Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nézik le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nézik le azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés
és miért mondják azt hogy aki prostihoz megy az nem is férfi, meg hogy juj de gáz

2015. okt. 18. 13:57
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/184 anonim ***** válasza:
18%

Te miről beszélsz? Most ültem ide a gép elé egy kávé mellett, válaszoltam az utolsó kérdésre. 2 sort :D


Gondolkodj már egy picit, szerinted csak nekem van 60%-os értékelésem... Sikerült lepontozni pár 66%-70%-ost is grat :P


Mr. P.B.

2015. okt. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/184 anonim ***** válasza:
75%

"Apám 35 évnyi gyönyörű házasság után is van, hogy velem beszéli meg a dolgot, amiről anyám egyáltalán nem tud."

Te ezt láttad otthon, azt hiszed ez a normális.

Ismerek olyan nőt aki rosszabb volt mint egy prostituált, több férfivel feküdt le, gang bang partyk stb... Férje semmiről nem tud, de ettől még nem hazug az összes nő.

Nehogy azt hidd, hogy csak a férfiak titkolják a dolgaikat, annyi a különbség hogy ők erre nem büszkék.

2015. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/184 anonim ***** válasza:
40%

Számomra totál hasznos volt ez a beszélgetés. Kicsit átláttam a női oldal véleményét is, és megértettem pár dolgot. Enyhült a véleményem milyen is az "ideális" férfi. Köszönöm szépen a konstruktív válaszokat, amivel formáltátok a világképemet.Ennek ellenére bármit írok, lenullázzátok a francba. Úgyhogy ez volt az utolsó kommentem itt.


Ha már veszitek a fáradtságot, hogy felnézzetek ide, elolvassatok egy tök normális mederben folyó beszélgetést, ami mindenkinek hasznos lehet... ennyi erővel ki is fejthetnétek normálisan az ellenérveiteket. Aki érvek nélkül lefikáz, lenulláz, lesajnál mást, annak egyvalamit tudok javasolni. Menjen a jó büdös pics@ba!

2015. okt. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/184 anonim ***** válasza:
93%

112. Végre egy értelmes hozzäszóläs! :)

Ment a zöld.

2015. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/184 anonim ***** válasza:
56%

89. válaszoló,amit írt az igaz is,kicsit fájt,de az első mondatok igazak.Mi nők átlag azt hisszük,hogy na majd mi biztosan megtanítjuk a rendre a pasinkat,hogy aztán dicsekedhessünk a barátnőinknek,hogy ez is sikerült..:D


100. válaszoló szintén igazat írt,mert nekünk tényleg nem kell a szexért fizetni,viszont a férfiaknak elég sz_r helyzet,amikor tombolnak a hormonok muszáj valamit tenniük az ellen..a nők viszont tényleg megkaphatnak bármit,ilyesmi téren.


19/L :)

2015. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/184 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy meg szerintem nem gáz,aki prostihoz jár.

Viszont nem értem,miért kell kikiáltani,ha náluk jártál?


Nem kell erről senkinek sem tudnia,nem kell más orrára kötni,vagy dicsekedni vele,tartsd meg magadnak az örömöd,amit kaptál. :)


Én csak sajnálom a mai társadalmat,lány vagyok,de aggaszt a női viselkedés is,szintén az is,amit a férfiak művelnek.


Egyik gondból születik a másik.


Mert ugye a nőknek nagyok az elváráasi,a 30ból csak 20nak feleltél meg.


Szerintem erről nem csak a nők tehetnek,hanem ti férfiak is.


A lányokat ler_bancozzák,amikor több pasival fekszik le,mint ahány kilincset fogott..és a fiúk hol maradnak?

Ők d_ghatnak sorban,mégsem kapnak érte semmi rossz szót.


Előző válaszoló voltam.

2015. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/184 anonim ***** válasza:
5%

116:


Kis paradoxon. Mára nagyon nagyon kevés olyan férfi van, aki folyamatosan kapcsolatban tud lenni (futó vagy hosszútávú, mindegy), szerintem legfeljebb a férfiak 10%-a. Sokszor olyanokról tudtam meg hogy még nem volt nővel, hogy csak néztem...pont ő? Úgyhogy pár sorral előbb meg is válaszoltad ezt a dolgot, roppant kevés férfi engedheti meg magának, hogy válogasson (most vegyük le a prostikat, rendes kapcsolatra értve). Ezzel szemben bármilyen átlagos nő lemegy a hétvégi buliba lenge öltözékben, kisminkelve, csak válogatnia kell kitől akarja a szexet. Úgyhogy ez árnyaltabb, mert egy férfinak rengeteget kell tennie azért, hogy sok nővel lehessen (kigyúrt test, pénz, autó, a legmenőbb cuccok, hatalmas önbizalom, talpraesettség, határozottság, tökéletes probléma-megoldó készség, hogy csak nagyon keveset említsek a női alap elvárások közül), míg egy nőnek alanyi jogon annyi szex jár, amennyit nem szégyell, pusztán azért, mert punci van a két lába között.

2015. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/184 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Ez mind tökéletesen igaz.


Kivéve,hogy nem minden nőnek ugyanaz az elvárása,felőlem legyen szegény,nem kell,hogy autója legyen,az sem baj ha szégyenlős és nem talpraesett. Csak meg tudjon becsülni.

2015. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/184 anonim ***** válasza:
100%

117-esnek szól...

ne SOK nővel akarj lenni, hanem eggyel boldogságban..mindjárt könnyebben fogsz találni..sok sikert..amúgy a nőknek sem könnyebb, mert a legtöbb nő nem vágyik arra h össze-vissza szexeljen idegenekkel..rendes, szerető férfi sokkal ritkább..

2015. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/184 anonim ***** válasza:
0%

119:


Pontosan ez a terv, illetve ez volt, amíg életem nagy szerelme pár hónapja azt mondta, hogy mást választ. Addig hittem a népmesében, hogy majd lesz nő, aki a szerelmemért meg a személyiségemért velem lesz, vele tökéletes volt minden. Csak ugye én fiatalabb vagyok nála pár évvel, nincs biztos anyagi háttér, stb...

2015. okt. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!