Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok miért nézik le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nézik le azokat a férfiakat akik prostihoz járnak?

Figyelt kérdés
és miért mondják azt hogy aki prostihoz megy az nem is férfi, meg hogy juj de gáz

2015. okt. 18. 13:57
 151/184 anonim ***** válasza:
14%

Mit nem lehet ezen érteni. 3. házasság, apám most 70 éves... Majdnem 8 éves voltam amúgy mikor hivatalosan is összehásodtak, templomi esküvő nélkül. Mert mindketten fasságnak tartják a házasságot. Csak papírok miatt kellett, és volt egy állati nagy buli :)


Meg komolyan miért probléma, hogyha egy apa valamit a fiával beszél csak meg? Férfi dolgokat...

Van olyan dolog, amit én is csak vele beszélek meg, és van olyan amit csak anyámmal. Ennyi.

És ezek belső dolgok, nem csúnya titkok, hogy megcsalta anyámat.

Minden házasságban és emberi kapcsolatban vannak ilyenek... csak a ti elb...szott mesevilágotokban nincs, ahol 22 évesen kötelező házasodni, az életcélod az, hogy gyereket termelj ebbe a rohadó világba és mindent minden áron meg kell osztani a tökéletes szerelmeddel, a tökéletes idealizált őszinteség nevében. Behányok komolyan.

Majd amikor a 3. válásodon vagy túl, mert mégsem működik a fene nagy őszinteség, vagy életed szerelme mégsem olyan, mint a filmekben akkor gyertek ide sírni újra.


Újra leírom és végérvényesen: Egy férfi 45 évesen is férfi, bármikor családod alapíthat, bármikor csinálhat gyereket amikor kedve tartja. Ha nem tartja kedve akkor nem csinál.

Egy 45 éves beszottyadt egyedülálló nő mit ér magának? SEMMIT. Terméketlen, öreg, ráncos... a kutyának se kell, mert bármikor lecserélhető 20-on éves ribikre, ha nem tetszik valami. Egyedül csak az addig elért felépített kapcsolata, családja ami számít.


Ezek tények, biológia ennyi. Bunkón leírva, de ezt hozzátok ki az emberből.

2015. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/184 anonim ***** válasza:
50%

149es válasz adó..pacsi. :D


Ennyit a hazugságokról,legalább gyakorolnád,hogyan is kell. Nem olyanokat összeírni,amit még te sem hiszel el.


Jaaaj..jaaj..a pasik a nagyravágyók,szerintem jobban is,mint a nők.


Mi nők,csak egy kedves,aranyos,édes fiút szeretnénk magunk mellett tudni. Olyan nagy kérés ez?!


Nem is értem. Basszus,a pasik mindent megtehetnek,mindent megkaptok,prostihoz is járhattok,ha éppen úgy tartja kedvetek.


Nekünk meg kell szenvedni egy normális fiúért.


Én nem kérek semmit,csak szeressen valaki tiszta szívből..egyes férfiak meg még válogatnak is..

2015. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/184 anonim ***** válasza:
45%

"Újra leírom és végérvényesen: Egy férfi 45 évesen is férfi, bármikor családod alapíthat, bármikor csinálhat gyereket amikor kedve tartja. Ha nem tartja kedve akkor nem csinál.

Egy 45 éves beszottyadt egyedülálló nő mit ér magának? SEMMIT. Terméketlen, öreg, ráncos... a kutyának se kell, mert bármikor lecserélhető 20-on éves ribikre, ha nem tetszik valami. Egyedül csak az addig elért felépített kapcsolata, családja ami számít. "


Fa_kalap vagy! Nagyon..ha te ezt így gondlod,akkor tényleg ne is menj bele egy rohadt házasságba sem,már csak azért se,hogy ne kelljen senkinek melletted végigszenvednie.


Undorító vagy te. Nem is értem,hogy hogy tudsz ilyen csúnyákat írni. Ez azért dühítő,mivel én is lány vagyok és 19..


Most ez éppen olyan,hogy én legyek valami 40 éves férfi kis csitrije,majd ha meg házasodni fogok és én leszek 40 éves,remélhetőleg hagyjanak is el,mert már ráncos leszek.


Te tényleg ennyinek tartod a nőket? Hogy egyszer kétszer megba_d,aztán meg ott hagyod?

Undorító..

2015. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/184 anonim ***** válasza:
14%

Mit is hazudtam? Mi a szart nem lehet azon megérteni, hogy késői gyerekként születtem? Linkeljek fészbúk oldalt meg anyakönyvi kivonatot anyámról, apámról meg magamról hányban jöttek össze, és mikor születtem? :D Privátban megteszem, ha nem hiszed el. Szerencsére apám megtalálta az igazit, lehet harmadikra, lehet 2 válás kellett hozzá, de megtalálta. Mai napig boldogok.


Hogy miért írtam le a "bunkóságot"? Azért mert nem képesek egyesek felfogni, hogy ez az igazság. Csak hablatyolni tudsz rá, de megcáfolni nem. Próbálj csak meg 45 évesen gyermektelen, egyedülállóként valamit is kezdeni. Elárulom qrva nehéz lesz. Míg én férfiként röhögve azt csinálok amit akarok.

