Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok az ekkora...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ekkora korkülönbségről?

Figyelt kérdés
16L és 34F

2022. júl. 15. 19:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/107 anonim ***** válasza:
62%

Még valami 38-as.


SEMMI KÖZE a kornak egy kapcsolathoz, hanem a személyíségnek van köze hozzá.


Valakinek számít a kor, és valakinek nem, valaki illik egy 30+-oshoz valaki nem.


MERT MÁSOOOK VAGYUUUNK ÉÉÉÉRTSD MÁR MEG.

2022. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/107 anonim ***** válasza:
Már megint a szexel jössz, hát ezt nem hiszem el... nem fogod fel, hogy lesz@rom, hogy érett-e hozzá vagy sem? És nem, NEM vagyunk mások, csak azt hisszük, a pszichológiánk ugyanaz, az agyunk ugyanúgy működik, csak XY külső behatás változtat meg minket, ezt kéne megérteni és azt is, hogy a kor és ezt mégegyszer leírom, nem csak egy szám. Lehetnek érettségbeli különbségek, de nem 10-20-30 évek, tetszik vagy sem. Mondom, olvasgass, tanulj, ne csak okoskodj, mert nem attól leszel szabadszellemű, hogy bele vagy buzulva a torz mentalitásodba, minél többet tudsz, valójában annál kevesebbet tudsz, de gondolom azóta sem olvasgattál a témában.
2022. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/107 anonim ***** válasza:
Amúgy megértettem mit akartál közölni: Szóval van egy 16 éves lány, aki elméletileg egy 34 éves férfi szintjén áll, de amúg nem lehet érettebb a koránál, de amúgy szexuálisan igen, de amúgy a 14 is, de a 12 éves nem, pedig a 14-16 igen, de a 34 éves lehet szellemileg tini szinten és ezzel semmi gond nincs, de a 12-14 éves nem lehet szellemileg 34 éves szinten, de amúgy van hogy összeillenek és szerelmesek, de amúgy a 80 éves nem lehet tini szinten, pedig a kor amúgy csak egy szám, de amúgy nem az, mert akkor a 80 éves is lehetne tini szinten, de amúgy minden 80 éves más, meg minden 12 éves, de amúgy nem... Nem látod milyen zagyvaságokat hordasz össze? Olvasgasd már vissza a kommentjeit, értelmezd is őket és meglátod mennyire logikátlan minden, amit eddig leírtál. Te tipikusan az az ember vagy, ezt most jól jegyezd meg, aki hamarabb tanult meg vezetni, mint járni. Ismét leírom, hogy olvasgass pszichológiát, mert könnyen magadra ismerhetsz! 🙂
2022. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/107 anonim ***** válasza:
55%

Kedves 42-es és 43-as.


"Na, most egy 14 évesnél ugyan lehetnek eltérések itt-ott, de szinte BIZTOS, hogy nem tapasztalt annyit, hogy valóban érett legyen egy felnőtt emberhez"


Nem igaz, ez élethelyzet, és személyíségfüggő.


"Szóval van egy 16 éves lány, aki elméletileg egy 34 éves férfi szintjén ál"


Nem igaz, nem arról beszélek, hogy ki kinek a szintjén áll. Mert nicnsenek szintek. Emberek vannak, szintek nincsennek. Mindenki másként él, és élt.


Torz mentalitás :) A legnagyobb újító vagyok, haladjon a világ, fejlődjön az emberiség.


De a természetben akkor is ugyanúgy fognak kinőni a fák, és születni az emberek.


Hiába akarod átírni a természet törvényeit.


Bűn az, ha egy teszem azt 35 évesnek bejön egy 15 éves lány?


Lány-férfi.


És az rossz, ha egy 40 éves hölgynek tetszik egy 17 éves, esetleg kisportolt, jó testű fiatalember?


BAsszus, ezek alap törvények. Ne gyere már itt a phszihiátriai kezeléseddel, érts meg egy MÁSIK álláspontot, mely nem csak az én, de még sokunk véleménye.

Én értem, hogy veled is sokan egyet értenek. Értsd meg te is azonban, hogy nem mindenki ossza a te véleményed csupán.


Ha mindenki veled értene egyet, nem lenne annyi párkapcsolatban akkora korkülömbség.


Hidd el, nem a kor számít, hanem az ember.


Ne igyál hypot.

2022. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/107 anonim ***** válasza:

Jajj még valami, kedves 42,43-as:


[link]


IGEN! Nem számít a kor. Köszi :-)

2022. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/107 anonim ***** válasza:

#44 Te direkt játszod a hülyét, vagy tényleg ilyen hülye vagy? NINCS olyan élethelyzetben egy 14 éves kislány, hogy egy 30-as pasi szintjén legyen, a személyiség meg az érettség pedig NEM ugyanaz!


