Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Megkérhetlek titeket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megkérhetlek titeket, hogy legyetek őszinték?

Figyelt kérdés

Szóval össze jönnétek-e egy fiúval úgy, ha tudjátok, hogy nincs benne semmi érzelem, mert a gyerekkori traumák ki ölték belőle??? Viszont azt is tudjátok, hogy a fiú jár pszichológushoz és próbál ellene tenni terápiával. Oh és tegyük fel, hogy ennek a srácnak a barátnője vagy! Ha kiderülne, hogy nem érez semmit és mindent megjátszott, akkor hogy reagálnátok? (részletesen is leírhatjátok..)

FÉLRE ÉRTÉSEK ELKERÜLÉSE ELŐTT!!! A SRÁC NEM PSZICHOPATA ÉS NEM SZOCIOPATA, EGYSZERŰEN NINCSENEK BENNE ÉRZELMEK!

A válaszokat előre köszönöm! Habár valószínűleg jobb, ha nem mondok neki semmit, mert úgyis csak veszekedne, mert már volt ilyen korábban is.

17F



#hazugság #csalás #szivfájdalom #Megjátszott érzelmek
2016. máj. 20. 08:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/235 anonim ***** válasza:

Már mért ne lennének érzelmeid?

Ahogy és amiket írsz, azok alapján értelmesnek tűnsz.

Nem vagy szerelmes se? Dehát vannak érzelmeid, hiszen szeretnél hódítani, ezt írtad is.

Lehet, hogy még nem találtad meg azt a lányt, aki iránt tényleg érzel valamit.

2016. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/235 A kérdező kommentje:

Szóval elnézést, hogy csak most írok!

#16-os nem nézek filmeket és sorozatokat.. Utoljára kicsi koromban néztem ilyet az öcsémmel és a Dexter az valami rajzfilm nem? Hannibál egy hadvezér és nem értem, hogy jön ez ide.. Azt tudom, hogy öngyilkos lett valamilyen csata után, de akkor szerinted neki is torz volt a személyisége? És azért tette meg? Állítólag az eltorzuld személyiséggel rendelkező emberek, hajlamosabbak az öngyilkosságra. Akkor én már 12 éve depressziós vagyok állításod szerint.


#17-es Ez beteg? :/. Akkor jobb, hogy a többit nem írtam le, mert akkor tényleg lenézne mindenki :/.

#18-as :D Nem volt hosszú amúgy :D Nos kétlem, hogy ugyanaz a gondunk, mert ez minden embernél más és a megoldás is már mindenkinél valószínűleg.


#20-as Hány nő? :D Az első barátnőm saját maga jött oda hozzám, és neki köszönhetem az önbizalmam és sok minden mást! De ez nem éppen jó dolog, mert nem én csábítottam el :/. De azért gondoltam ide sorolom.. Rajta kívül még volt 8 lány. De nem olyan régóta csinálom ezt.. 1 éve talán..

#21-es

Köszönöm szépen.. Szabadidőmet olvasással töltöm, és ezt bizony a lányoknál fel is lehet használni.. Nem vagyok szerelmes se.. Ha lenne 1 kívánságom, akkor elég egyértelmű mit kívánnék.. Egy jobb múltat és így a lányoknak se ártottam volna.

Akkor legyen leírom ide, hogy mindenki mutogasson rám.. Miért miért?? Nos ez az egész egy játék.. Az elején kezdő kis béna voltam, de az első kapcsolatom után rájöttem, hogy tudnám tökéletesíteni a dolgokat, hogy a következő „játszma” ideje több ideig tartson.. Mindent alaposan előre megtervezek és végig én irányítok mindenhelyzetben úgy hogy fel se tűnik ez nekik. Szóval ez nekem egyfajta megnyugvást ad, ha játszhatok, és még most se érzek semmit, hogy ezt írom, pedig biztos van akit megijeszt. Ha dob egy lány, mert mindig dob, akkor nem pityergek, hanem leülök és kielemzem a kapcsolatom vele elejétől a végéig, hogy mit hogyan kéne csinálni a következőnél, hogy tovább tartson.

Mindegy nem húznám tovább a szót, tényleg csak az érdekelt érdemes-e egyszer spontának lenni az elején, és elmondani mindent a lánynak.

2016. máj. 20. 23:01
 23/235 anonim ***** válasza:
1 év alatt 8 lány? nem, nem vagy beteg. jézus.
2016. máj. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/235 A kérdező kommentje:

De erről nem tehetek!! Ellene se tudok tenni.. Ezekkel a dolgokkal próbálom feledtetni azt, hogy milyen is vagyok.. Az az, hogy milyen nem vagyok. Normális :/. #23-as akkor mond meg, hogy szerinted mit tegyek? DE őszintén nem sértődök meg semmin úgyse :D. Akár privátban is leírhatod.

