Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok az ekkora...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ekkora korkülönbségről?

Figyelt kérdés
16L és 34F

2022. júl. 15. 19:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/107 anonim ***** válasza:
36%

Ha egy 16é lány egy 34 éves pasival összekerül, valszeg több boldogító pillanata lesz vele, amíg együtt vannak, mint egy 19 éves sráccal.

És ne akarjuk a 16é lánynak ásó-kapa-nagyharang kapcsolatot, soha nem fog menni egyik 16é-nél sem. Akkor legalább hadd legyen boldog-életélvező x évig.

Mellesleg a mai nők 90%-a 23-25 éves korában már egy magában felállított szempont és elvárásrendszer szerint, racionális alapon keres pasit. És ez jobb ? Megfelelni akarások és elvárásteljesítésekből, szempontok kipipálásából soha nem lesz felhőtlen libabőrözős vágyakkal teli kapcsolat. Max. üzlet.

2022. júl. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/107 anonim ***** válasza:
31%

Szegény 18-as.


Lepontozgatnak, de nagyo igazuk nincs.


"18 Te beszélsz arról, hogy a kor csak egy szám, nem kortól függ ki hülye, ki nem, de azért a 12 és a 30+ már neked is sok lenne, értem"


Nem erről beszéltem. NEm érted meg, amit mondok. Köztük a szexualitás lenne számomra sok, és nem elfogadható, mert a 12 éves gyermek még.


De az érzések már kialakulhatnak.

2022. júl. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/107 anonim ***** válasza:
60%

#22 😂😂😂 De miért gyermek? A jó isten áldjon meg, nem te beszéltél arról, hogy nem a kortól függ ki mennyire hülye, érett, stb., plusz ha szerinted ha a 14 éves lehet már érett a szexhez, akkor a 12 éves miért ne lehetne? 12 évesek is szexelnek már, és elméletileg ők is "érettebbek a koruknál", akkor? Nincs a mentalitásodban semmi logika. Abban viszont teljesen egyetértek amúgy, hogy sok közük nincs az embereknek beleszólni, X évvel ezelőtt kellett volna normális értékrendek között felnevelni a lányt, mostmár késő bármit is csinálni, ettől függetlenül a VÉLEMÉNYEM megvan az ilyen kapceolatról, és gáz, nem is a lány részéről, hanem a csávó részéről, de ezt már szerintem egy párszor leírtam.


#21 Te meg honnan veszed, hogy az a 16 éves lány boldog lesz azzal a 34 éves férfival? Honnan veszed, hogy az a 34 éves férfi oda fog rá figyelni, stb? Áruld már el nekem kérlek. Olyanról nem hallottál még, hogy ilyen korúak összejönnek, aztán X év múlva rájön a lány, hogy amúgy marhára nem egészséges kapcsolatban él? Plusz a 19 éves is lehet figyelmes, odaadó, max. picit tapasztalatlan, ennyi, DE egy tininek akkor is a korosztályára van szüksége, ami nagyjából 16-tól olyan 20-22-ig van, csak talán nem úgy kéne ezeknek a hűdeérett kislányoknak felfogni a dolgot, hogy vannak a hűdeérett férfiak meg a hülye tinisrácok. Plusz több olyan kapcsolatot láttam és ismerek, ahol 16 éves jött össze egy 3-4 évvel idősebbel és látszólag tök boldogok még mindig, szóval a te válaszod is annyira logikátlan.

2022. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/107 anonim ***** válasza:
20%

Kedves 23-as.


"Nincs a mentalitásodban semmi logika."


Hogyne lenne. Egy 2 éves, és egy 80 éves között nagy külömbség van. Ott számít. Értem én. Azonban.


A kor, egy bizonyos idő után, egy felesleges adat lesz.


De igen, van jelentősége, amennyiben az drasztikus, vagy összeegyeztethetetlen.


DE!


Te arról beszélsz, hogy egy tini, mondjuk egy 14 éves nem való egy 30 éveshez.

Sok esetben nem, de arra akarlak rávezetni, hogy valamikor igenis, van létjogosúltsága annak, ha e kettő korosztály összejön, mert megvan a kémia, és a szerelem, a valódi érzések.


A 14 éves is képes szexuális aktusra és érzelmekre, hiába nyomod itt a píszí dumát.


Én erre reagáltam, mert a 14-30 páros NEM drasztikus korkülömbség, mert mindkettő lehet érett.


A személyt nézd, ne a korát, a szamélyét, a viselkedését, az érettségét!


