Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem tetszett se a Naruto, se...

Nem tetszett se a Naruto, se a Bleach, se a Fairy Tail. Rossz az ízlésem?

Figyelt kérdés
Nagy anime fan vagyok és ezeket istenítették, de egyik se jött be, nézni alig bírtam, de mindnél azért elszenvedtem magam 50ig.

2013. jún. 16. 08:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/147 anonim ***** válasza:
79%
(ha a One Piece-t valami csoda folytán elkezdenéd , azért szólok hogy az első 30rész nem valami jó , a Nami száltól indul be az első rövidebb történetszál , majd 65után az első hosszabb a Vivi-Arabasta arcnál)
2013. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/147 anonim ***** válasza:
90%

Nézd meg a Mistudomoet. Valami k***a jó, am nem shounen fight hanem ilyen vígjáték :D (16 f és amúgy az első rész 10 perce elég gyerekesnek fog tűnni, de utána beindul és jó lesz nagyon, ne zavarjon össze az, hogy hány évesek a szereplők :D )

Ha nem ez akkor nézz Ao no Exorcistet.

2013. jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/147 anonim ***** válasza:
28%
A fairy tail szerlpő egyáltalán nem sablonosak (láttam az összes részt és rohadtul bejött + olvasom a mangát is) Lucy csak az elején volt olyan mint egy átlag női karakter (mint Orihime a Bleachből, vagy Sakura a shipuden előtt) aztán eléggé megerősödik és király dolgokat is csinál, akkor Natsu se az a hülyegyerek, mert harc közben vannak nagyon jó megoldásai. (nem olyan mint narutó az egyik mozifilmben amikor harcolt vmi chakra elszívós ember ellen és ez ment: Elszívta a ninjutsujá (Rasengant), ezért megpróbálja futon rasen surikennel hátha azt nem szívja el...) ja és a fairy tailben legalább tanulnak is vmi új képességeket, nem csak néhány 200 részenként. Naruto elment a original részek legvégén Jirayaval, hogy tanuljon új jutsukat mi volt amit megtanult? az Oodama rasengan na bummm és ez az egyetlen technika amit megtanult se több se kevesebb ráadásul nem is használja. One Piecet meg nem néztem és nem is olvastam mert megnéztem kb első 3 részt és szar volt nem tetszett, a bleach meg egyszerűen lusta vagyok hozzá végig olvasni/nézni.
2013. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/147 anonim ***** válasza:
52%

Ettől még egysíkú az összes , orditoznak mint az idióta , átlag shounen sablon magyarul .. Az tény hogy van egy hangulata .. de normális karakterek nélkül meg gyenge történettel kitörölheti . Pl a mangája 100x jobb mint az animéje .. animében konkrét az egész fairy tail mint guild egy bolondokháza ..


Amúgy látom lepontoztatok xD Ahogy látom fáj az igazság . A kérdésben feltett 3 anime meg egy sablonos gyenge .. stb ..


Amúgy meg előző , One Piece-t ne 3 rész alatt ítéld meg .. nem véletlen tartják jónak és nem véletlen van az hogy az éves mangaeladásban úgy a top1 hogy a 2ik Kuroko-t is majdnem triplájára veri : [link]

2013. jún. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/147 Betty-Detty ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó az ízlésed! Óriási anime/manga fan vagyok,de a Bleachet meg a Narutot utálom,a Fairy Tail elmegy,de nem nagy kedvenc az se... :)
2013. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/147 anonim ***** válasza:
28%

24-ES A Fairy Tailt se véletlenül tartják jónak és Japánban 1 legtöbb mangát a Narutóból, a 2. legtöbbet a Fairy Tailből adják el. Ez gondolom nem véletlen mert azért mégis csak elsősorban a japán közönségnek készülnek a mangák és animék és csak hogy tudd a One Piece az 5. a listán.

És 3 rész alapján eltudom szerintem dönteni és légy szíves engedd is meg hogy eldöntsem hogy jó-e számomra vagy se. Köszi.

2013. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/147 A kérdező kommentje:

Előző, ritka nagy hülyeséget írtál ugye tudod.

[link]

Naruto csak 6. a Fairy tail pedig 9.

2013. jún. 17. 15:24
 28/147 Nirata ***** válasza:

Hűha az Attack on Titan eléggé felkapott lett...

(bár engem nem nagyon kötött le, de hát mindenkinek más az ízlése)

2013. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/147 anonim ***** válasza:
100%
Amit én néztem az narutokun-on a fórumban a sounen jumptól linkelte valaki. Mingy megkeresem
2013. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/147 anonim ***** válasza:
95%
Nem az animenézés a hobbym,a felsorolásodból csak a Narutot ismerem.Bennem a Naruto hatalmas lelki folyamatokat indított be,és itt nem csak a katarzisra gondolok,hanem emberileg is megváltoztatott.Nyugi,nem azonosulatam vele,kezdtem el kunozni másokat és vált állandó témámmá,szóval nem lettem fanatikus,lélektanikag van egy hatalmas mondanivalója az egésznek,amihez nem elég csak 50 részt megnézni,sem a shippuudenben,sem az alapban.Ezt valaki észreveszi,megérti,és felfogja,valakik nem.Nekem hatalmas kitartást és löketet adott az élethez,tanuláshoz,sporthoz,ami nagy hasznomra vált,válik,és fog mindig is válni.Kitartás,ez a legfontosabb.A másik dolog,amit tanultam,az a barátság fontossága.Könnyebben barátkozom,amióta nézem a Narutot,azelőtt mindig problémáim voltak a beilleszkedéssel.
2013. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!