Esetleg próbáljam hanyagolni az ismerkedést? Zárkózzak jobban magamba és torzuljak tovább? Szívesen meghallgatok minden variációt, mert ennél valószínűleg szinte bármi jobb! Amúgy 11-es közben rájöttem, hogy pár dolog van. Függőséget érzek.. Szerintem függő vagyok ilyen téren! Szóval függőséget másik függőséggel, azaz pótcselekvéssel lehet inaktiválni. Tehát tudtok esetleg egy jó pótcselekvést? Lehetőleg ne legyen káros és normálisabb dolog legyen habár kétlem, hogy másban ennyire örömömet lelném, mint ebben.. Amúgy meg gondolom érdekel miért vagyok fent még ilyenkor.. Alvászavar! Az idióta orvos meg nem akar adni erősebb altatót, mert még csak 17 vagyok.. Nem hiszem, hogy sokáig tudom ezt csinálni. Kéne valami megoldás, valami ami rögtön segít, de ilyen csak a mesében van sajnos :/. Mindegy jó éjszakát mindenkinek megyek olvasni…

2016. máj. 21. 01:30
 25/235 anonim ***** válasza:

hát először is nem másokad kéne kihasználnod. nem érted, hogy ettől nem leszel jobban és nem fogsz meggyógyulni? csak magadat hitegeted vele.

mindent el lehet érni, csak akarni kell. látod valaki írta is, hogy neki is vannak problémái és foggal-körömmel küzdd ellene. ha te magadtól nem teszel semmit vajon ki fog?


a családodban is ilyen ignoráns vagy? nem szeretnek a szüleid vagy mi történt veled? ne másoktól várd a megoldást meg a törődést, nem vagy már kisgyerek, neked kell lépned. az életben sem lesz másképp, és lassan már felnőtt ember vagy. ha valami nem tetszik változtass rajta. foglalkozza testvéreiddel, sokkal értékesebbek és fontosabbak, mint holmi alkalmi kapcsolat. még nincs minden veszve. de ha nem teszel semmit, csak nyavalyogsz meg vársz valami csodára, hogy majd jön egy lány, aki annak ellenére szeret és segíteni fog meg stb.... na szóval, azt várhatod, mert nem fog történni semmi.


talán jobb lenne ha először batátságokat kezdenél kiépítani, az kezdésnek jó alap lehet.


egyébként akkor sem érzel semmit, ah beb*szod a lábujjad a küszöbbe?

2016. máj. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/235 A kérdező kommentje:

A fizikai fájdalom az más, de ha beverem a lábam, akkor az állkapcsom össze szorítom és nyelek egyet.. Elfojtom a fizikai fájdalmamat.. Nos, hogy barátkozzon egy olyan ember, akinek soha életében nem voltak barátai?? (Igen általában eléggé furán néznek a lányok, amint ezt megtudják..) Nekem nem kell törődés már. Jó lenne, ha éreznék, de nem érzek és néha így is jó! Rengeteg dologban tud a hasznomra válni, viszont így meg nem vagyok „ember”.. Igazából, ha lehetne kipróbálnám milyen érzelmekkel élni 1napra és ha tetszik, akkor úgy maradnék.. De ilyet nem lehet :D.

Öhm az eltorzult személyiségű emberek soha nem gyógyulnak meg.. Kis részük megváltozik és megtanulnak együtt élni vele.. De lehet, hogy marhaságot írtam.. Biztos van kivétel.. Ez nem pesszimizmus egyébként, hanem a tényeket össze vetettem. Hiába mondod egy olyan embernek, hogy ott a remény, aki azt se tudja mi az.. A szót magát ismeri, de még soha nem volt benne része.

A családommal nem beszélek! Én csak létezem ott és nem tudnak semmit rólam és ez így tökéletes.. Senkim sincs, akihez kötődnék! Nem tudok beszélni velük, mert ők mások.. Nekik van normális életük érzelmekkel.. Nem akarom elrontani az ő életüket azzal, hogy a gondom bajom a vállukra rakom.. Ez az én terhem és ezért kérdeztem meg, hogy lehetek-e őszinte és megoszthatom-e a terhem valakivel.. De ez nem lehetséges szerintetek. Hasonló lány meg nincs, pedig ha egy hasonló lányt találnék, akkor ő pontosan tudná, hogy mit „érzek”, azaz hogy mit nem! Tökéletes lenne, de nincs ilyen :/.

Szóval, hogy kell barátkozni? Úgy, mint barátnőt szerezni? Vagy az ilyet nehezebb megtanulni?

2016. máj. 21. 02:49
 27/235 anonim ***** válasza:

amúgy meg én se alszom már hetek óta, mégsem állítom, hogy alvászavarom van.


és igaza van a dokidnak + labilis is vagy.


igyál gyógyteákat meg ilyesmiket, nem csak altató van a világon.

