Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok az ekkora...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ekkora korkülönbségről?

Figyelt kérdés
16L és 34F

2022. júl. 15. 19:33
 81/107 anonim ***** válasza:
Nem érdekel ha lehet szerelmes, marhára nem ez a téma most, de mindegy, semmit nem fogtál fel abból, amit írtam. Én azt próbálom veled megértetni barátom, hogy ha valamit nem tudsz normálisan megfogalmazni, hanem írsz össze-vissza, akkor NE csodálkozz, ha félreértelmezik és ne az én szövegértelmezésemben legyen a hiba!
2022. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/107 anonim ***** válasza:

81-es.


"Nem érdekel ha lehet szerelmes, marhára nem ez a téma most"


De igen, a téma ez, neked a korkülömbség egyet jelent a szerelem hiányával..


"Én azt próbálom veled megértetni barátom"


Nem vagyunk barátok.


"ha valamit nem tudsz normálisan megfogalmazni, hanem írsz össze-vissza"


Dehát ugyanazt a véleméynem írom le újra és újra. A szerelem nem korfüggő. Igyekeztem neked felvázolni igencsak sok féle szöveggel és stílusban.

2022. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/107 anonim ***** válasza:
Te tényleg reménytelen eset vagy.
2022. júl. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/107 anonim ***** válasza:
62%

83-as.


"Te tényleg reménytelen eset vagy."


Lehetséges. De én egy véleményen vagyok. Hogy a szerelem nem korfüggő.

Te pedig belekapaszkodsz néhány vélt vagy valós hibába, ahelyett, hogy megértenéd a másik oldalt is.

2022. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/107 anonim ***** válasza:
#84 Nem vagy képes felfogni, hogy lesz@rom a véleményedet, már ezer éve elfogadtam(Ettől függetlenül nem értek veled egyet), csak NE én legyek már a sz@r, mert nem vagy képes 2 mondatot normális megfogalmazni!
2022. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/107 anonim ***** válasza:

Kedves 85-ös.


"csak NE én legyek már a sz@r, mert nem vagy képes 2 mondatot normális megfogalmazni!"


Nagyon furcsa vagy számomra. Nem te vagy a szar. Sőt. ebben a történetben senki sem szar. Két eltérő vélemény, melyek felével az emberek egyik része, míg a másik felével a másik része ért egyet.


Mellesleg, a kérdés kiírója örülhet, mert rekordokat döntöget a válaszai száma :)

2022. júl. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/107 anonim ***** válasza:

"Ha van egy 12 éves, és egy 30+-os, az már talán kicsit nekem is sok. Szexuális téma ne legyen köztük, a szerelem azonban ebben az esetben is fennt állhat."


"Köztük a szexualitás lenne számomra sok, és nem elfogadható, mert a 12 éves gyermek még."


és...


"Felnőtt és gyermek között nem lehet szerelem. EDDIG ÉS PONT."


"Aki 12-14 éves. LEHET, HOGY FEJLETT. LEHET, HOGY NEM, ÉS MÉG GYERMEK."


Tökre jó, egyáltalán nem ellentmondásos és logikátlan, amit írsz amúgy, de tényleg... Egyáltalán! Kicsit se.

2022. júl. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/107 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy erre megint írni fogsz valamit, szerintem inkább ne is írd le, majd mutatok valamit.
2022. júl. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/107 anonim ***** válasza:
62%

Kedves 87-es, 88-as.


"Ha van egy 12 éves, és egy 30+-os, az már talán kicsit nekem is sok. Szexuális téma ne legyen köztük, a szerelem azonban ebben az esetben is fennt állhat."



"Köztük a szexualitás lenne számomra sok, és nem elfogadható, mert a 12 éves gyermek még."


Itt az a lényeg, hogy a kapcsolat már létrejöhetne, csak a szexualitáshoz kellene még várni a két félnek. De mint említettem, ha valódi szerelemről beszélünk, ott a másik megértése egy fontos tényező, ergo a várakozás is ha nehezen is, de megvalósítható.


Külön erre is válaszolnék:


"mert a 12 éves gyermek még."


Én ezt írtam. És aztán azt is írtam, hogy a 12 lehet, hogy gyermeki, és lehet, hogy már nem, hiszen azt a természet dönti el, hogy ki hogyan, és mennyit fejlődik. A gyermek, és a gyermeki között is van egyfajta nyelvtani külömbség.


"Aki 12-14 éves. LEHET, HOGY FEJLETT. LEHET, HOGY NEM, ÉS MÉG GYERMEK."


Igen, itt az lett volna a lényeg, hogy ha valaki 12, 14 éves, attól még nem biztos, hogy egy szinten áll. Itt elhibáztam, érvelésed jogos, mert ezt nem fogalmaztam meg jól.


Köszönöm, hogy rávilágítottál esetleges hibámra is. Azonban az alapkoncepción még mindig nem változtat, hogy te egy adatot nézel, egy számot, én pedig az egyént, az embert.

2022. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/107 anonim ***** válasza:

"A gyermek, és a gyermeki között is van egyfajta nyelvtani külömbség."


Nem nagyon írtál sehova se olyat, hogy gyermeki, max. egyszer, te azt írtad gyermek, tehát ez nem tudom honnan jött most, de mindegy. Plusz még azóta is különbség és nem külömbség.


"Igen, itt az lett volna a lényeg, hogy ha valaki 12, 14 éves, attól még nem biztos, hogy egy szinten áll."


Tehát a "szintek" csak az én fejemben léteznek, értem. Amúgy még mindig nem arról van szó, hogy nem vágnám azt, hogy egy tini és egy felnőtt közt ne alakulhatna ki valami olyasmi, amit mi szerelemnek nevezünk(Ami kitudja, lehet hogy csak belemagyarázzuk a dolgot és valójában nem létezik, hanem egy illúzió, de ez már egy bonyolultabb, elvontabb téma), nem értem te honnan veszed még mindig ezt, de jó, én azt írom, hogy a kor, vagy ha úgy tegszik adat igen is megmutatja, hogy kb. milyen szinten vagyunk(ahogy az évszám is megmutatja kb. hol vagyunk, a koordináta rendszer, stb), 3 alma nem 4 alma, még akkor sem, ha elfelezed az egyiket, ugyebár, mindenki más ütemben fejlődik igen, de nem +10-20 évek, mert az érettséghez tapasztalat is kell, az hogy élj, egy tizenéves még nem tapasztalt annyit és az hogy valaki okos, értelmes, ami egy gyermek is lehet ugyebár, és az, hogy valaki érett az teljesen más(Lelki, szellemi, mentális érettség, olvasgass).

2022. júl. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!