Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek? Úgy néz ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Úgy néz ki ma este végre megvalósult a cuckold fantáziám. De már nem biztos hogy akarom ezt.

Figyelt kérdés
Hónapok óta fűzöm a barátnőmet hogy nyugodtan lépjen félre mert engem nagyon izgatna a dolog.Sokáig hallani sem akart erről de kedden váratlanul azzal a hírrel érkezett haza hogy összefutott egy exével aki elhívta őt mára bulizni és igent mondott neki. kb 1 órája ment el itthonról de már most lefújnám az egészet olyan ideges vagyok hogy mi lesz . Ha lemondom lehet hogy bánnám mert régóta fantáziálok erről,de így meg félek hogy elveszítem őt. Szerintetek írjak neki sms-t hogy aggódok és jöjjön haza,vagy csináljam végig a dolgot ?

2015. jún. 6. 22:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
11%
Hú de hülye vagy ember! .. Most akár Te is dughatnád? Most az nem jobb?
2015. jún. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 A kérdező kommentje:
nehéz ezt megfogalmazni még magamnak is ,de minden barátnőm mellett fantáziáltam erről és sokaknak utaltam is rá de ez az első eset hogy megtörténik. ez valami lelki mazohizmus nálam de nem tudok mit tenni ellene :(
2015. jún. 6. 23:58
 53/83 anonim ***** válasza:
elég súlyos dolog játszani az érzelmeiddel...
2015. jún. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
88%
A 23# vagyok. Kérdező rajtad nagyon látszik ez a gyötrődés és bizonytalanság így szerintem hanyagold a dolgot meg tönkre mehetsz belé. Maradjon meg csak fantázia szintjén, ami nem megy ne erőltesd.
2015. jún. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
Nagyon kiöltözött a barátnőd a randi előtt? Milyen érzés volt látni ahogy készülődik? Akkor nem zavart?
2015. jún. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 A kérdező kommentje:
Mikor készülődött még teljesen biztosan éreztem hogy akarom ezt. Még incselkedett is velem pl hogy akarom e én ráadni a bugyit ha már úgysem én veszem ma le róla...stb... örülten fel voltam izgulva míg készülődött...ha azt fogom látni hogy megtörtént és nem romlott köztünk semmi akkor biztos akarni fogom újra átélni ezt.
2015. jún. 7. 00:05
 57/83 anonim ***** válasza:
6%
látom nem nagyon okoz neked különösebb érzelmi problémát...beteg ember vagy :/ sajnállak...őszintén. Azt javaslom fordulj orvoshoz...ez nagyon nincs rendben
2015. jún. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
9%
a barátnőd meg egy ri-banc
2015. jún. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
10%

Ugye Kérdező soha nem akarsz majd szaporodni?

Ez a kérdés nemcsak Neked, de a háttérben láthatatlanul "pontozgató" szélhámosnak/szélhámosoknak is szól!

Remélem ők sem akarnak, van nem tudnak majd, mert hülyékből már így is elég sok van, sajnos.

A barátnődnek meg így a távolból is nagyon-nagyon boldog pillanatokat, perceket kívánok, mert megérdemli, mint ahogy Te is.

2015. jún. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
64%

Megérdemlitek egymást:D

Ilyet se mond egy férfi hogy ,,kérlek csalj már meg''.

Nevetséges, most meg eljátszod a hattyú halálát.


Akkor hogy benéznéd az egészet ha a csaj meg visszamenne a sráchoz. Az mekkora puffanás lenne.

2015. jún. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!