Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek? Úgy néz ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Úgy néz ki ma este végre megvalósult a cuckold fantáziám. De már nem biztos hogy akarom ezt.

Figyelt kérdés
Hónapok óta fűzöm a barátnőmet hogy nyugodtan lépjen félre mert engem nagyon izgatna a dolog.Sokáig hallani sem akart erről de kedden váratlanul azzal a hírrel érkezett haza hogy összefutott egy exével aki elhívta őt mára bulizni és igent mondott neki. kb 1 órája ment el itthonról de már most lefújnám az egészet olyan ideges vagyok hogy mi lesz . Ha lemondom lehet hogy bánnám mert régóta fantáziálok erről,de így meg félek hogy elveszítem őt. Szerintetek írjak neki sms-t hogy aggódok és jöjjön haza,vagy csináljam végig a dolgot ?

2015. jún. 6. 22:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 A kérdező kommentje:
69: Nyilván nálam ez vmi rendellenesség ezzel tisztában vagyok de attól ha elfojtanám még nem lenne jobb. Valószínüleg igazad van hogy az exxel jobb a szex bár ezt így nem mondta ki a barátnőm de ahogy és amit mesélt nekem is ez jön le. Viszont ha ennek ellenére is engem szeret akkor azt hiszem mégis szerencsés vagyok.Nem hiszem hogy barátnőmet el lehet ezért ítélni hisz az egészbe az én kedvemért ment bele tehát szerintem nem bűn ha élvezi és ha nem kell választania a szerelem ,érzelmi biztonság és a jó szex között mert mindkettőt megkaphatja akkor miért ne fogadná el?
2015. jún. 8. 18:39
 72/83 anonim ***** válasza:
82%

Nem mondok semmit inkább...

Ha ezt élvezed akkor hajrá. Csak tudd hogy a csaj ha egy kicsit jobban kibékül az exével és megkéri hogy jöjjenek össze nagy eséllyel hagy majd ott:)

2015. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
25%
nem szeret téged...egy büdös k-urva r-ibanc...te meg nagyon beteg ember...amiről nem tehetsz, de te csinálsz magadból hülyét, amit nem fogsz fel, mert lelkileg nagyon sérült vagy. Menj orvoshoz...amúgy kammer az egész rájöttem, nincs olcsan csávó aki 5x elmenne egy aktus után. Ha tévedek javítsatok ki, de egy csávó örül ha kétszer elélvez. De a lényeg, ha ilyet csinál a barátnőd akkor minden más mondható rá, de az hogy szeret az biztos nem. Átvág téged, tudja hogy van valami( ezt ne vedd sértésnek) baj a fejedben, és ezt kihasználja...
2015. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 A kérdező kommentje:
73: miben használ ki engem? Én hoztam fel neki ezt a témát ,én győzködtem hónapokig stb.. Ha nem szeretne minek lenne mellettem ,szexben nem vagyok nagy durranás ,nem én tartom el stb...mi tartja mellettem ha nem szeret?
2015. jún. 8. 21:34
 75/83 anonim ***** válasza:
89%

Hagyjátok már! Mindenkinek vannak "beteg" fantáziái, és ezzel ő tényleg nem árt senkinek. Más kérdéseknél, ahol pasik az análról győzködnék a barátnőiket, vagy hármas szex, amit csak a pasi akar, semmi gondotok.

Ő erre izgul fel. Pont. Ez létező jelenség!

Mások domináknak fizetnek azért, hogy az ő parancsukra ledughassák a fejüket a budin, és ettől áll fel nekik!! (ajánlom fullten tumblr - jét, ha valaki kételkedik)


Szóval örülök, kérdező, ha ez így neked jó, kommunikáljatok sokat a barátnőddel és további kellemes hetet!

2015. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
6%
fullten tumblr?? Az mi?
2015. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a vágyam:) de sosem valósult még meg.
2015. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
Azóta is csináljátok? Mesélj!
2015. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még? A csaj azóta is összejár az exével, akár nálatok is? :)
2015. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sok minden változott azóta a párkapcsolatunkban és az életünkben de a lényeg hogy szeretjük egymást és még mindig együtt vagyunk.Az exből azóta állandó szerető lett sőt csináltuk már 2 x hármasban is. Azóta fellendült eléggé a szexuális életünk mert a gondolattól hogy a kedvesemnek szeretője van szinte folyamatosan készenállok a szexre. Ők hetente 1x találkoznak többnyire nálunk és előtte 2 napig nem szoktunk szexelni mert kedvesem imádja ha az ilyen alkalmakra mindketten teljesen kiéhezettek vagyunk.Összességében a kezdeti aggodalmamat leszámítva azt mondhatom nagyon jót tett a dolog a kapcsolatunknak.
2015. szept. 30. 12:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!