Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok az ekkora...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ekkora korkülönbségről?

Figyelt kérdés
16L és 34F

2022. júl. 15. 19:33
 71/107 anonim ***** válasza:
55%

70-es.


"Te írod, hogy a 12 éves gyermek, de lehet szerelmes egy 30-asba és fordítva, és hogy köztük csak a szexuális kapcsolat nem lenne számodra elfogadható? Most meg írod, hogy a gyerek és a felnőtt közt nem lehet szerelem"


MAjd érdemes lenne beszerezned egy értelmező kéziszótárt, mert már fáraszt az okításod, ugyanis hasztalan.

Felnőtt és gyermek között nem lehet szerelem. EDDIG ÉS PONT.


Aki 12-14 éves. LEHET, HOGY FEJLETT. LEHET, HOGY NEM, ÉS MÉG GYERMEK.

AKI 18 éves, LEHET, HOGY FELNŐTT, ÉS LEHET, HOGY NEM.



MERT(Konklúzió): NEM A KOR HATÁRROZZA MEG A FEJLETTSÉGET.


Érted? VAgy ezt sem bírod felfogni?


"tökre lényegtelen, hogy a 13 vagy akárhány éves szerelmes-e vagy csak rajong, még mindig egy hormon tombolós kis csajról beszélünk"


Nem a kor dönti el, amíg számokat írsz, nem érted, hogy 13-13 között oriási külömbségek lehetnek.


Egy felnőttet megszégyenítő gondolkodás módja lehet, egy általad "gyermeknek" megbélyegzett embernek. Nem a kor számít.


"Ne hasonlítgassuk már magunkat az ősemberekhez,"


Aha. Hát téged mindenképpen oda sorolnálak. Én egyébként senkit sem hasonlítottam senkihez, csupán azt mondtam, hogy a természet örökérvényű szabályait akkor sem lehet felülírni, ha hypot iszol.


Míg a világ világ, az ember úgy szaporodik, hogy bedugja a kukit a nuniba.

Lehet 700 domináns nő a földön, vagy 7 milliárd, "ha nem ül bele", nem lesz gyerek.


Ha a fejed tetejére állsz is megmaradtak az érzelmek, a fejlődési eltérések, az ember ember közötti oriási külömbségek.


A legtöbb esetben nem különböznek a korosztályok egymástól, de igenis van,a mikor igen. Erre akarlak rávezetni.

2022. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/107 anonim ***** válasza:
#71 Az utolsó kommented után már nem érdekel nagyon mit hablatyolsz, ezutáni kommentem után végleg kitörlöm a kérdést és nem fogok visszatérni, sikerült megfognalak, amivel te már csak mentegetőzni tudsz. Te írtad le korábban, hogy egy 12 éves még gyermek, most leírod, hogy egy gyermek és felnőtt között nem lehet szerelem, ráadásul mostmár a 14 éves is gyermek. Hát ezt nem hiszem el! 😂 Nem áll jól neked ez, ha adhatok egy jó tanácsot, mondj le arról, hogy te valaha okos és értelmes ember leszel.
2022. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/107 anonim ***** válasza:
Na még valami: Te semmire sem próbálsz rávezetni, mert én már eddig is vágtam miről beszélsz, felfogtam, hogy nem minden ember ugyanolyan(Ami nem teljesen igaz, de ezt már leírtam miért nem), te nem érted meg én miről beszélek. A logikád logikátlan, a vélemény logika és észérvek nélkül egy darab WC papír amivel kitörölhetem a seggem.
2022. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/107 anonim ***** válasza:

Kedves 72-es, és 73-as.


"Te írtad le korábban, hogy egy 12 éves még gyermek, most leírod, hogy egy gyermek és felnőtt között nem lehet szerelem"


Értelmező kéziszótárt javasolok neked. Még egyszer leírom :-)

Gyermek és felnőtt között nem lehet szerelem. Eddig, és pont.


Azonban. Korosztály nincsen. A 12-14 éves ember, lehet, hogy már fejletebb, lehet, hogy még gyermeki szinten áll. Ezért az a kifejezés, hogy gyermek, nem minden esetben a korhoz tartozik, valaki hamarább felnő, megint mások későn érő típusok.


Akik már fejlettek, ők érezhetnek igaz szerelmet egy másik ember iránt, aki képes szintén szerelmet érezni.


"ha adhatok egy jó tanácsot, mondj le arról, hogy te valaha okos és értelmes ember leszel."


Sosem voltam elszállva magamtól, szerencsére nem kell ettől tartanom.


"A logikád logikátlan, a vélemény logika és észérvek nélkül egy darab WC papír amivel kitörölhetem a seggem."


A logikám, logikátlan. Aha. És megint mennyi csúf szó. De biztos ez is a te javadat szolgálja. Térj aludni nyugodtan, ne feszélyezzen téged mások szerelme.

