Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik szerint ez a Conchita...

Akik szerint ez a Conchita Wurst Euroviziós éneklő szakállas nőimitátor szuper és jó, azok magyarázzák már el, hogy miért kell ez nekünk, mitől értékes ő, miért kell szeretni, hogy valaki ilyen?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné, a googleban keresse, számomra elborzasztó egy jelenség, képviselve egy érték nélküli világot.

Valami olyat, amiben egy egészséges ember nem érzi jól magát.

Tényleg ez a trend?

Egy férfi, aki (az még csak elmegy, hogy meleg, hiszen ez a magánügye, és ettől nem rosszabb ember másoknál) nőnek, sőt, luxusribinek van beöltözve, de szakállat növeszt, és énekesnőnek hiszi magát?

Hát könyörgöm! Pár évtizede az ilyeneket még bezárták!

És most ezt akarják trendnek beállítani?

Valami értelmes magyarázat jó volna, hadd tudjam, miért érték ez a ..."lény"?



2014. máj. 9. 23:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/184 A kérdező kommentje:

"Nem kell szeretni amúgy, de nem lesz rossz ember emiatt."


Nem is. De itt nem az emberi tulajdonságokról beszélünk, ne keverd ide. Ha mondjuk egy szakadt embertől, aki hajléktalan, undorodva fordulnak el, egy kövéret szétszekálnak, mert nem vékony, egy ilyen provokatív semmitérőt pedig elemeznek, hogy mekkora jó ember, akkor tényleg baj van az értékvilággal.

2014. máj. 10. 06:49
 12/184 A kérdező kommentje:

"Hadd fordítsam meg a kérdésedet: mi teszi őt értéktelenné a szemedben? Te mik alapján ítélsz meg másokat?"


Te figyelj, ne fordítsd meg. Ne fordítgassál itt. Nem ez volt a kérdés. Majd ha megválaszoltad a fentieket, ez is megválaszolásra kerül.


"Hidegen hagy" ... de "belső tulajdonságai" - aha, olvass bele a DSM könyvekbe. Talán megérted, miről van szó.

2014. máj. 10. 06:52
 13/184 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egy tinédzser a maga érettségével nemhogy példát lát benne ,hanem egyszerűen kiröhögi és éli tovább az életét.
2014. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/184 anonim ***** válasza:
78%

Jaj istenem. Ha nem tetszik, ne nézd, ne foglalkozz vele. Pont. Te tipikusan képviseled azt a rossz mentalitást, amivel Magyarországon az emberek 80%-a küszködik. Érdekes, itt Ausztriában nem csinálnak ebből problémát, míg Mo.n megy a szidalmazás, a fröcsögés, undorító stílusban. Nem védeni akarom, de ez már tényleg gusztustalan, amit a hazai fórumokon látok és olvasok.

Szerintem jó hangja volt, és ez a lényeg egy DALversenyen, hiába van benne politika. Persze, most le leszek pontozva, mert nem szidom, és nem mondom el mindennek.


Én meg tudod mit tartok nevetségesnek? Egyrészt azt, hogy Magyarországon ez ennyire foglalkoztatja az embereket, másrészt ahogy Fehéroroszország tiltakozik az osztrák induló ellen, mert nyilván az sokkal jobb, ha a diktátor bácsi szabja meg, hogy ki mehet a versenyre, ki nem, és milyen dalszöveggel.


Szíved joga elítélni saját magadban, de ne te akard már megmondani, kit kéne bezárni, és kit nem. Én már vártam az elődöntő után, hogy a magyar fórumok tele lesznek a homofób, szidalmazó kommentekkel. Hát nem csalódtam. (sajnos) Külföldi sajtókat is olvasva én ki merem jelenteni, hogy ebből csak Mo., Belarusz, meg oroszo. csinál problémát. A többiek vagy le se tojják és nem foglalkoznak vele, vagy dicsérik a hangja miatt.