#45 Te tényleg ritka egy reménytelen eset vagy...

2022. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/107 anonim ***** válasza:
Amilyen torz szexualitása van az embereknek nem csodálom ezt a hányingert, amit küldtél. A pedofília és a gerontofília parafíliának számít, nem normális jelenség, egy betegség. Komolyan eljutunk oda is, hogy ha állatokkal csinálja az ember, azt is elfogadják a te csodás megújuló torz mentalitásod miatt? Amúgy a te vélemenyed tudod olyan, mint ha én azt mondanám, hogy a Trap zene összetettebb, mint a Klasszikus zene... Van egy véleményed, ami a sz@ron sem alapul kb., csak hozzá nem értő módon nyomod a hülyeséged. Ultra gáz ám.
2022. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/107 anonim ***** válasza:
Azt pedig egy szóval sem írtam, hogy egy 30-asnak nem tetszhet egy fiatal lány, vagy fordítva, ilyet hol olvastál, megmutatnád nekem? DE akkor sincsenek egyszinten... Mint, amikor egy kezdő énekes azthiszi olyan szinten van, mint egy profi! 😂 Te tényleg hamarabb tanultál meg vezetni, mint járni? Tudod, az 1-es után nem a 3-as következik, van a kettő között egy 2-es is, nem tudsz 1-ről egyből a 3-asra lépni, előbb muszáj rálépned a 2-esre és csak utána tudsz rálépni a 3-ra. Ne akarj egy olyan matematikai feladatot megoldani, ha még a képletet sem ismered. Személyiség ide vagy oda, egy tini csak egy tini, a felnőtt meg csak egy felnőtt, egy tini nem tud olyan élethelyzetben lenni, mint egy felnőtt, mert nem élt, tapasztalt annyit, a felnőtt meg ha olyan élethelyzetben van, mint egy tini, hát elég nagy gáz, mert ezekszerint nem is élt az illető, hol volt eddig, barlangban? A kenyeret azért megtudja magának kenni? Igenis megvan az egészséges fejlődése az embernek, ha 1-2 évvel később is következnek be XY dolgok nála, akkor nincs gond, DE NEM 20-30 évekkel később, mert igen, akár tetszik akár nem, ott már valamilyen külső behatás a probléma. Pszichológia, érdekes téma, olvasgass, tanulj és fejleszd a torz mentalitásod!
2022. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/107 anonim ***** válasza:

A te mentalitásod olyan amúgy, mint ha én most azt mondanám, hogy amúgy gyerekekkel is tök normális járni meg ilyenek, hisz ki mondja meg, hogy mi a normális, persze ezzel ignorálnék minden tényt és kutatást, ignorálnám az emberi pszichológiát, a szexualitást, a gyerekeket meg mindent, amit csak lehet és normális... Ez is csak egy mentalitás, nem de? Vajon ez is csak egy mentalitás lenne a számodra? Na ugye, hogy ugye?! Valami azért nem stimmel itt már, mi? Itt azért már fel-fel kapnád a fejed, mert hát "ártatlan gyerekekről van szó", pedig ez is csak egy mentalitás és nem is teljesen alaptalan.


Semmi gond nincs azzal egyébként, ha valamiről torz, hozzá nem értő, logikátlan véleményed van, de legalább ne próbálnád normálisnak beállítani azt és előtte írd oda, hogy "szerintem" és akkor talán nem próbálnának észérvekkel, tudományosan érvelni a véleményed ellen. De ne várd el azt mástól, hogy ha ilyen torz mentalitásod van, akkor azt elfogadják, ha már felvállalod, vállald is a következményeit, magyarul edd meg, amit főztél.

2022. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/107 anonim ***** válasza:
55%

Kedves 46,47,48 és 49.


Annyi baromságot hordassz össze, kiforgatva az ember szavát, hogy nem érdemes veled foglalkozni. Hiába írnám le ugyanazt, megint, te nem tanulsz.


"NINCS olyan élethelyzetben egy 14 éves kislány, hogy egy 30-as pasi szintjén legyen,"


Nincsenek szintek. Csak a te fejedben, leírtam, elmondtam sokszor.

A sok hülyeségre meg már reagáltam, olvasd vissza, ha érdekel az igazság.

De téged nem fog.


Az én mentalitásomnak pedig semmi köze a véleményemhez. De persze ezt sem fogod megérteni.

2022. júl. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!