Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek? Úgy néz ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Úgy néz ki ma este végre megvalósult a cuckold fantáziám. De már nem biztos hogy akarom ezt.

Figyelt kérdés
Hónapok óta fűzöm a barátnőmet hogy nyugodtan lépjen félre mert engem nagyon izgatna a dolog.Sokáig hallani sem akart erről de kedden váratlanul azzal a hírrel érkezett haza hogy összefutott egy exével aki elhívta őt mára bulizni és igent mondott neki. kb 1 órája ment el itthonról de már most lefújnám az egészet olyan ideges vagyok hogy mi lesz . Ha lemondom lehet hogy bánnám mert régóta fantáziálok erről,de így meg félek hogy elveszítem őt. Szerintetek írjak neki sms-t hogy aggódok és jöjjön haza,vagy csináljam végig a dolgot ?

2015. jún. 6. 22:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
17%

Nem tetszik az igazság? :D

Remélem a munkatársaidnak és majd egyszer a gyerekeidnek is elárulod mit csináltál, és ki is vagy/voltál valójában.

A válaszok %-olását meg kenjétek a hajatokra, mert kb. annyit is ér!

2015. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
4%
nem te vetetted fel? Régi iskolai mondás tartja, hogy ha peti azt mondja ugorj a kútba te meg teszed? Ha azt mondja a pasid, hogy baszasd szét magad mással te megteszed? NEM! ha józan az eszed, akkor megmondod neki, hogy térj észhez, ez hülyeség!
2015. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
5%

#28-as, nézz utána a nőknél kik is szoktak érzelem /!/ nélkül szexelni, és hogy nevezik általában őket. :)

Egyébként meg szemben sem volt megbántani Téged!

2015. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
8%
# eszemben sem volt
2015. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 A kérdező kommentje:
23asnak Igaza van ,sajnos ez egy elég erős vágy tud lenni...én rengeteget könyörögtem ezért a páromnak mire belement ő is próbált hatni rám. nem tudom miből eredhet ez a vágy biztos van benne egy nagy adag szexuális kisebbségi komplexus mert sosem volt egy a legyet is reptében csődör típus..tényleg nem tudom ,de biztos hogy minden nő aki belemegy ilyenbe az a pasi hosszas unszolására teszi mert szereti és boldognak akarja látni.Szerintem ez egy nőnek sem könnyű először de ha aztán élvezi azért nem lehet hibáztatni...
2015. jún. 6. 23:02
 36/83 anonim ***** válasza:
21%
Úgy látszik tökéletesen igaza volt Woody Allen-nek amikor arról beszélt, hogy soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!
2015. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
4%
én is pont ezt akartam mondani, hogy tiszta hülyeséget írtál. Nem kéne így gondolnod. Egy kapcsolat arról szól, hogyha a másik fél örömet akar okozni a párjának akkor lebeszéli a hülye ötletéről, (ez esetben hogy mással szexeljen) és nem így oldják meg a problémát. Ami normális esetben az, hogy lebeszéli a hülye ötletéről, és közösen egymás között!!! oldják meg a problémát.
2015. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 A kérdező kommentje:
na küldött egy képet ahogy a srác ölében ül és smárolnak..annyi volt a szöveg hogy kb még 1 órát maradnak aztán felmennek a sráchoz,ne aggódjak minden jó lesz és ne feljtsem el hogy nagyon szeret és holnap napközben már újra velem lesz...
2015. jún. 6. 23:14
 39/83 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer rábeszéltem én is az akkori barátnőmet, hogy segítsen elvenni az egyik nagyon jó barátom szüzességét. 26 volt a srác és egyetlen nővel sem volt még, pedig hatalmas férfiassága volt neki. Hosszú hónapokig könyörögtem neki, hogy belemenjen. Próbáltam azzal érvelni, hogy mindig kiváncsi volt milyen egy nagy farkú pasival, mert hát itt adott lett volna a dolog. Aztán egy buliban jól berugtunk mindhárman és akkor belement. Szabad ég alatt sötétben történt, még azt sem mondhatom hogy látott a páromból valamit a haverom. Viszont miután ez megtörtént, olyan volt mint akit kicseréltek. Pár hét mulva már barátnője volt. A párom pedig kipróbálta a "nagyot", ami nem jött neki be annyira mint amennyire azt várta. Jobb ez ilyet nézni, mint befogadni :))
2015. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
80%
hallod mond már meg neki, hogy ne menjen fel a sráchoz...a kva anyját a srácnak a csajnak és neked is....annyira idióták vagytok!
2015. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!