Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme fiatalként egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme fiatalként egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Én is fiatal vagyok és kiválóan megvagyok kapcsolat nélkül. Jó persze, néha jó lenne valaki akit szerethetnék, de az ilyen gondolatokat gyorsan el hessegetem. Szerintem fiatalként inkább a tanulásba kellene fektetni az energiát. Arról beszélve hogy nagyon fiatalok ehhez még ennyi idősen az emberek és nagyon korainak tartom. Megbotránkoztatónak tartom, hogy 14 évesek arról irkálnak, hogy csókolózni, meg ölelkezni, meg együtt aludni akarnak és hogy hogyan kell ismerkedni, meg gimnáziumban milyen lányok/fiúk vannak, 16 évesek már orális szexelni akarnak (amit szerintem pláne jóval később kellene, ha kellene), 18 évesen meg már aktív nemi életet élnek egyesek és vannak akik már házasodni akarnak. Szerintem inkább tanulni kellene fiatalként és nem kapcsolatban lenni. Arra bőven mindenki ráér olyan 25 év felett. Miért jó ez? Szerintem nagyon korai is még ennyi idősen és szerintem magamnak is, meg akiket ismerek azoknak is.

2020. okt. 11. 16:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/199 anonim ***** válasza:
94%

Kérlek szépen. A többi ember idegrendszere nevében, hagyd már a picsáb@! Felfogta mindenki hogy te anyuci pici fia vagy. Felfogtuk! Abba lehet hagyni a felesleges győzködést. Nem fogsz senkit meggyőzni ezzel a gyerekes érveléssel.

"Tanulj, foglalkozz a családoddal. Felesleges a párkapcsolat." Mondogasd ezt magadnak. Hátha egyszer magadat is meggyőzöd:)

2020. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/199 anonim ***** válasza:
100%
Persze nyilván nem lesz rossz élete mert nincs, de akkor se lesz, ha igen. Aki meg nem tanul az nem attól nem fog, hogy barátja/barátnője van, hanem mert amúgy is sz@rik a tanulásra. Aki pedig ilyen az vessen magára. Mindig is lesz és volt is akit hidegen hagy a tanulás. De hiába tekered és csavarod a válaszokat akkor sem lesz teljesen igazad. Meg hiába nem érted, hála a jó égnek nem 1 emberen múlik ezen dolgok eldöntése és millió ember gondolkodásának megváltoztatása.
2020. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/199 A kérdező kommentje:
De akkor is! Mi értelme neki, ha semmi haszna nincs belőle senkinek ilyen fiatalon. Elég a barátság... Nem ítélem el akinek van párkapcsolata, de nagyon, nagyon korai.
2020. okt. 11. 20:26
 44/199 anonim ***** válasza:
94%
Ööö de, rengeteg olyanról hallottam, hogy mennyire magukba fordultak az emberek, amiért nem voltak senkivel, és később emiatt még nehezebben ismerkedtek. "Minek csókolózni." Csak úgy, mert jobbat nem tudunk kitalálni. :D Gyerekes vagy.
2020. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/199 anonim ***** válasza:
92%
Majd egyszer megérted nyugi. Még simán lehet a fejed is fogni fogod azon ahogy most gondolkodtál. Sőt...
2020. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/199 anonim ***** válasza:
93%
Már egy csomóan leírtak, hogy mi haszna van a fiatalkori szerelemnek, te még még mindig azt hajtogatod, hogy semmi haszna... Gratulálok. Ezért nézik hülyének a korosztályodat.
2020. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/199 anonim ***** válasza:
93%
Igenis van belőle hasznuk. Ha úgyis olyan sokat tanulsz, akkor hogy-hogy nem hallottál még az érzelmi intelligenciáról?
2020. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/199 A kérdező kommentje:
Semmi hasznos nincs abban, hogy fiatalok szerelmesek, csókolóznak, meg kapcsolatban vannak. Ennek semmi köze az érzelmi intelligenciához. Attól még lehetnek fejlettek az érzelmei, hogy nem próbál nem a korához képest. Én sem tudom miért kell állandóan "csajozgatni", meg párt keresni. Csókolózni meg ölelkezni is felesleges ennyi idősen, minek? Minek a szüzességet elveszíteni 16-18 éves kor körül. Korai minden ilyesmi tizenévesen.
2020. okt. 11. 20:56
 49/199 A kérdező kommentje:
A szerelem teljesen felesleges érzelem fiatalon, barátokat kell szerezni, ki kell élvezni a fiatalságot. Nekem sem volt soha barátnőm és nem is merek lányokhoz odamenni, mert tudom, hogy korai.
2020. okt. 11. 20:58
 50/199 anonim ***** válasza:
93%

Értsd meg kérlek, hogy senki nem fog úgy élni, ahogy neked tetszik, csak azért mert azt mondod.

Megértjük, szomorú vagy, nem kellesz senkinek, de ne itt sírj kérlek, hagyd az idegrendszerünket.

2020. okt. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!