Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok az ekkora...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ekkora korkülönbségről?

Figyelt kérdés
16L és 34F

2022. júl. 15. 19:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/107 anonim ***** válasza:
64%
Egészséges*
2022. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/107 anonim ***** válasza:
20%

Értem amit mondassz, de ez akkor is, csupán egyféle személyíség, az emberek azonban sokfélék.


Bizonyosan te is hallottál már afféle mondásokat, hogy "szemeiben 40 év", vagy "Apakomplexusos". Ilyen igenis van, és akkor még az érzelmi részről nem is beszéltünk sokat.


Képes szerelembe esni egy tini, és a kor ebben az esetben sem számít igazán. Ha megnézzük, hogy a 10-16 évesek pl milyen odaadással képesek rajongani egy sztárért, aki sok esetben NEM a saját korosztályuk, akkor könnyedén kitalálható, hogy innen már csupán egy lépés, a valódi érzelem, a szerelem.

2022. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/107 anonim ***** válasza:
81%
#12 A rajongás teljesen más, az nem szerelem, lányokért is rajonghatnak, anime karakterekért is, stb, ne keverjük már a szezont a fazonnal, ez is teljesen normális, egészséges fejlődés része. Egy tininek tinikre van szüksége és pont, javarészt nem az anyáddal beszéled ki a szerelmi életed, hanem a barátnőiddel, nem anyáddal lógsz 0-24-ben hanem a barátnőiddel, stb. Ha egy tininek nincsenek barátai és/vagy otthon is el van hanyagolba, akkor igen, hajlamosabbak lesznek idősebbekkel ismerkedni, beszélgetni, barátkozni(Ami NEM feltétlenül apakomplexus), amivel nem is lenne nagy gond, HA az idősebb fél ezt helyén tudná kezelni.
2022. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/107 anonim ***** válasza:
41%
Nem értem amúgy miért lett ennyire torz képünk a szerelemről és a szexualitásról, tényleg nem vágom. Idősebb pali fiatal tinilánnyal, már lassan a csapból is ez folyik.
2022. júl. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/107 anonim ***** válasza:
7%

Mi köze a tini anyjának ehhez a témához?


És ha figyelmesen olvasol, már választ adtam előre, a mostani indokaidra:


"Ha megnézzük, hogy a 10-16 évesek pl milyen odaadással képesek rajongani egy sztárért, aki sok esetben NEM a saját korosztályuk, akkor könnyedén kitalálható, hogy innen már csupán egy lépés, a valódi érzelem, a szerelem."



Kiemelendő:


"innen már csupán egy lépés, a valódi érzelem, a szerelem."


Ahogy ez sok esetben bizony meg is történik. Ott pedig nem dominál a kor.


Az egészséges netán, hogy ha van olyan tinédzser, aki nem ért egyet mondjuk a saját közösségével, de mégis belefullad a piába meg a drogokba?


Biztos fainabb így chillezni, mint egy értelmes és normális kapcsolatot kialakítani egy normális EMBERREL.


Van a tinik között is ilyen, olyan ember, és a felnőttek között is.


Ugyanis az, hogy ki mennyire hülye, nem kor kérdése.

2022. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/107 anonim ***** válasza:
72%
#15 A világban sokminden előfordul, ami abnormális, nem kell mindent helyeselni, mert létező jelenség, jézusom, az apakomplexusnak is vannak előzményei, olyanok amik nem nevezhetőek normálisnak, most helyeselnem kéne? Na neeem... A tini részéről meg amúgy mégha normális is, ha idősebbekbe szerelmes meg rajong értük, stb., amit egy szóval sem írtam, hogy nem normális, attól még a csávóval gondok vannak, ennyi.
2022. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/107 anonim ***** válasza:
14%
Én amúgy ismertem olyat is, hogy 12 éves egy 30+ évessel. Tényleg, mondhatom tök jó, hogy lényegében csak a törvény választja el a kislányt, a "normális felnőtt férfi"-tól, mert hát a kor csak egy szám... Hányinger!
2022. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/107 anonim ***** válasza:
8%

Ez a píszís világunk miatt történhet meg, hogy nem látja át sok ember a valódi, természet adta protokollokat.


Ugyanis, minden embert másként, és másra teremtett.


Hidd el, nem kor függvénye.


Ha van egy 12 éves, és egy 30+-os, az már talán kicsit nekem is sok. Szexuális téma ne legyen köztük, a szerelem azonban ebben az esetben is fennt állhat.


Hidd el, kicsit irigység ez, ami belőled jön, mint oly sok emberből, hiszen elvesztettek valamit, amit a tinik most átélhetnek, avagy a 30,40+-osok újra átélhetnek.


Van olyan 14 éves, aki igenis megérett a szexualitásra, és van olyan 18 éves is, akit még óvni, és vigyázni kellene, mégis elfogadott az, ha őt, fogalmazzunk úgy, hogy "kihasználják".


Legyenek boldogok a tizenévesek, a 20,30,40,50,60,70,80,90 évesek is.


Ne nézzétek a kort. Nézzétek, az embert.

2022. júl. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/107 anonim ***** válasza:
24%
#18 Te beszélsz arról, hogy a kor csak egy szám, nem kortól függ ki hülye, ki nem, de azért a 12 és a 30+ már neked is sok lenne, értem. Ez van, akkor amikor az ember követ egy mentalitást, de azt se tudja miről beszél, miről szól, stb. Szerintem ne játszd itt nekem a bölcs öregembert, mert nem vagy az. Nekem is van egy mentalitásom, vagyis inkább véleményeim dolgokról, amik nem megváltozhatatlanok egyébként, de csakis észérvekkel és hát a tiéd nem az. Amúgy ennyi erővel egy 5 meg 90 éves közt is alakulhat ki szerelem! 😂 Inkább nem mondok erre semmit...
2022. júl. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/107 anonim ***** válasza:
20%

Örök igazságok :

- minden embernek a saját szemszögéből mindíg igaza van

- senkit sem lehet megváltoztatni, olyan, amilyen

- senkinek semmi köze hozzá, ki kivel mit és hogyan él meg-át

- mindenki úgy éli meg a boldogságát és vágyait, ahogy neki jólesik

- egy szülő 14-16 éves korban már ne akarja a saját "elvárásait" a lányára erőltetni. Lett volna erre előtte 14 éve.

2022. júl. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!