Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem tetszett se a Naruto, se...

Nem tetszett se a Naruto, se a Bleach, se a Fairy Tail. Rossz az ízlésem?

Figyelt kérdés
Nagy anime fan vagyok és ezeket istenítették, de egyik se jött be, nézni alig bírtam, de mindnél azért elszenvedtem magam 50ig.

2013. jún. 16. 08:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/147 Nirata ***** válasza:

nem neked szántam


szóval ne vedd magadra (:

2013. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/147 anonim ***** válasza:
100%
Claymore pedig shounen fight , méghozzá egyik legjobb lenne .. ha nem lenne a vége filler .. többet érdemelne , a mangája még mindig fut és valami baromi jó.
2013. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/147 A kérdező kommentje:

10. Normálisan is ki lehet fejezni magad káromkodás nélkül. Engem nem érdekel, ha szidnak valami nekem tetsző sorozatot, attól még nekem nem lesz kevésbé jobb. Remél így vannak ezzel az itteni naruto/bleach/fairy tail fanok.

Az one piecet igazság szerint még nem láttam, mert fura a grafikája, na meg félek, hogy unni fogom, mint ezt a hármat.

2013. jún. 16. 14:17
 14/147 anonim ***** válasza:
90%

próbálkozz meg a D.Gray-man -nel

nekem nagyon tetszett


vagy a Nurarihyon no mago -val és ha tetszik akkor nézd meg a második évadát a Sennen Makyou -t is, ez egyébként démon féleség


szerintem egyik sem sablonféleség

2013. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/147 anonim ***** válasza:
90%

próbáld ha ezek sem jönnek akkor fura:


Dragonball, Yu yu hakuso, Sailor Moon, Death note, Monster, Slayers, Attack on Titan,

2013. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/147 CoortezFan válasza:
91%

hááát. azok nekem sem jöttek be ><"

mégsem érzem magam rossz ízlésűnek XD :D

18/l

2013. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/147 anonim ***** válasza:
90%

a fairy tail karaktereit mikből másolták?

csak mert mindenki azt mondja, hogy a fairy tail sablonos, de én eddig még nem láttam ilyesféle karakteres animét

2013. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/147 Szanolaa. válasza:
100%

Szerintem először találd meg a saját műfajodat! Mindenkinek más az ízlése!

Például nekem: Én bármit megnézek, még a legrosszabbnak mondottakat is.(Persze vannak animék, amiket utálok!) Igaz, kicsit mondhatni különc vagyok! Erre például: Azok az animék szoktak nekem a legjobban tetszeni, amit az első részekben szörnyűek. Ilyen nekem a One Piece.

Először találd meg a saját ízlésed: harc, romantika, vicces, nyomozós stb. Biztos megtalálod! És ne feledd mindenki mást szeret!

2013. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/147 anonim ***** válasza:
90%
Nem rossz az ízlésed. Nem olyan rég csöppentem bele az animék világába egy barátnő által aki megfertőzött. Az általad felsorolt 3 műből egyiket se bírtam végig nézni. Bár azt hozzáteszem a Naruto nálam alapból hátrányból indult, nem jön be ez a nindzsa dolog. De amúgy elkezdtem, de az egész nem jön át. Bleach-et el lehet nézegetni, de nekem valahogy mindig a Dragon Ball jut eszembe róla. De ahhoz képest sehol nincs. Az FT-re még azt mondom, úgy ahogy. Az eddigi kedvenceim, amik nálam üöttek: Elfen Lied,Claymore,Mirai Nikki,Deadman Wonderland,Angel Beats, Kaichou wa Maid Sama,High School DxD, de még jó párat tudnék sorolni :))
2013. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/147 anonim ***** válasza:
58%

"a fairy tail karaktereit mikből másolták?

csak mert mindenki azt mondja, hogy a fairy tail sablonos, de én eddig még nem láttam ilyesféle karakteres animét"


Nem másolták , csak egysíku unalmas karakterek , mindegyika szokásos shounen sablon ..


Kérdező a One Piecétől meg ne félj , egyedi , grafikailag is , bár az tény hogy első párszáz rész kissé régies mai szemmel . Tény első látásra sok idióta egy rakáson , pedig nem így van , minden fő karakternek van egyedisége . DE a világa teszi baromi jóvá az egészet , milliószor jobban kivan találva az egész világa mint a kérdésben említett 3nak .

2013. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!