2022. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/107 anonim ***** válasza:
51%
#74 TE MAGAD! TE! Írtad, hogy 12 éves mégcsak egy gyermek, azt hogy egy 12 éves és egy 14 éves között hatalmas nagy különbség van! TE MAGAD! Írtad le, hogy egy 12 éves GYERMEK és egy felnőtt között lehet szerelem, de a szexualitást nem helyesled közöttük! TE MAGAD írtad MOST le, hogy GYERMEK és FELNŐTT közt NEM lehet szerelem. TE! Írtad le mindezt, OLVASD MÁR VISSZA KÖNYÖRGÖM!!!!
2022. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/107 anonim ***** válasza:

Kedves 75-ös.


Ne idegeskedj ezeken a dolgokon.

Más dolgokról beszélünk.


"egy 12 éves és egy 14 éves között hatalmas nagy különbség van"


Hatalmas nagy külömbség lehet közöttük valóban, mert ebben a korban a lehető legszembetűnőbb a fejlődés.


"hogy egy 12 éves GYERMEK és egy felnőtt között lehet szerelem"


Én továbbra is azt hangsúlyozom, hogy a kor csak egy adat. Tehát valaki megérik erre igen korán valaki pedig nem. Ezen álláspontomon most sem változtatok. Egy gyermek és felnőtt között nem lehet szerelem. Egy 12 éves és egy felnőtt között lehet, akkor ha a 12 éves kora ellenére igen fejlett, mert a természet mindenkit másként fejleszt, és minden ember más.


Számomra még mindig te vagy ellentmondásos, nem én.

2022. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/107 anonim ***** válasza:
43%

Nem vágod, hogy TE írtad, hogy egy 12 éves csak egy GYERMEK! ÉRTED? Vissza keressem neked? Ennyire képtelen vagy rá?


"Hatalmas nagy külömbség lehet közöttük valóban, mert ebben a korban a lehető legszembetűnőbb a fejlődés."


és


"Én továbbra is azt hangsúlyozom, hogy a kor csak egy adat. Tehát valaki megérik erre igen korán valaki pedig nem."


Lehet köztük különbség, és van hogy van is, de TE írod most is, hogy valaki korán, tehát 12 évesen is megérhet valaki erre-arra, de azért ő csak egy gyermek és ugye gyermek és felnött közt nem lehet szerelem.


Nem beszélünk teljesen másról, csak te vagy annyira értelmi sérült, hogy fel sem fogod, hogy miket írsz le. De majd később küldök valamit, meglepő eredményeket fogsz kapni!


Egyébként a különbség N-nel van, nem M-mel, az hogy én is elírok egy-két szót néha belefér, de hogy te egyszer nem tudtad leírni normálisan...

2022. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/107 anonim ***** válasza:

Kedves 77-es.


"de azért ő csak egy gyermek és ugye gyermek és felnött közt nem lehet szerelem."


Na itt a baj. A félreértés abból adódik, hogy a te szemedben minden 12 éves gyermeki, és minden 18 éves felnőtt ember.


Mégegyszer leírom, valaki még 18 évesen is gyermeki, valaki pedig már akár 12 évesen is lehet érettebb, fejlettebb felnőttesebb, és mint ilyen, lehet szerelmes.

Gyermek és felnőtt között nem lehet szerelem, de hogy mikor köszönt a gyermekre a tini kor, illetve aztán majd nyílván a felnőttkor, az nem a kor, nem egy adat fogja eldönteni.

Ezt máshogyan nem tudom neked elmondani.



"Egyébként a különbség N-nel van, nem M-mel, az hogy én is elírok egy-két szót néha belefér, de hogy te egyszer nem tudtad leírni normálisan..."


Köszönöm szépen, igyekszem mostantól jól használni ezt a szót.

2022. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/107 anonim ***** válasza:
43%

"Na itt a baj. A félreértés abból adódik, hogy a te szemedben minden 12 éves gyermeki, és minden 18 éves felnőtt ember."


Nem az en szememben gyermeki te kib@****ttul nem normális, mar nem tudok rád mit mondani, olvasd már vissza!!!!! TE ÍRTAD!!! ÉN KÉRDEZTEM rá, hogy ha szerinted egy 14 éves érett a szexre, a 12 miert nem? TE ÍRTAD, HOGY A 12 ÉVES MEGCSAK GYERMEK! A ki**szott k*** eletbe ennyire értelmi fogy***kos senki nem lehet, kész en itt befejeztem, mondom küldök majd valamit, meglepő valaszokra fogsz lelni.

2022. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/107 anonim ***** válasza:

79-es.


Igazán sokat idegeskedsz, ezt nem szabad.


Te egy mondatot ragadsz ki, ahelyett, hogy megértenéd, a szerelem nem korfüggő. Ez itt a lényeg, és nem más.

2022. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!