Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok az ekkora...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ekkora korkülönbségről?

Figyelt kérdés
16L és 34F

2022. júl. 15. 19:33
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/107 anonim ***** válasza:

Kedves 100-as. (Szép kerek szám)


"a te agyad ugyanúgy működik, mint az enyém, csak más-más információkat gyűjtünk be innen-onnan, ennyi."


hát dehogyis :D

A saját lényed határozza meg az igazi tetteid, elenyésző később a nevelés, vagy a környezet kiváltó hatása.


Lásd: Játékok, és valódi gyilkosságok.

Sok esetben a játékokra fogták a régi időkben azt, hogy valaki kinet az utcára(Sajnálatos módon) lövöldözni.


De ez a torzulás benne élt. Ezzel született, ezt bármi kihozhatta volna. Hiába volt anyuka meg a szomszédok döbbent és csodálkozós tekintete, hisz gyermekük mint egy kezes bárány simult a keblükre, a nevelés is igen jó volt, mégis ez lett a vége. Egy gyilkos volt, melyet bárki, bármi kihozhat, de akkor is benne él.


Magad, a saját lényed a lényeg, és nem a neveltetés. Számít, de nem annyit. MEg hogy hasonlóak vagyunk agyilag. Hát nagyon nem. Valakik verseket írnak, melyekhez megint mások egy szót nem tudnának írni. Valakik csodás festményeket készítenek, megint mások házakat építenek, vagy festenek. Minden ember más.

2022. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/107 anonim ***** válasza:
A gondolatmenet egyáltalán nem rossz. De megint elfelejtesz valamit. Pszichológia. Egy mentálisan sérült emberről beszélünk, egy ilyentől nem lehet elvárni, hogy úgy gondolkozzon, mint mi. Én normál esetben beszélek, normál esetben mindenki ugyanolyan, de azért mégsem teljesen.
2022. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/107 anonim ***** válasza:

Kedves 102-es.


"A gondolatmenet egyáltalán nem rossz."


Az első dícséreted, és csak több, mint 100 hozzászólás kellett hozzá:d Megérte.



"Én normál esetben beszélek, normál esetben mindenki ugyanolyan, de azért mégsem teljesen."


Nincsen normál eset. Én ezt a véleményt osztom. Csak egy társadalmilag elvárt viselkedési forma, melyet a legtöbb ember követni képes. Attól még mélyen belül, minden ember nagyon más, mint a többi.

2022. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/107 anonim ***** válasza:
Ha annyira mások lennénk minden ember nagyon más lenne, de ez nem így van. Van az embernek egy alap természete, ahogy egy macskának is van egy alap természete, de valójában nagyon egyszerűek és könnyen formálhatóak vagyunk. Az, hogy te nem hasonlítasz XY-ra nem jelenti, hogy te más vagy, mert mint írtam is korábban, a génjeinket és egyéb személyiségjegyeinket a szüleinktől, nagyszüleinktől és egyéb felmenőinktől is örökölhetjük.
2022. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/107 anonim ***** válasza:

Kedves 104-es.


"Van az embernek egy alap természete, ahogy egy macskának is van egy alap természete, de valójában nagyon egyszerűek és könnyen formálhatóak vagyunk"


De a formálás alatt, csak egy viselkedési modellt sajátítunk el. Az még nem az egyén, az az egyén viselkedése. A kettő nem ugyanaz.

2022. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/107 anonim ***** válasza:
Úgy érzem feleslegesen írunk már bármit, ez a beszélgetés semerre sem fog haladni, úgyhogy részemről mostmár tényleg elég volt ennyi, 90%-ban megértettük egymást és ez bőven elég. Én elolvasom Anne naplóját, te pedig ha akarsz olvashatsz az emberismeretről, pszichológiáról, de ez rajtad áll.
2022. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/107 anonim ***** válasza:

Kedves 106-os.


Nagy párbajon vagyunk túl. Én ugye kiegyeznék döntetlenben, de inkább nyertem. :-D


Node.


"Én elolvasom Anne naplóját, te pedig ha akarsz olvashatsz az emberismeretről, pszichológiáról,"


Ha ténylegessen időt szánsz rá, az egy szép dolog. Talán látni fogsz benne sok-sok olyan tulajdonságot, melyet éltében is csak kevés "felnőtt" ember bírtokol.

Ha küldessz egy általad jónak ítélt linket, vagy könyvet, egye-fene, meglesem én azt. Azzal nem veszíthetünk, ha képezzük magunkat, még akkor sem, ha nem ugyanaz a véleményünk.

2022. júl. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!