Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek szimpatikus Kasza Tibi...

Nektek szimpatikus Kasza Tibi felesége?

Figyelt kérdés

Én eddig nem nagyon ismertem őket, múltkor belefutottam egy insta live-ba, ahol a felesége még meg volt sértődve, hogy nyáron Balatonhoz mennének a kisbabával, és nem Dubajba. Majd hosszú időn ez volt a téma, hogy nem fog belföldi helyekre menni, inkább repülővel mennek majd Dubajba.

Máskor is így viselkedik? Nektek mennyire szimpatikus?


2019. febr. 15. 13:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/291 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg nincs semmi végzettsége a nőnek. Van egy érettségije, azt is több iskola után sikerült összehoznia. Más ilyen végzettséggel kb mehet a gyárba, jó esetbe irodába kávét főzni. Jókor volt jó helyen, és jókor tette szét a lábát jónak.

Ahelyett, hogy hálás lenne a helyzetért, előadja, hogy mennyit dolgozik.

Az is undorító, hogy csodagyereknek állítja be a gyerekét és nem képes elismerni, hogy ugyanolyan mint a többi baba, eszik, alszik, kakil és ha olyanja van egész éjszaka ordít.

Nem hiszem, hogy nem volt abban semmi hátsó szándék vagy nyereségvágy hogy összejött Kaszával. Alig volt 20 éves akkor Tibi meg már vagy 35 körül járt és már akkor is ismert volt.

2019. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/291 A kérdező kommentje:

Eddig mindig azt hangoztatta, hogy nem fog semmit vàltoztatni a haján, mert neki nincs ideje fodrászhoz járni, és amúgy sem érdeklik ezek a dolgok, úgyhogy még a szemöldökét sem szedi.

Erre ma elmondta ezerszer, hogy festetni fogja a haját. Amivel semmi gond nincs. Csak előtte bárki rákérdezett erre a témára, egyből az volt a válasza, hogy nem változtat semmin. Érdekes.

2019. ápr. 17. 22:21
 13/291 anonim ***** válasza:
78%

Enis pont elcsípett én azt a liveot. Maga az ellentmondás az a no.


Amíg a Bem Rakparton laktak tökéletes volt és nem akartak saját házba menni, aztán pár hónapja mégis elmentek mert mégsem volt olyan jo.


Mielőtt megszületett a gyerek azt mondtak hogy csakis a saját szobájában fog aludni, aztán azt tolták mindenhol hogy veluk alszik mert mennnnnyire jo így, végül atszoktattak a saját szobájába mert mégsem volt olyan jo.


A borostyán nyaklancot is mondta Tibi az egyik liveban hogy ok biztos nem fognak a gYerekre ilyesmit tenni, pár napra ra Andi posztolta hogy mennyire bevált nekik a nyaklánc.


Mindig epp az aktuális istenitik , mindig csak az aktuális a jo aztán pár napra ra meg tokre az ellenkezőjét állítják. Én régebben bírtam az Andit de egyre jobban kezd elszállni magától.


Egyébként ez a Tibi ritka egy figyemetlen pasas lehet.csomoszor kérdezik tőle liveba hogy hany éve vannak együtt és nem tudja megmondani makog össze vissza. Múltkor nem tudta az Andi névnapjat szulinapjat. Szerintem a gyerek születését sem tudta megjegyezni. Ma pl nem tudta az anyaknapjat😅

2019. ápr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/291 anonim ***** válasza:
83%
Ellenszenves, az volt mindig és az is marad. Egy senki. Saját teljesítmény nincs mögötte. Disznófejűtibi pedig egy bunkó, és ő is ellenszenves. Trashcelebkék.
2019. ápr. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/291 anonim ***** válasza:
84%

Azért az komoly, hogy a mai live-ban azon röhögött, hogy ő gimiben egyes-kettes tanuló volt, majd kifejtette, hogy az érettségi sem fontos.

Nem nagyon röhögne, ha nem Tibi felesége lenne, és az egyes-kettes tanulmányi eredményével a szalag mellett dolgozna most. Ez valami hányinger amit művel most már. Régebben még sajnáltam, mikor beszólogattak neki, hogy sovány stb, de most már irritál az egész nő.

2019. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/291 anonim ***** válasza:
23%
Én ismerem személyesen Tibit is és Andit( Ő a felesége) is. Nagyon kedvesek, jófejek mindig. Tényleg gazdagok, de azért nem csak Tibi dolgozott meg érte, hanem Andi is. Nem ismerek náluk kedvesebb, szimpatikusabb családot, pedig van előttem jó pár pozitív példa. Lorát( a lányuk) megmutatták viszonylag hamar, azóta is van róla pár kép, de nem öntik el vele az instát. Szerintem ez teljesen érthető. 4 éve ismerem őket, és soha nem volt velük semmi bajom, nagyon jóban vagyunk. Én szimplán azt nem értem, hogy ha nem ismeritek személyesen, akkor miért alkottok róluk véleményt?
2019. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/291 A kérdező kommentje:
#16: Mivel ők közszereplők, bárki alkothat véleményt az alapján amit a neten magukról megosztanak. Amiket itt leírtak a válaszolók azok nem kitalációk, hanem látták/láttuk az instagramon, facebookon. Senki nem írt durva hangnemben szerintem. Ha te jóban vagy velük, az a te dolgod.
2019. máj. 9. 12:38
 18/291 anonim ***** válasza:
13%
Honnan tudjátok hogy mi van a közösségi oldalak másik oldalán. Szóval a valóságban.. Én ezt csak azért nem értem. De mindegy is, gondoljatok amit akartok. 🙂
2019. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/291 A kérdező kommentje:
Senki nem állított itt olyat szerintem, hogy személyesen ismeri. Leírtam, hogy a közösségi oldalak alapján alkottuk az ide leírt véleményeket. Az pedig elég erős kijelentés tőled, hogy náluk nincs szimpatikusabb, kedvesebb család :D Hidd el ezer olyan család van még, ahol mindent megadnak a gyereknek (nem az anyagi oldalára gondolok) és szerető közegben nő fel. Szerencsére én is ilyen családban nőhettem fel, pedig nem celebek a szüleim.
2019. máj. 9. 12:57
 20/291 anonim ***** válasza:
97%
Olyan érdekes, hogy az ilyen kérdések él MINDIG felbukkan valki aki történetesen személyesen ismeri őt/őket...:D és leír róluk 3 olyan infót, amit bàrki tudhat..:D de oké igen, nem alkotunk véleményt a barátaidról, akiknek tudod még a nevét is és még a gyereküket is ismered :d
2019. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!