Ezt mind arra a bullshit áradatra, hogy "20-on éves korban ha nem találtad meg az igazit akkor már esélytelen megtalálni a szerelmet"


19 éves naív kislány vagy. Amég még pneumatikus a hátsód, addig élvezd ki, hogy azt tehetsz amit akarsz, mert a lábad közötti rés mindenre feljogosít a férfiakkal szemben. Nem lesz mindig így. Próbállak tanítani, okítani, és felkészíteni a 30 feletti napokra :P

2015. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/184 anonim ***** válasza:
14%

"Mi nők,csak egy kedves,aranyos,édes fiút szeretnénk magunk mellett tudni. Olyan nagy kérés ez?! "


...de mellé legyen azért vonzó, nézzen cukin, de legyen határozott, és azért jóképű, meg nem baj ha lovagias meghív mindig, na és ne legyen nagyon csóró, legyen humoros vicces, meg érzékeny, de azért legyen kemény is ha szexről van szó, meg legyen romantikus mindig, de úgy hogy ne unjak rá, nyomuljon is, de ne nagyon mert az túl egyszerű és akkor már nem kell stb stb stb :D


Férfi felebarátaim, ne dőljetek be ilyen fazságoknak... :D

2015. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/184 anonim ***** válasza:

Kösz,de nem kell tanítgatni,főleg nem neked,mert egy szemtelen kis bunkó vagy! :)


Az utolsó sorok,amiket írtál,sem mind igaz.

Oké,lehet,hogy van egy kis elvárásunk nekünk is,de azért ti válogatósabban vagytok,az is biztos.


Jólvan,most nem azért,de énsem szeretnék egy bunkó sráccal együtt lenni,aki semmit sem ért a romantikához,egy pillanatnyit sem lovagisas,hogy néha meghívjon egy fagyira,vagy kávéra..esetleg még ne is legyen kicsit sem jó az ágyban..


Ez édes kevés elvárás,ahoz képest,amiket még egyesek fel tudnának sorolni.


Az sem nagy kérés,hogy legyen ápolt..


Ilyesmit te is elvársz egy lánytól,remélhetőleg..


De nem is,bocsáááánat,neked nem elég egy egyszerű,kedves lány. Csak nem lehet mindenki tökéletes.

2015. nov. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/184 anonim ***** válasza:
41%

Ugyanmár legalább magadat ne csapd be... neked sem elég egy egyszerű kedves srác. Különben ezer éve lenne cuki' pasid. Roskadásig vannak a polcok egyedülálló, ápolt, kedves, aranyos, romantikus, DE átlagos vagy "átlag alatti' srácokkal, akik mindent megtennének, tejben vajban fürdetnének, lehoznák a qrva csillagokat is az égről. Nekem 100 ilyen srác ismerősöm van, akiket olyan ocsmányul zavarnak el sokszor, hogy nekem fáj a lelkem... Kár ezen vitatkozni, mert igazam van.


[link]


Én legalább beismerem, hogy olyan csaj kell aki vonz! Intellektuálisan és szexuálisan is. Tökmindegy hogyan de vonz. Legalább magamnak ne hazudok.

2015. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/184 anonim ***** válasza:

Tudod mit,én is makacs vagyok,ahogyan te is,szeretek filozofálni,de ezen most már én sem fogok,mert meguntam. Nekem van igazam. De okos enged,szamár szenved..


Az az ő bajuk,hogy el lettek zavarva,lehet olyasmit is mondtak a lánynak,amit nem kellett volna.


Ki íra,hogy nincs barátom? Éppen ezaz,amiket leírtam,mind igazak..báris rám nézve. Nekem nem kell a tökéletes,szeretem,úgy ahogyan van.

Én is ugyan úgy vonzódom hozzá,mint ahogyan te szeretnél vonzódni egy lányhoz,akivel együtt élnél.


Nincs is ezzel smmi baj,ez nem vitatni való dolog,mert a szépség relatív,kinek a pap...


Csak az a nem szép,ahogyan közlöd ezt az egészet,tudod néha hallgatni arany.

2015. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/184 anonim ***** válasza:
41%

És? Ez reprezentatív statisztikai tanulmány? A legtöbben akik itt kedves pasiért sírnak, elkezdhetném linkelgetni a kedves de átlagos barátaim fotóit, ilyen fejet vágnának kb, bottal se nyúlnának hozzájuk:


[link]


Ha meg úgy jön vele össze, hogy nem érez vonzalmat, csak "tetszik a személyisége, de amúgy nem jön be"... 2-3 hét után dobja a francba, hogy nincs meg a kémia bocs. Szerencsétlen srác meg fél évre gubbasztva sír a sarokban.


Átlag lányok esetében meg ott áll kb 20 pasi mindig az ajtóban, csak válaszolgatni kell fészbúkon. Vagy kitenni a kitennivalót a szórakozóhelyen, már jönnek is a legyek. Persze a jó srácok elkerülik őket, de partnert, kedves fickókat NEVETVE talál bármelyik csaj, ha akar.


Evolúció, mindig is így volt. Erősebb kutya... tudjuk mit csinálhat.

2015. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/184 anonim ***** válasza:
Jólvan. Ezen kár filóznunk,mert úgysem tudnánk dűlőre jutni.
2015. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!