Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elméleti kérdés: Ha jó pár...

Elméleti kérdés: Ha jó pár kpop idol kiáll az LGBTQ jogokért, akkor ez hozhat változást a többi ázsiai országban? (Indonézia, Malajzia, Arab országok stb)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy tudjátok-e, de a kpop ázsiában a legnépszerűbb. Ázsiába nagyon sok ország tartozik: India, Pakisztán, Malajzia, Indonézia, stb. csak hogy egy párat említsek. A legtöbb embernek Kínai, Korea, és Japán jut eszébe.


Mostanában láttam olyan videókat a youtuben, hogy kpop idolok kiállnak az LGBTQ jogokért. Pride zászlóval mutatkoznak, ilyen jellegű pólókat vesznek fel stb.


Lehet összefüggés a kettő között? Hogy az ázsiai országok elfogadóbbak legyenek az LGBTQ jogokkal a kpop miatt?



UI: légy szíves kultúráltan fogalmazzatok véleményt. Aki sértegeti a másikat, gyűlöletbeszédet ír, azt jelenteni fogom. Ez nem egy kpopellenes kérdés, se nem pedig egy homofóbiát generáló. Általánosan érdeklődöm.



2020. okt. 1. 16:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/145 anonim ***** válasza:
Bocsánat 281,3 milliót!
2020. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/145 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, nagyon látszódik, hogy nagyon amatőr vagy még a témában.

Kettes válaszoló vagyok, már több mint 10 éve kpopper, de egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány tizenéves rajongó maradt a fandomban, sokan tényleg kinövik, rájönnek, hogy ezzel a rajongással nem lesznek se menők, se különlegesek. Mert igenis, sokan csak emiatt csatlakoznak a fandomhoz, most a BTS hullám miatt sok a tizenéves rajongó, de a rajongók 80-90%-a 5 éven belül ki fog kopni.

2020. okt. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/145 anonim ***** válasza:
63%

A bts meg kb 21 millió albumot adott el eddig de már 7 éve vannak szerepbe ha azt nézzünk hogy az utóbbi időkben mennyit adtak el 4-5 millió körül de ha még a duplája is lesz azaz 10 millió körül az akkor is max 30 millió ami összesen 51 millió lesz...

a 280 milliót valószínűleg sosem fogjak el érni max akkor ha 40 évig a színpadon lesznek de azt nem hiszem

2020. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/145 anonim ***** válasza:
0%

#17-es vagyok


basszus, öreg vagyok. 32 évesen 😐

2020. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/145 A kérdező kommentje:

21# akkor lehet, hogy fake news volt, de valahol ezt lehetett hallani. "bts sold albums record" valami ilyesmi és kiadja.


22# én kb 8 éve, de a BTS témában valóban amatőr lehetek, mert őket nem hallgatom. A kpop társadalomra viszont ők vannak a legnagyobb hatással. Amúgy kíváncsi vagyok, hogy igazad van-e, de 5 év múlva majd meglátjuk :D lehet, hogy hamarabb elveszítik a hírnevet: ha elmennek katonának. (ha el kell menni nekik is, nem tudom) bár nem kívánom nekik a rosszat. A zenéjüket jómagam nem szeretem, de nem rossz banda ettől függetlenül.

2020. okt. 1. 18:11
 26/145 A kérdező kommentje:

23# lehet. ez attól is függ, hogy még hány albummal jönnek viossza és hány rajongó marad a katonaság után. akkor nem a Beatlest előzték le, de valamelyik nagyon népszerű rekorder bandát igen, rosszul emlékezhettem.


24# nem írta senki, hogy öreg vagy. Bár a sok emoji miatt én is fiatalabbnak gondoltalak. asztali gépen vagyok amúgy, és ez nem mutatja, kikockázza az összes emojit.

2020. okt. 1. 18:14
 27/145 anonim ***** válasza:
34%

21 vagyok valószínűleg az a kpop zene rekord volt fény a bts rekord a kpop zenében de igen tényleg igaz hogy 5 év múlva sokkal kevesebb lesz a rajongó bázis valamint a fizetett rajongó bázis! Most jövőre fog jönni az uj generációs banda mert eltelt annyi idő mar bejelentettek hogy jön az új bts és gfriend is 😅😂 ugye egy cég már és jött a hir hogy jön uj bighit fiu banda és új source music lany banda... ezért is csúszott most le nagyon a gfriend ami nagy szégyen rajuk nézve!


Na igen ezt már hallottam hogy a Beatles-hez akarjak hasonlítani de na azért basszus ne legyünk már vak fanatikusok! Tény bts nagyon jó táncot és előadást le tud adni de zenei tehetsegben és előadásban messze el maradnak tőle!

