kommentje:
attól parázok hogy érzelmek ne alakuljanak köztük,meg hogy ne tegye tönkre a szexuális életünket mert a srácnakállítólag nagy mérete van bár barátnőm mindig azt mondta hogy ez semmit nem számít .illetve nem akarok vele szemrehányóan viselkedni ha hazajön de nem tudom hogy fogom viselni..lehet írnom kéne neki hogy ne tegyen semmit mert félek?
2015. jún. 6. 22:31
 18/83 anonim ***** válasza:
76%

Vedd csak el ezt a nőt, megérdemlitek egymást!

Érdekes módon a zsák valahogy mindig megtalálja foltját, mint ahogy a hülyék is folyton egymásra találnak.

Gratulálok mindkettőtöknek, már ha igaz a történeted, bár vannak fenntartásaim!

2015. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
73%
ha még nem történt meg akkor most azonnal hívd fel, hogy jöjjön haza. Ha kúrnak akár ki is dobhatod a r-banc csajodat. Szóval most hívd fel amíg nem késő, és térítsd észhez. Az exének meg mond meg, hogy ne hívogassa el bulizni, mert k-vára nincs a csajodhoz köze!!! Térítsd észhez a csávó a csajodat és magadat! De azonnal!
2015. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
33%

küld ide a csajodat ha ilyen fétised van

majd én adok neki hogy a füle ketté áll. Utána már nem fogsz kelleni neki abban biztos lehetsz

2015. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!