És így eldönthető, hogy valójában ki, és mire érett meg.

2022. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/107 anonim ***** válasza:
56%
A személyét nézem és nem, nem illenek össze. 14-16 éves nem lesz sosem érett egy valóban 34 éves férfihoz, ha meg mégis ott vannak a 34 éves férfi szintjén az nem azért van, mert érettebbek, hanem azért, mert a férfi éretlen, és ott már gond van, nem is kicsi.
2022. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/107 anonim ***** válasza:
56%
#24 De gondolom te is olyan vagy, aki még 40 évesen is a 14 éveseket akarja dugni, mert annyi gerinc nincs benned, hogy korodbelieknél próbálkozz. Ha nem ilyen vagy, bocs, de az ilyenek akarják azt elhitetni az emberekkel, hogy egy tinilány és egy felnőtt ember kapcsolata tök normális. Én erre csak azt tudom mondani, hogy hányinger, semmi mást.
2022. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/107 anonim ***** válasza:
20%

Kedves 25-ös, 26-os.


"A személyét nézem és nem, nem illenek össze"


Dehogyis. Te egy adatot nézel. Mégegyszer megemlítem, valamelyik 14 éves igenis érett a szexuális kapcsolatra, valamelyik pedig nem.


Ez pedig FÜGGETLEN a korosztályától, hiszen aki nem ért meg rá, az a saját korosztályára sem készült fel még, aki pedig már túlvan pár dolgon, neki, amennyiben tetszik a másik fél, nincs akadálya néhány évnek.


"gondolom te is olyan vagy, aki még 40 évesen is a 14 éveseket akarja dugni"


Én azt a lányt akarom "Dugni", illetőleg hát inkább megismerni, szeretni, akivel egyezek. És bizony, a kor a szerelemben akkor sem számít, ha hypot iszol.


(Ne igyál hypot).

2022. júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/107 anonim ***** válasza:
21%
#27 Nem szexuális kapcsolatról volt most szó egyébként, de mindegy, az ok ha 14 évesen már készen áll a szexhez, még akkor is ha korainak tartom, DE akkor is egy korabelivel élje meg ezt, ne egy mentálisan sérült "felnőtt férfival". És amúgy nem tudom hol olvastál olyat, hogy olyat írtam volna, hogy 2 ilyen korú közt nem alakulhat ki valami olyasmi, amit mi szerelemnek hívunk, de a férfi részéről akkor sem normális ez, egészséges felnőtt ember nem tinik társaságára vágyik. Ez egy beteges kapcsolat, amit nem szabad elfogadni, csak azért mert létezik és legális.
2022. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/107 anonim ***** válasza:
34%

28-as.


Ha nem a szexualitásról van szó, akkor miről? Talán nem találkozhatnak? Ezt is megtiltanád. Ajjaj.



Egyébiránt csak a te fejedben létezik az, hogy minden 30+-os, akinek tetszik egy tini, az mentálisan sérült. Ezt a természet döntötte el, nem ez a píszís szöveg, amit már 40-edjére hallok tőled.

2022. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/107 anonim ***** válasza:
12%
#29 Reménytelen eset vagy. Nem a szexualitásról van szó, hanem arról, hogy egy 16 éves 34 évessel jár? Talán? Egyébként nem tiltanám, mert tudom, hogy semmi értelme nem lenne tiltani, de a lányom 16 évesen nem is 34 évessekkel ismerkedik, úgyhogy ettől nem is tartok. Olyan meg nincs, hogy valami csak az én fejemben létezik, mikor bárki, aki rendelkezik némi intelligenciával tudja, hogy hogyan fejlődik normálisan egy ember, nem véletlenül "találtak ki" azt, hogy van csecsemőkor, gyerekkor, kamaszkor, fiatal felnőttkor, stb. de te ignorálod ezt és azt mondod, hogy egy 12 éves még gyerek, 14 évesen meg már felnőtt, mint ha semmi átkötés nem lenne a kettő között. Minden 16 éves csak egy tini, aki közeledik a felnőttkorhoz, mindegy mennyire hiszi magát érettnek, inkább úgy mondanám, hogy vannak az érett tinik, meg az éretlen tinik, de nem lesz ettől ő érettebb a koránál, és 30 évesen majd rájön úgy is mennyire gyerek volt még ennyi idősen, 60 évesen meg arra jön rá, hogy 30 évesen mennyire volt az és ez így van rendjén.
2022. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!