Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nézik le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nézik le azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés
és miért mondják azt hogy aki prostihoz megy az nem is férfi, meg hogy juj de gáz

2015. okt. 18. 13:57
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/184 anonim ***** válasza:
23%

Na ez az amiért haragszom a nőkre. Amikor látok egy szimpi átlagos lányt (ne a nagy mellű plázacicákra gondolj) és meg próbálom meghódítani őket,-mondván tök jó lesz, majd el leszünk: Udvarolok neki, törődök vele, vigasztalgatom amikor rossz napja van...- akkor bezzeg szharnak rám mert hát ugye a 30 elvárásból csak 20nak felelek meg; meg hát ugye a kémia a rezgéseivel sincsen meg. Aztán amikor meg tellik a tököm Velük és inkább a prostizás mellett döntök (szexen kívül azok is néha igénylik a törődést, valamint lehet velűk jókat beszélgetni) Akkor bezzeg a lejánykák meg ki vannak akadva hogy hogyan merészelek prostizni, milyen szánalmas és gusztustalan dolog mán' ez!

Kérdem én: Ilyenkor miért nem szaharnak ránk ezek a nők.

25f

2015. okt. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/184 anonim ***** válasza:
10%

"rémisztő volt az ilyen fiú, h értelmesen kell vele beszélgetni, nem sokat hülyéskedik nem ő a legnagyobb macsó az ismerősi körben stb.."


Hozzászólásod eme részét aranyba kellene önteni. Rémisztő, hogy értelmes valaki...Komolyan, a pofám leszakad! Ennyi eszük van és még csodálkoznak, ha manapság sokan lenézik a nőket. Mégis, mit akartok akkor?

Legalább akkor nem néznétek le azokat, akik egyéb lehetőségek híján meglátogatják ezeket a csajokat!

2015. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/184 anonim ***** válasza:
14%

Hát nem erről beszéltem amúgy oldalakon keresztül, hogy ezt tapasztalom? Bezzeg én csutkából kaptam a 0%-os értékeléseket :D


Amúgy mindig arra jutok, hogy az aranyközépút a legjobb. Egy egészségesen - nem túlzóan "bunkó", pimaszság, és látszólag érzelemmentes férfi jellem... aki ki tudja mutatni a "manliness" mögött rejlő érzelmeket is néha.

Ezzel már ki lehet váltani a kémiát szerintem, és hosszabb távon is működik az általa említett rémült 'barátnőknél is.' :D A gond ott van, hogy aki nem ilyen jellem, az nehezen hozza ezt a kellő egót...(de szerintem önbizalomnövelő dolgokkal ezen lehet segíteni)


Vagy éveket várhatsz az 1%-ra, aki meg abszolút elfogad úgy ahogy vagy.

2015. okt. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/184 anonim ***** válasza:
10%

A cool srác! :)

Aki laza, de egyben jó fej is!

2015. okt. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/184 anonim ***** válasza:
30%

...és megvilágosodtam. Nem gyűlölni kell a nőket, nem lenézni innen a kényelmes fotelből. Hanem egy férfias kihívásnak tekinteni ezt a küzdelmet. Igen, ez egy ősi küzdelem a férfiak között a nők meghódításáért... Az internet fotelharcosok világában ezt szépen elfelejtettük


El kell járni edzeni a testet,a szellemet és növelni az önbizalmat. Ez a kulcs az egészhez...

2015. okt. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/184 anonim ***** válasza:
43%
Olvastam, hogy igazából nem a rosszfiú maga az, aki vonzza a nőket. Hanem bizonyos tulajdonságai, amiket azonban-a hölgyemények nagy bánatára -csak csomagkapcsolásos rendszerben lehet megkapni.
2015. okt. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/184 anonim ***** válasza:
43%
Nyilván a nőket egy dolog vonzza: az erő. Mindig az erősebb hím kapja a puncit, ha veri a nőt akkor is. Ezzel az a baj, hogy mindenki nem lehet erős, egoista, mindenki nem tudja ezt magára ölteni, mint egy szimpla maszkot, amit felhúz az ember. Ha nem lennének "gyengébbek", nem lennének "erősebbek" sem, mert nem lenne viszonyítási alap. Akkor aki gyengébb, az dögöljön meg ahol van? És utána lehet hangoztatni, hogy mennyivel különbek vagyunk mint az állatok.
2015. okt. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/184 anonim ***** válasza:
100%

www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__7292843-oralis-szex-utjan-milyen-betegsegeket-kaphat-el-a-ferfi


Számomra nem túl vonzó egy ilyen férfi.

2015. okt. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/184 anonim ***** válasza:
17%

Jó, az ilyen ember alapból gány igénytelen.... aztán soha nem lehet tudni, lehet pár év múlva ő lesz a férjed, csak épp nem tudod a kis piszkos dolgait :D That's life.


Egyébként aki mondjuk azért megy el 20-25 évesen, mert képtelen ismerkedni a szüzesség pszichológiai gátja alatt... abban semmi elítélendő nincs. Inkább legyen rajta túl egy kedves, normális, tiszta lakásos lánnyal, aki "vigyáz rá". Egy biztonságos környezetben férfivá érhet, aztán utána lehet menni ismerkedni.

Sokaknak segített, és ez gyakorlati bizonyíték.

2015. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/184 anonim ***** válasza:
87%
Te tényleg a válaszokat várod egész nap? :-o
2015. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!