Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek? Úgy néz ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Úgy néz ki ma este végre megvalósult a cuckold fantáziám. De már nem biztos hogy akarom ezt.

Figyelt kérdés
Hónapok óta fűzöm a barátnőmet hogy nyugodtan lépjen félre mert engem nagyon izgatna a dolog.Sokáig hallani sem akart erről de kedden váratlanul azzal a hírrel érkezett haza hogy összefutott egy exével aki elhívta őt mára bulizni és igent mondott neki. kb 1 órája ment el itthonról de már most lefújnám az egészet olyan ideges vagyok hogy mi lesz . Ha lemondom lehet hogy bánnám mert régóta fantáziálok erről,de így meg félek hogy elveszítem őt. Szerintetek írjak neki sms-t hogy aggódok és jöjjön haza,vagy csináljam végig a dolgot ?

2015. jún. 6. 22:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudnám miért nem hiszek el ebből 1 szót se?
2015. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
100%
39-es azért látszik, hogy nektek több eszetek van...azért ezt olvasva normálisabb felfogást állapítottam meg kettőtökről. remélem mások is egyet értenek velem
2015. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki hogy ne menjen fel hozzá!
2015. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 A kérdező kommentje:
őszínte leszek..azért nem merem megírni hogy ne menjen fel mert már ittak és parázok hogy a barátnőm így is felmegy és az nagyon szarul esne tutti szétmennénk. így ha meg is történik az eset legalább mondhatom hogy én akartam...
2015. jún. 6. 23:20
 45/83 anonim ***** válasza:
4%
amúgy remélem kva szarul érzed magad emiatt, és felfogtad mit csináltál. Bár szerintem azt se fogtad fel, hogy mit írtam :/
2015. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 A kérdező kommentje:
jelenleg nagyon bánom a dolgot és szörnyen hülyének érzem magam egyedül az ágyunkban... :( azt kívánom ő se akarja majd ezt mégegyszer de ha minden jól sül el lehet hogy újra a vágy lesz az erősebb sajnos...
2015. jún. 6. 23:29
 47/83 anonim ***** válasza:
92%
kívánom a legjobbakat. amúgy hány évesek vagytok?
2015. jún. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 A kérdező kommentje:
Én 29 éves vagyok a barátnőm 21.
2015. jún. 6. 23:33
 49/83 anonim ***** válasza:
100%
hmm, és akkor nem is vagy felizgulva arra, ami történik?
2015. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 A kérdező kommentje:
hullámokban változik...van hogy olyan kemény vagyok mint soha aztán rámtör az aggódás és elmúlik az izgalom..ez a kettő változik de aludni biztos nem fogok tudni.
2015. jún. 6. 23:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!