2016. máj. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/235 anonim ***** válasza:

de ha egyszer ennyire magadnakvaló vagy minek probálsz még valakit lehúzni a sötét kis világodba?


meg az a feltételezésed, hogy "megértenétek" egymást is téves, mert ahhoz empátia kell és érzelmek. ezek nélkül, hogy érezné át a problémádat? vagy te az övét?


most olvasom, hogy szabadidődben olvasol... de azt is csak azért, hogy legyen egy jó pontod a lányoknál. elképesztő vagy komolyan :D belőled tanulmányt lehetne írni. pl A fiú, aki konzervnek hitte magár címmel.



amúgy az olvasás a javadra válik valamilyen szinten? bele tudod magad élni a karakterek érzelmeibe? vagy ilyesmi? felfogod, hogy mit olvasol? mert ha nem, akkor sok értelme ennek sincs.

2016. máj. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/235 A kérdező kommentje:

Nem hiszek másban csak az orvostudományban.. Habár a gyógyteák tudományos alapon is hasznosak.. Amúgy a tényekben hiszek kizárólag! Istenben nem hiszek és semmi ilyesmiben. Biztos van, aki megvet érte, de hát ez van :/.. Az egyik volt barátnőm keresztény volt és folyton Istenről fagatott, míg végül nem bírtam és elmondtam, hogy kicsit se hiszek benne, erre elkezdett pityeregni én meg vigasztalhattam. Pedig ha valaki nem hisz, akkor nem hisz, mért olyan nehéz et elhinni? Élünk aztán meghalunk ennyi az egész.. A halál nem egy misztikus dolog és utána végképp nem jön semmiféle másvilág.. Sose rázott meg semmilyen halál esett, pedig eléggé bizarr dolgokat keresek rá a neten..


ez már a 28-ashoz megy :D Nos, inkább tudnánk, hogy milyen lehet a másik fejében.. Engem nagyon érdekel, hogy ki mire gondol, és mit érezz egy-egy adott pillanatban. Nagyon kíváncsi vagyok rá, de nem tudom, hogy lehet megtudni..

Nos, annyit csinálok, hogy elolvasom és minta szerűen megírok egy esszét róla, hogy ha később kellene, akkor elő kaparjam a dolgokat.. Nem-nem érzem át, ez inkább figyelem elterelésre van, hogy ne unatkozzak, és hogy legyen miről beszélni. Szóval felettem a könyv olvasom és olvasom, de semmi.. Amint végeztem kielemzem és véleményt alkotok róla, sőt van amelyikből ötleteket merítek, hogy így is lehetne viselkedni.. Nem fogom fel, hanem tudom, hogy mit olvasok és ez itt a lényeges különbség, amin változtatni a mai világban nem lehet, mert utána jártam. Vagy, ha lehet, akkor eléggé eldugott egy gyógymód lehet.

Vagy fekete a fehérek közt (habár ez eléggé rasszista címnek hangzik :D)

2016. máj. 21. 03:19
 30/235 A kérdező kommentje:

Már világos van. Eltelt még egy nap és semmi se változott. A madarak csicseregnek, a levegő kezd felmelegedni hamarosan, minden változik csak a belsőm nem. Immáron 2,5 éve nem tudom, hogy mi rejlik a felszín alatt.

2,5 éve tudatosult bennem, hogy tenni kéne ez ellene valamit.. 53 órája ébren vagyok és azon gondolkodok vajon hol tudnám hasznosítani azt, hogy érzéketlen vagyok? Esetleg katonaság? Az nagyon eltérne a tervemtől, mert egyáltalán nem annak készülök, de ha ott van az én egyetlen helyem? A kormány velem ölethetne meg sok rossz embert és ezáltal jobb „emberé” válok majd az emberek szemében.. Esetleg extrém sportoknál is használhatom, mert a hidegvérem megmarad, főleg ha snowboardozok majd :P. (aki éri az nevet) Vagy kisebb alvilági szervezet vezetője, nem is lenne rossz, hamarabb szerzek hatalmat, mint legális „munkahelyen” és a tisztelet is nagyobb lenne.. Habár most azt se tudom, hogy mi van, mert tényleg nehéz nem aludni, de nem aludhatok, mert megint jönnének a rosszabbnál rosszabb rém álmok! Bizony pánikrohamot kapnék megint álmomban és a végén meghalnék, vagy nem tudom.. Már álmodtam, azt hogy érzek és szerelmes vagyok, nagyon fura volt, mert az előtt ilyen még nem volt.. Most olyan mintha belennék tépve :D Igaz beszedtem pár altatót, hogy tudjak egy keveset pihenni végre, de kétlem, hogy az álmaim békén hagynának.. Próbálnak megtörni engem, de nem sikerül nekik.. Most megyek aludni jó éjt köszi a válaszokat talán volt pár hasznos tanács..

2016. máj. 21. 04:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!