Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elméleti kérdés: Ha jó pár...

Elméleti kérdés: Ha jó pár kpop idol kiáll az LGBTQ jogokért, akkor ez hozhat változást a többi ázsiai országban? (Indonézia, Malajzia, Arab országok stb)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy tudjátok-e, de a kpop ázsiában a legnépszerűbb. Ázsiába nagyon sok ország tartozik: India, Pakisztán, Malajzia, Indonézia, stb. csak hogy egy párat említsek. A legtöbb embernek Kínai, Korea, és Japán jut eszébe.


Mostanában láttam olyan videókat a youtuben, hogy kpop idolok kiállnak az LGBTQ jogokért. Pride zászlóval mutatkoznak, ilyen jellegű pólókat vesznek fel stb.


Lehet összefüggés a kettő között? Hogy az ázsiai országok elfogadóbbak legyenek az LGBTQ jogokkal a kpop miatt?



UI: légy szíves kultúráltan fogalmazzatok véleményt. Aki sértegeti a másikat, gyűlöletbeszédet ír, azt jelenteni fogom. Ez nem egy kpopellenes kérdés, se nem pedig egy homofóbiát generáló. Általánosan érdeklődöm.



2020. okt. 1. 16:00
 131/145 anonim ***** válasza:
100%

Érzem a dühöt abból ahogy írsz :D

Elég legyen már,neked ez a véleményed,neki meg más.Édes mindegy,hogy melyikőtök véleménye valósul majd meg,tiszteletben kell tartani a másik véleményét és ha megfelelő a vita készséged akkor pedig kulturáltan vitázz ne úgy,hogy obszcén szavakkal illeted a kérdezőt aki (respect) még mindig nyugodt és kulturált maradt.Dobj be inkább egy Snickerst

2020. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/145 A kérdező kommentje:

134# Te az a válaszoló vagy, aki az első-második oldalon írt, hogy nem ért velem egyet, de tlejesen kulturált maradtál? Mert volt valahol elől egy ilyen. Vagy egy új személy?


Amúgy pacsi neked is, hogy bírod idegekkel. Hogy tudtál ennyi hozzászóláson átmenni? Már nekem kong az agyam. :)

2020. okt. 4. 20:00
 133/145 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..


Épp gyakorin olvasgatok, szembejön velem ez a thread. Na kit vélek felfedezni a kommentek között? Itt meg le lett cafkázva a kérdező. :D (jó, mondjuk baromi arrogáns stílusban is írt, az igaz)


Na mindegy, lényeg, hogy őt nem érdekli a kpop. :)

2020. okt. 4. 20:02
 134/145 anonim ***** válasza:
100%
Neeem,én most kapcsolódtam bele a beszélgetésbe :D
2020. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/145 A kérdező kommentje:

Hány óra volt végigolvasni ezt a threadet? :D Ebből már lehet rekord lesz.


Én belegondolok, hogy mivel a kérdés és a válaszok többsége is jelentve lett (mert ugyanaz írta mocskolódó stílusban) szegény moderátorok mit fognak érezni? Na mindegy, küldök egy lelki pacsit nekik is :D

2020. okt. 4. 20:08
 136/145 anonim ***** válasza:
100%

Huu figyelj,tegnap 1 körül kezdtem el olvasni és fél 2 körül végeztem,de még ma is olvastam :D

Igen amúgy elég hosszú lett,de igazából a fele nem a kérdéshez kapcsolódó véleményt fejt ki hanem teljesen más témától eltérő dolgokat visz bele.A fele pedig csak veszekedésből áll,tehát érdemleges válasz nagyon kevés jött a kérdésre,bár általában ez sajnos így szokott lenni.Én egyszer azt kérdeztem meg,hogy megtörténhet e olyan,hogy egy magyar anyuka és koreai apuka gyermeke szőke,kék szemű de mégis ázsiai vonásokkal rendelkezik.

Kaptam rá válaszokat,de a fele ott is vitával ment el :D fogtam a fejem rendesen,kár,hogy itt nem lehet tiltani válaszolókat,hogy ne tudjanak írni a kérdésre.

2020. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/145 A kérdező kommentje:

Persze, de ennek az az oka, hogy ugyanaz az ember írta a válaszokat, Az első 2-3 oldalon voltak mások is, de ők kifejtették a véleményüket, megbeszéltük hogy mást gondolunk és ment mindenki a maga dolgára. Valószínűleg ők nem rögeszmések.


Bár valamennyi válaszás már törölték a felkiáltójeles polihisztornak, szegény modik úgy érzem vissza fognak még ide térni. Ha megtalál egy rögeszmés "meggyőzlek vagy itt háború lesz" típusú ember, akkor azt is kérdezheted, hogy "valóban kék az ég?" akkor is belédkötnek. Bár, látom megtörtént ez mással is a kpop hashtag alatt. :) (ugyanígy a felkiáltójeles polihisztortól)

2020. okt. 4. 20:22
 138/145 anonim ***** válasza:
50%

Amugy nem tom ki a rogeszemes... amugy bagoly mondja verébnek... mikor valamelyik utolso közti oldalon kifejtetetted hogy nem tudsz egésznap itt lenni van magán életed... az hogy ezután is ilyen nyugodt maradtál az csak azt jelenti hogy a szandekod tényleg a provokáció volt...!

És136 ha elolvastad mindent akkor tudhatnád hogy az első 3-4 oldalig normális válaszok Voltak és többnyire nem vélemények voltak hanem tények hogy Ázsia ilyen! Amiket akkor le irtunk az nem vélemény de a kérdező csak azert is ő szerinte megfog változni te le írhattam 100 és még olyanok is voltak akik kint éltek Japánban és azokkal is le állt vitatkozni hogy “oke de szerinte Akkor is lesz változás”! Na most ez mi? Provokáció nem normális kérdés...!

És 136 ott is voltak normális válaszok és többnyire a taknyos tinik vitatkoztak akiknek ki maradt a felsős biológia...

ott is le lett írva hogy ha a gének úgy jönnek össze akkor orokolheti csak sokkal de sokkal kisebb lesz rá az esély a neten meg van rá példa egybe ázsiai szülővel... Meg ott a kérdés nem provokáló volt

2020. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/145 anonim ***** válasza:
33%
Hozza teszem nem én írtam végig... meg nézheted te kétszínű egyén... nem kell hazudni... habár rajtakaptalak mar többször hogy egyszer azt írod máskor meg mást...
2020. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/145 anonim ***** válasza:

Kedves,én megértem amit írsz nyugi.

Én is azt írtam,hogy nem hiszem,hogy ilyen megtörténne mert Korea homofób hely,tehát ebben valószínű egyet is értünk.

De akkor sem kéne így bántani szegény kérdezőt hanem szépen,vita partnerünket megtisztelve kéne vitázni,mert ő nem írt rád csúnyákat,neked sem kéne.Semmi probléma egyébként,csak obszcénul ne nyilvánulj meg mert így sokat veszít a mondandód.

2020. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!