Jöhet a véleményem miatti lepontozás! ;)


21/L

2014. máj. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/184 anonim ***** válasza:
70%
Leszbikus lány vagyok és a homofób, nem toleráns emberektől rosszul vagyok, de... És itt jön az a bizonyos DE. Nem nézem az eurovíziós dalfesztivált, mert nem érdekel, viszont ennek ellenére, akaratlanul, tudok erről a Conchitaról. Azt sem tudom, hogy Magyarország kit küldött, de azt igen, hogy Ausztria őt küldte, mert mindenhol cikkeztek róla. Őszintén? A hangja jó, de egyébként undorítónak tartom. Tudom, hogy főleg nekem leszbikusként toleránsnak kellene lennem, de ez az egész feltűnési mánia, provokálás, más emberek piszkálása. Félreértés ne essék, nincs problémám a transzvesztitákkal. Tudom, hogy számukra rossz testbe születtek, amivel magában nincs is gond, teljesen megértem őket. Amit nem értek, az az, hogy miért kell ezt így kezelni? Ha valaki rossz testbe született, léteznek hormonkezelések, operáció, amivel megoldhatja úgymond a problémáját és ezt teljes mértékben támogatom, elfogadom. De azt nem, hogy akár nő, akár férfi az ellenkező nem öltözködését preferálja és azt főleg olyan kihívó módon, mint ez a Conchita. Ilyen esetekben megértem a homofób embereket is, hogy miért háborognak. Én nem háborgok, próbálom ignorálni a dolgot, de mint írtam, akaratlanul is értesültem erről. Ami pedig a tinédzsereket és a gyerekeket illeti, nem fognak ők ilyesmit követni. Ezt nem ártana megérteni a homofób embereknek, hogy melegeket csinálni nem lehet úgymond, melegnek születnek az emberek. Attól, hogy én leszbikus vagyok, nem lesznek a tinik azok, akiket ismerek, csak mert látják, hogy én az vagyok. 23/L/L
2014. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/184 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó vagyok, kimaradt, hogy az értékek nem a média által kreálódnak, hanem a családban. Ha egy bizonyos családban nincsenek meg kezdettől fogva az értékek, akkor később sem kell semmi jóra számítani. Az értékek pedig nem a külső tulajdonságok, hanem a belsők.
2014. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/184 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, ismét csak egy szomorú és szánalmas troll vagy, részemről a "vitát" befejezem veled.

De egy utolsó válasz: azért fordítottam meg a kérdést, mert szerintem a kérdés az, hogy mitől NE lenne értékes ember valaki a külsejétől függetlenül. Mivel nem tudom, hogy emberileg vagy művészileg milyen, ezért nem tudom rá azt mondani, hogy "hú, mekkora ember, le a kalappal előtte", de nem is látok okot arra, hogy lenézzem. Egyszerűen csak - mint mondtam - nem érdekel annyira. De zavar az, hogy csak a külseje alapján te abból indulsz ki, hogy NEM lehet értékes (ez éppúgy vonatkozik, kövérekre, soványakra, négerekre, cigányokra, szakállas nőkre stb.). Na, engem ez zavar rohadtul. Mi van, ha egy kamasz vagy egy gyerek szakállas nőt lát? szakállas nőnek öltözik? na ne röhögtess. és ha igen, akkor mi van? attól akkor ő is ROSSZABB ember lesz? vagy hogy van ez? megint oda térünk vissza, ahonnan indultunk: te mi alapján ítélsz meg másokat? És te mit szeretnél, hogy mások mi alapján ítéljenek meg téged?

2014. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/184 anonim ***** válasza:
56%

". De azt nem, hogy akár nő, akár férfi az ellenkező nem öltözködését preferálja és azt főleg olyan kihívó módon, mint ez a Conchita"

Az provokálódik, aki akar. nem értem, hogy miért ekkora téma ez, mi felháborító van abban, ha valakinek a megjelenése eltér a megszokottól?

2014. máj. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/184 anonim ***** válasza:
82%
A lényeget elérték, az emberek beszélnek róla. Ha egy sima énekes lenne ott, a kutya nem beszélne kb. róla.
2014. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/184 anonim ***** válasza:
0%
Én pont nem beszélnék róla, ha valaki nem háborogna miatta. :D
2014. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!