Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elméleti kérdés: Ha jó pár...

Elméleti kérdés: Ha jó pár kpop idol kiáll az LGBTQ jogokért, akkor ez hozhat változást a többi ázsiai országban? (Indonézia, Malajzia, Arab országok stb)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy tudjátok-e, de a kpop ázsiában a legnépszerűbb. Ázsiába nagyon sok ország tartozik: India, Pakisztán, Malajzia, Indonézia, stb. csak hogy egy párat említsek. A legtöbb embernek Kínai, Korea, és Japán jut eszébe.


Mostanában láttam olyan videókat a youtuben, hogy kpop idolok kiállnak az LGBTQ jogokért. Pride zászlóval mutatkoznak, ilyen jellegű pólókat vesznek fel stb.


Lehet összefüggés a kettő között? Hogy az ázsiai országok elfogadóbbak legyenek az LGBTQ jogokkal a kpop miatt?



UI: légy szíves kultúráltan fogalmazzatok véleményt. Aki sértegeti a másikat, gyűlöletbeszédet ír, azt jelenteni fogom. Ez nem egy kpopellenes kérdés, se nem pedig egy homofóbiát generáló. Általánosan érdeklődöm.



2020. okt. 1. 16:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/145 A kérdező kommentje:

Értem, akkor összetévesztettem a Beatlest egy másik együttessel, akinek megdöntötték a rekordját. Tökmindegy, nem erről szól a kérdés. Elvakult rajongók meg mindenhol vannak. Nem írtam, hogy a BTS jobb, mint a Beatles sem pedig vica versa. Én számokról, száraz tényekről beszélek.


Irreleváns, hogy kinek miért jobb a BTS vagy a Beatles. Én mindkét álláspontot elfogadom, főleg úgy, hogy egyik bandát sem hallgatom.(meg oké, elvakult BTS fan a kislány... de úgy kezdi, hogy for me. Ha neki jobban tetszik a BTS, hát engedtessék meg, hogy így gondolja)



Igen, a Bighit terjeszkedéséről én is hallottam, bár nem tudom ez most hogy jött ide. A cégek már csak ilyenek, én is ezt tenném a helyükben.



Kissé elkanyarodtunk a tárgytól.

2020. okt. 1. 20:51
 32/145 anonim ***** válasza:
15%

Igen el kanyarodtunk de ez igy szokott menni 😅😂

A lényeg nem lesz változás egyrészt ők maguk sem támogatják igazából csak a cégek üzleti stratégiaként használja fel! Attól mert még felvesznek egy szivarvanyos pólót de közben meg minden koreai tv műsorban rádióban meg egyen dologban a melegek és egyéb szexualitasu emberek súlyos tabu téma és ha kell akkor szépen fel állítanak és ki tessékelnek!

2020. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/145 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék elkanyarodni, mert felesleges. Fura amúgy, most van egy új sorozat, az Iteawon Class. Abban is van meleg, pedig az koreai, nem japán. A fiatal kpop fanok (mármint a koreaiak) talán elfogadóbbak lesznek. Meleg idolok is vannak, mint Holland vagy Marshall Bang. Ja meg Jo Kwon is elég fura. Az biztos, hogy figyelemmel fogom követni a változásokat. Tabukról is beszélnek a koreaiak a hello counsellorban.
2020. okt. 1. 21:57
 34/145 anonim ***** válasza:
40%
nézheted nyugodtan a változást de sajna ezek mind csak felszíni dolgok mert láttak keresletet rá...
2020. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/145 anonim ***** válasza:
10%
ha meleg vagy nyugodtan nézd de ne akarj melegként ott érvényesülni mert sajnos nem fogsz tudni!
2020. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/145 A kérdező kommentje:

Csak melegként lehet nézni, átlag érdeklődőként nem? Ez kissé személyeskedés. Bár, ha meleg lennék sem úgy akarnék érvényesülni, hogy helló, XY vagyok, meleg. Nincs senkire ráírva az orientációja.


Érdekelnek a társadalmi változások. A vallásban is, pedig nem is vagyok vallásos. Nem kell érintettnek lenni, ahhoz, hogy érdekeljenek a világ ügyei.

