Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek? Úgy néz ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Úgy néz ki ma este végre megvalósult a cuckold fantáziám. De már nem biztos hogy akarom ezt.

Figyelt kérdés
Hónapok óta fűzöm a barátnőmet hogy nyugodtan lépjen félre mert engem nagyon izgatna a dolog.Sokáig hallani sem akart erről de kedden váratlanul azzal a hírrel érkezett haza hogy összefutott egy exével aki elhívta őt mára bulizni és igent mondott neki. kb 1 órája ment el itthonról de már most lefújnám az egészet olyan ideges vagyok hogy mi lesz . Ha lemondom lehet hogy bánnám mert régóta fantáziálok erről,de így meg félek hogy elveszítem őt. Szerintetek írjak neki sms-t hogy aggódok és jöjjön haza,vagy csináljam végig a dolgot ?

2015. jún. 6. 22:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
100%

Haver, hívd fel és mond meg neki hogy ne tegye!

Az eszedbe sem jutott hogy el is veszítheted?

Igaz elég furcsa a bnőd hogy ezt megteszi.

Jól felb*sztátok az agyam ezzel a hülyeséggel!

2015. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 A kérdező kommentje:
írtam neki hogy aggódok és hívjon fel amikor tud. Azt írta Morrisonsban vannak nagy a zaj úgysem hallana és hogy fura volt újra smárolni az exével de izgi..és hogy nincs min aggódnom engem szeret
2015. jún. 6. 22:37
 23/83 anonim ***** válasza:
77%

Nekem volt már ilyen kapcsolatom, és azt kell hogy mondjam ha tényleg szeret téged ki fog melletted tartani, ha meg nem akkor bumm lesz majd másik lány.

Nálunk úgy volt hogy a pasim nem volt olyan jó az ágyban, volt is egy kis komplexusa emiatt, de mondta hogy nincsen baj, sőt izgatja is a dolog meg minden. Megtörtént az első félrelépés (az engedélyével) és egy nagyon jó szexbe torkollott. Szex közben ki tudtam kapcsolni az érzelmeimet és csak a testi részére koncentrálni, nem is mentünk szét. Más pasikkal csak szex vele meg minden más + lelki érzelmi dolgok. Visszagondolva nagyon jó kapcsolat volt és a kötelék a mai napig megvan köztünk.

Csak sok pár nagyon felelőtlenül csinálja a dolgot, inkább elkapkodja, nem várja meg még az érzelmi szál teljesen kifejlődik és ez rejti a kockázatot igazából.

2015. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
6%
gratulálok haver....most vágtad szét a kapcsolatod!
2015. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
7%
23-as te se vagy normális
2015. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 A kérdező kommentje:
23as: és a pároddal a szexuális életetek sem ment tönkre,nem nullázódott le azáltal hogy úgyis lehetsz mással aki jobb?
2015. jún. 6. 22:44
 27/83 anonim ***** válasza:
8%
#23-as, ne haragudj, de ha igaz amit írtál. akkor azt hiszem rád nem nagyon lehet mást mondani csak azt, hogy egyszerűen lotyó vagy.
2015. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
89%

26# Nem nullázódott le volt köztünk szex, ugyanannyi mint eddig, sőt közelebb is kerültünk egymáshoz az események után.


27# Persze lotyó, gondolhatod nem én vetettem fel. Egyszerűen vannak férfiak akik erre izgulnak, most ki vagy te hogy megmond nekik mi a frankó és mi nem? Egyszerűen kipróbáltunk új dolgokat, ennyi...

2015. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
9%
akiknek valami bajuk van azok próbálnak ki dolgokat...és akinek józan az esze jogosan téríthet bárkit észhez!
2015. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
9%
mármint ilyen dolgokat, mint speciel ez...nem normális dolog
2015. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!