Olyant is lattam angol fórumon hogy azzal villogott a nagy fan hogy a bts-ben több az érzelem és az élet súlya és jött az idolok személyes sokszor piti dolgaival Hogy az egyik tag le kövér malacozta saját magat és hogy szegény áldozat...

aztán a Beatles fanok meg leírtak hogy a tagok többször majdnem meghaltak volt akit meggyilkolni akarta az egyiket nagyon sok balesetuk volt és tényleg cudar sorsuk az egyik tag anyja öngyilkos lett fiatal korában a másikat az anyja nem akarta ezért le passzolta másoknak meg az egyik szülője rákos is volt és bele halt meg tényleg nagyon sok durva dolog még sem egyszer sem hangsúlyozták a bts pedig eljátszotta az áldozat kártyát nem is egyszer ráadásul a piti fajtából...


Be másolóm

2020. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/145 A kérdező kommentje:

Nem én akarom a Beatleshez hasonlítani (nem is tudnám, sose hallgattam), hanem cikkírók, számok alapján. A gfriendet nem ismerem. A BTS "párja" népszerűségben a Blackpink, de őket sem hallgatom.


A többihez vagy nem tudok hozzászólni (mert nem követem rendszeresen a BTS-t csak a rekordjaikról értesülök, és nem hallgatom őket) vagy irrelevánsnak érzem a kérdés szempontjából.

2020. okt. 1. 20:20
 29/145 anonim ***** válasza:
0%

For me BTS is better because they have been through more pain and struggles than the Beatles. Rm got a lot of hate because he didn’t look like the korean beauty standards but he proved that he is amazing and deserves all the love and support. He even deserves more! Remember when Jimin called himself a fat pig? Even though he was pretty muscular and had a Normal body figure. He went on extreme diets to “look good for the fans”’even though he already looked amazing! They work so hard! They always practice so hard and have busy schedules from 05:00–1:30 sometimes! Only 3.5 hours of sleep and then working all day! BTS are also amazing dancers! Last time I checked, The Beatles couldn’t dance like that! Plus, they sacrifice everything so they can make there parents, bandmates and fans proud. They also look out for each other. Flashback to 2013/2014 when they only just started. Suga said that he was happy that they’re making a little money because some members look good. Now they have millions of fans all over the world! They came so far and I Will not stand Some internet fossils judging them!


For me their music is also better lol(plus they look better)


Arról ir hogy neki jobb a bts mert több fájdalmon és szenvedésen mentek keresztül, rm sok negativ kommentet kapott mert nem ugy néz ki mint a koreai szépség ideal... jimim magat dagadt magadnak nevezte pedig elég férfias és jó testalkata volt... extrem diétát csinalt a fanok miatt hogy jol nézzen ki...!

Nagyon keményen dolgoznak, hajnali 5 tol hajnali 1-2ig! 3-4 órát tudnak csak naponta aludni mert minden nap dolgoznak, ők mindent feláldoztak...!


Ellen példa!

The Beatles each had their own individual struggles, much more painful too. Paul’s mother died of cancer when he was only 14. John’s birth mother abandoned him, leaving him to be raised by his aunt. After reconnecting with John when he was 18, she was hit by a car and died, and John was traumatized by this death, drinking heavily for the next two years. Ringo had many life threatening illnesses as a child and fell behind in school. And this is only their early life. Let’s not forgot that John was killed by a crazed fan, and George was almost killed in a similar attack, only to die of cancer. John Lennon said, "I was fat and depressed, and I was crying out for help." The only way he could cry out for help was through music. The Beatles would tour constantly, and release 30 songs in that year. The Beatles didn’t need to be amazing dancers because that’s not what performing is about. Cause in that time it was all about music and charm. And the Beatles didn’t need the gimmicks BTS has needed to get by, because people could see their pure talent.


Paul anyja meghalt mikor ő 14 eves volt rákban... john anyja lemondott róla és a nénikejenek adta őt... 18 évesen találkoztak ujra de sajnos egy autó elütötte és meghalt... 2 évig john italba folytatta a bánatát a trauma miatt... johnt egy őrült fan majdnem megölte... Ringot kisgyermekként sok életveszélyes betegség fenyegette a suliban is lemaradt miattuk... george majdnem rákban halt meg szinten... john kövér és depressziós volt szintén...


Hat lehet versenyezni tényleg... 😬😬😓😵


És igen az igazi tehetségeinek nem kell feláldozni mindent Ezt sajnos csak azoknak kell akik közönségesek...

2020. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/145 anonim ***** válasza:
0%
Igen a blackpink a verseny társa a gfriend úgymond a blackpink után az egyik legjobb (igazából a műfajában az egyik legjobb volt Koreában) meg ugye egy cégnél vannak már mert a bighit felvásárolt 2-3 céget is köztük a seventeen cégét is
2020. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!