2020. okt. 1. 22:40
 37/145 anonim ***** válasza:
25%

személyeskedés az lett volna ha le bu ziztalak volna de nem így történt ugye?.... ":D


hozzáteszem én heteróként nem igen szívesen nézek ilyent mert ezek a műsorok a melegeknek van kitalálva hogy komfortosabban érezzék magukat avagy koreában látták hogy japánban ez nagyon felkapott és végre csináltak egyet mert látták hogy nagyon sok hetero lány szeret a kpop idolokkal meleg történetet írni!

2020. okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/145 anonim ***** válasza:
Ketlem hogy meg tudnak valtoztatni az emberiséget miután pár ezer év alatt nem sikerült a történelem során. Egyszerűen ez genetikailag benn van sok emberben, hogy ami más attól írtózik.
2020. okt. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/145 anonim ***** válasza:
68%

Mivel Azszia nagyon nem az a világ amit a nyugat elképzel és sajnos próbálja rákényszerítenie az akaratát Ázsiára. Ami egyetlen egy dolgot fog eredményezni, h minden ami egyedi és kicsit más mint a többi az elfog tűnni. És a vicc az egészben, hogy ezt a sokszinűsítés címszó alatt teszik. Nem tudom egyes embereknek miért fáj, hogy vki/vkik másképp gondolkodnak, más kultúra. Mindezt a tolerancia jegyében. Hahó. Nem az a toleráns aki meg akarja változtatni a másikat, hanem aki elfogadja olyannak amilyen. Ha vallással, sexuális hovatartozással szemben toleránsak akarunk lenni, akkor először togadjuk el a másikat, hogy másképp gondolkodik. Azért tűnik furcsának, hogy a kpop idolok ezek mellett kiállnak, mert nyilván ez ott nem divat. Akkor miért teszik? Nagyon egyszerű. Hogy népszerűek legyenek nyugaton. Mert egyre inkább nyugatra terjeszkedik a kpop. Ha nem ezt tennék akkor a nyugat sosem szimpatizálna velük. Hangsúlyozom mégegyszer, hogy amúgy a nyugat tohadt toleráns, de csak azokkal akik ugyanugy gondolkodnak mint ők. Pfff vicc az egész. Divatot csinálni etnikumok, vallások, szexuális hovatartozásokból. A nagy elfogadó nyugat. XD Képmutatás az egész. Innentől akkor miért nem gyártunk robotokat, azok legalább tényleg azt csinálják amit akarunk. Minek ez az egész hülyeség?

Lehet h le leszek pontozva, viszont aki fehér, hetero és még netán férfi is akkor az kezdjen rettegni, mert üldözöttek leszünk. Ki is dobhatjuk magunkat gyakorlatilag a kukába.

Ezzel nem azt mondom, h nem kell elfogadni a másikat de ne essünk már át a ló túloldalára. Ez azoknak a legrosszabb akiknek elvileg az érdekeit szolgálná. Mert egyre nagyobb gyűlöletet éreznek azoktól akiknek már elegük van abból h a csapból is ez folyik. Gusztustalan ebből politikàt és divatot csinálni. Fogadj el mindenkit úgy ahogy van. Nem kell ezen sokat msgyarázni.

Hozzáteszem elég sok érintettet ismerek, akik azt mondjàk h jobb volt nekik amíg ennek nem csináltak ekkora reklámot. Azért azt fogadjuk el, hogyha vmit erőszakosan teszünk akkor a másik oldal is erőszakosabb lesz. Tényleg erre van szükség?

Az idolok jórésze nem gondolja ezt komolyan de ha meg akar felelni a nyugatnak akkor muszáj ezt csinálniuk.

2020. okt. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/145 anonim ***** válasza:
36%

utolsó egyetértek... egy normális melegnek sem kell ez a feltűnéses dolog ők csak békében akarnak élni anélkül hogy az utcán fáklyák nélkül kergessék...

persze a pride az megint a másik véglet! a nyali fali sem! kihangsúlyozom heteroknál sem! ez a támogatás meg csak addig megy amig kamera van utána bele is rugnak az emberekbe ":D hogy te kis mockos kis homár az lmbtq és blm csak bizonyos emberek érdekei miatt jött létre hogy nekik kedvezőbb legyen míg az ártatlan feketék a gettokban éheznek a melegek meg bujkálnak nehogy az legyen hogy kirugják munkahelyről meg suliból és inkább le él egy örökké nyomorult életet... ez a nem mindegy...

2020. okt. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!