Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik szerint ez a Conchita...

Akik szerint ez a Conchita Wurst Euroviziós éneklő szakállas nőimitátor szuper és jó, azok magyarázzák már el, hogy miért kell ez nekünk, mitől értékes ő, miért kell szeretni, hogy valaki ilyen?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné, a googleban keresse, számomra elborzasztó egy jelenség, képviselve egy érték nélküli világot.

Valami olyat, amiben egy egészséges ember nem érzi jól magát.

Tényleg ez a trend?

Egy férfi, aki (az még csak elmegy, hogy meleg, hiszen ez a magánügye, és ettől nem rosszabb ember másoknál) nőnek, sőt, luxusribinek van beöltözve, de szakállat növeszt, és énekesnőnek hiszi magát?

Hát könyörgöm! Pár évtizede az ilyeneket még bezárták!

És most ezt akarják trendnek beállítani?

Valami értelmes magyarázat jó volna, hadd tudjam, miért érték ez a ..."lény"?



2014. máj. 9. 23:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/184 anonim ***** válasza:
57%
18: Ne haragudj, de szerintem visszataszító ez, hogy egy nőnek kinéző ember még extra rátesz a szakállára. Ha ő transzvesztita, tehát férfi testben nő, akkor ne keverje a kettőt. Ez a zavaró. Más problémám egyébként nincs.
2014. máj. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/184 anonim ***** válasza:
34%

lol vicces, ahogy itt képes összezavarni egyeseke egy szakállas nő :D nem tetszik, nem nézed. csókolom.


de hogy még egy kérdést is kiírsz neki, ahol azt várod, hogy majd mindenki veled együtt fog borzongani... nem vagy kicsit mazochista? :D

2014. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/184 anonim ***** válasza:
71%

Többek között a hozzád hasonló idióta mélydebilek miatt szoktam le teljesen a magyar fórumok olvasgatásáról, mint amilyen te vagy kérdező. Semmi mást nem lehet itthon olvasni, csak gyűlölködést, fröcsögést, anyázást, egymás halálba kívánását. És akkor az emberek fel vannak háborodva, hogy külföldön azt mondják a magyarokról, hogy állandóan panaszkodnak, és rosszindulatúak. (nem 1 helyről hallottam már vissza, pont az ilyenek miatt)


Ha nem tetszik, akkor minek nézed? Minek foglalkozol vele? Puskát tart valaki a fejedhez? Gondolom nem. Akkor meg? Te a külseje alapján leírod, hogy ő nem értékes ember. És ha valaki ugyanezt mondaná rólad, hogy semmit nem érsz, csak azért, mert pl vörös hajad van és nem fekete vagy barna?

Felőlem lepontozhatsz, nem érdekel, de én meg azon gondolkoznék el a helyedben, hogy 1-2 országon és Magyarországon kívül SEHOL nem csinálnak ebből problémát. És egyre jobban kezdem észrevenni (tisztelet a kivételnek), hogy a magyar mentalitás tényleg az oroszhoz áll a legközelebb.


Ha téged zavar, ne foglalkozz vele, ne írj ki róla kérdést, felejtsd el, és meg van oldva a probléma. Fölösleges feszültséget gerjeszteni csak azért, mert te felháborodtál egy olyan dolgon, ami mellett az emberek 80-90%-a elmegy.

2014. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/184 anonim ***** válasza:
75%

Olvastam egy cikket erről a förtelemről, ennél mélyebben nem mélyedtem bele, mert nem érdekel, ahogy a többi eurovíziós gagyiság se.


De károsnak tartom, felforgatás- és provokáció elemnek.


Káros a melegekre, transzneműekre nézve, mert ízléstelen, undorító sztereotípiaként ábrázolja őket és csak még jobban hergeli a társadalmat ellenük.


Káros azokra is akik ezen durrognak és puffognak, ezt az előadót tartják Európa vesztének, miközben ezzel a botránnyal pont, hogy elterelik a figyelmüket a VALÓDI társadalmi problémákról.


Elénk dobnak egy ilyen ronda, feltűnő cirkuszi látványosságot, hogy ez legyen a téma, nesze, rágódj ezen, és ne a gazdasági, politikai problémákon...


A legjobb megoldás lenne letojni magasról és nem foglalkozni vele, nem dőlni be a provokációnak.

2014. máj. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/184 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, teljesen egyetértek veled.
2014. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/184 anonim ***** válasza:
16%
Egyetértek azzal, hogy le kell tojni, hogy hogy néz ki, de mit kell benne provokációt látni? Aki ezen problémázik, az szerintem máskor sem gazdasági, politikai vagy társadalmi problémákon filozofál, hanem Való Világot és Barátok Köztöt bámul bambán...
2014. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/184 anonim ***** válasza:
75%

Üzenem a szélsőliberális propagandán felnőtt, idegenbe szakadt magyargyűlölőknek: csúsztattok, amikor azt mondjátok, a KÜLSEJE alapján ítéljük meg. A külső, amiről nem tehetünk, az a bőrünk színe, a testmagasságunk, az arcberendezésünk stb.

Az viszont, ami felől mi magunk döntünk (úgy is mondhatnám "imázs", amit felépítünk), az az ápoltságunk, öltözködésünk, esetleg a feltűnési viszketegségből vagy polgárpukkasztási kényszerből fakadó CSINÁLT külső. Na, ezért mindenki maga felel. Ez a fickó pedig beteg, én vettem a fáradságot és elolvastam a honlapját. Hasadt személyiségű, beteg, orvosi segítségre szorul. És igen, EZ Európa veszte, hogy Ausztria egy beteg embert kér fel, hogy képviselje az országukat. Mert bizony nem volt verseny náluk, egyszerűen az ORF (osztrák közszolgálati TV) eldöntötte, hogy őt kéri fel, hogy képviselje az országot.......

Ő maga azért kampányol a külsejével és fellépésével, hogy értsük már meg végre, hogy nem a külső számít, hanem a SZEMÉLYISÉG, mindenki élhessen úgy, ahogy akar.

Az ő választott külseje a személyiségzavarából adódik, tehát nem a bőrszíne vagy kövérsége miatt fújunk rá, hanem azért, mert segítségre szorul, és ahelyett, hogy segítenének rajta, hogy integrálni tudja a személyisége különböző részeit, mutogatják, mint a cirkuszi majmot, üzenve ezzel a világnak, hogy Ausztria lám, milyen toleráns... Hogy erre ez a fickó pár éven belül rámegy, abban biztos vagyok. De ez az ORF-nek és Ausztriának WURST (azaz tökmindegy). (Igen, ezért választotta ezt a művésznevet szegény, hogy tökmindegy, milyen vagy, hogy élsz).

Na, ezért mondom, hogy Európa veszte.

2014. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/184 anonim ***** válasza:
27%

"Na, ezért mondom, hogy Európa veszte."

Amit leírsz, az maximum az ő egyéni sorstragédiája, nem egy kontinens veszte...

2014. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/184 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok:

ja, és nem én pontoztam le azt, aki kérte, hogy fejtsem ki. Most reagáltam az ő kérdésére.

2014. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/184 anonim ***** válasza:
62%
Hány zenész és egyéb sztár élete van romokban? Miattuk nem aggódsz, csak pont Conchita sorsa aggaszt, és az övé van hatással Európa jövőjére? Ne bolondozzunk már...
2014. máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!