Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek? Úgy néz ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Úgy néz ki ma este végre megvalósult a cuckold fantáziám. De már nem biztos hogy akarom ezt.

Figyelt kérdés
Hónapok óta fűzöm a barátnőmet hogy nyugodtan lépjen félre mert engem nagyon izgatna a dolog.Sokáig hallani sem akart erről de kedden váratlanul azzal a hírrel érkezett haza hogy összefutott egy exével aki elhívta őt mára bulizni és igent mondott neki. kb 1 órája ment el itthonról de már most lefújnám az egészet olyan ideges vagyok hogy mi lesz . Ha lemondom lehet hogy bánnám mert régóta fantáziálok erről,de így meg félek hogy elveszítem őt. Szerintetek írjak neki sms-t hogy aggódok és jöjjön haza,vagy csináljam végig a dolgot ?

2015. jún. 6. 22:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
100%
na meg lett k-úrva a csajod?
2015. jún. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
100%

Na hogy aludtál?

Küldött menet közben is fotókat a történtekről?

2015. jún. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
100%
Na?
2015. jún. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
8%
Csak azért kommentelek hogy könnyebben visszataláljak.
2015. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy alakult?
2015. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
100%

Meg lennék lepve, ha kapna itt valaki választ, ez a történet nem hiszem, hogy erről szólna.

Én kamunak tartom az egészet, egy "unatkozó, hülye gyerek" szórakozásának.

Látszik a válaszokon, a válaszok értékelésén, de főleg abból, hogy azonnal jelentkezett egy olyan nő (?), aki már átélt (!) hasonlót, és be is jött neki.

2015. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Először is köszönöm mindenkinek az eddigi kommentjeit,azoknak is akik lelket öntöttek belém és bátorítottak és azoknak is akik szimplán lemarháztak vagy kamunak tituláltak.A lényeg hogy kommentjeikkel sikerült kissé elterelniük a figyelmemet az aggódásról azon a lelkileg kritikus estén.

Az éjszaka folyamán egyáltalán nem aludtam,de reggel valahogy csak elbóbiskóltam mert olyan 11 körül a barátnőm keltett fel.Lehet gyengének fogok tűnni de az első kérdésem nem az volt hogy volt e szex vagy hogy milyen volt,hanem azt akartam hallani hogy csak engem szeret és velem tervezi a jövőjét továbbra is.Nagyon megölelgetett ,megpuszilgatott és megnyugtatott hogy csak én számítok neki és megkérdezte készenállok e rá hogy elmesélje a történteket vagy és ha igen mennyire legyen őszínte. Nagyon fel voltam dobva hogy nem veszítettem el úgyhogy minden részletet tudni akartam. Természetesen megtörtént a dolog és az exe 5 x élvezett el a barátnőm meg számolni sem tudta pontosan de azt mondta minden 10/10 volt. Nagyon felizgatott a dolog ahogy elmesélte és azonnal szeretkezni akartam vele de annyira duzzadt és érzékeny volt a pu**ija az egész éjszakás strapától hogy kérte várjunk egy napot ezzel ,de másnap megtörtént és isteni volt. Elmondtam neki hogy rengeteget aggódtam és legközelebb szeretnék jelen lenni.Beszélt az exével de ő még nem igazán akar velem találkozni ilyen helyzetben de úgy belement hogy feljön hozzánk éjszakára de én a másik szobában legyek ne találkozzunk.Kezdetnek szerintem ez elfogadható kompromisszum főleg hogy párom is nagyon szeretne mihamarabb újra lefeküdni vele.Ha minden igaz ezen a héten szombaton lesz az ominózus éjszaka.

2015. jún. 8. 18:08
 68/83 anonim ***** válasza:
75%

Ez most komoly?

Lefekszik a csávóval és azt mondja hogy csak téged szeret. Te ezt benyeled oké.

De hogy még a csaj nagyon le akar feküdni a csávóval te meg még élvezed is. Na ez beteg...

2015. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 A kérdező kommentje:
68as: ha nem engem szeretne megtehetné hogy elhagy nem függ tőlem semmilyen módon ,de hallani sem akar erről. Azt mondja csak én kellek neki és ez a kapcsolat tökéletes számára
2015. jún. 8. 18:26
 70/83 anonim ***** válasza:
75%

Hogyne a csávóval sokkal jobb a szex, te neked meg jobb az anyagi háttered vagy jobban szeret.


Szerintem neked se lenne rossz ha 2 csajjal lehetnél kedved szerint. Az exe nem mond semmit mert neki elég ha szétlövi a csajt, de te meg ,,szereted''.


Igazából szerintem meg is érdemlitek egymást ezek szerint. A csaj ..... te meg beteg vagy.

2015. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!