Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elméleti kérdés: Ha jó pár...

Elméleti kérdés: Ha jó pár kpop idol kiáll az LGBTQ jogokért, akkor ez hozhat változást a többi ázsiai országban? (Indonézia, Malajzia, Arab országok stb)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy tudjátok-e, de a kpop ázsiában a legnépszerűbb. Ázsiába nagyon sok ország tartozik: India, Pakisztán, Malajzia, Indonézia, stb. csak hogy egy párat említsek. A legtöbb embernek Kínai, Korea, és Japán jut eszébe.


Mostanában láttam olyan videókat a youtuben, hogy kpop idolok kiállnak az LGBTQ jogokért. Pride zászlóval mutatkoznak, ilyen jellegű pólókat vesznek fel stb.


Lehet összefüggés a kettő között? Hogy az ázsiai országok elfogadóbbak legyenek az LGBTQ jogokkal a kpop miatt?



UI: légy szíves kultúráltan fogalmazzatok véleményt. Aki sértegeti a másikat, gyűlöletbeszédet ír, azt jelenteni fogom. Ez nem egy kpopellenes kérdés, se nem pedig egy homofóbiát generáló. Általánosan érdeklődöm.



2020. okt. 1. 16:00
 121/145 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy nem :D

Dél Korea rettenetesen homofób hely.

2020. okt. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/145 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy nem homofób, azt mondom, hogy változik. Mint minden.
2020. okt. 4. 00:46
 123/145 A kérdező kommentje:
Személyeskedés, report.
2020. okt. 4. 16:09
 124/145 anonim ***** válasza:
33%
nem vetted észre hogy a te válaszaidat is kitörölték! mert hát csak kötekedni akarsz te agy-baba-szott kis csikahuszár gyökér
2020. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/145 A kérdező kommentje:
De észrevettem, csak nem zavar. Nem baj, hogy jelentetted, nincs benne semmi trágár vagy személyeskedő. Azért nem törölnek kérdést, mert egy válaszoló cyberbully és rászállt a kérdezőre annak különböző véleménye miatt.
2020. okt. 4. 16:57
 126/145 A kérdező kommentje:

Kérdésem leírása: UI: légy szíves kultúráltan fogalmazzatok véleményt. Aki sértegeti a másikat, gyűlöletbeszédet ír, azt jelenteni fogom. Ez nem egy kpopellenes kérdés, se nem pedig egy homofóbiát generáló. Általánosan érdeklődöm."


Ellenben a cyberbullying provokáló, report, személyeskedés.

2020. okt. 4. 18:49
 127/145 anonim ***** válasza:
Jézusom,ne bántsuk már egymást azért mert nem egyezik a véleményünk.Ilyen kulturálatlan mégis,hogy lehet valaki?
2020. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/145 A kérdező kommentje:
130# ugyanezt mondom. Én többször felajlnlottam a békés elválás dolgot. Ő A-t gondol, én B-t, lendüljünk túl ezen empátiával és emberséggel. :)
2020. okt. 4. 19:19
 129/145 anonim ***** válasza:
0%

nem érdekel sem a kpop sem a homofobia itt arról van szó hogy te szándékosan provokativ kérdést és válaszokat írtál ki!

csak azért is korea japán és még az arab országok meg fognak változni elfogják fogadni a melegeket meg a transzikat is ha kell! mert kpop mert te így látod mert a tudatlan kpop idol aki csak egy báb egy olyan polot húzz fel amiről azt hiszi hogy szivárványos ponit jelent és nem egy mára már eldeformált közösséget ami még a gyerek prostituciot is támogatja!

2020. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/145 A kérdező kommentje:
Tehát innen fúj a szél...
2020. okt. 4. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!