Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a véleményed a világegyetem...

Mi a véleményed a világegyetem kialakulásáról?

Figyelt kérdés

sok féle teória van (pl. egyetlen gondolat hatására jött létre , Isten teremtette, stb.)

Ti milyen véleményen vagytok?



2013. júl. 8. 12:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
52%

Vagy nem tűnt fel Nektek, hogy ez eddig az ITT MÁR MEGLEVŐ akármi" tömörült egyetlen pontban egy kitalált gravitációs erőnek köszönhetően, aztán forrósodott stb. majd felrobbant...


De újabban nem az tömörült ami itt volt kéznél... nem.. most már kintről jött ! VALAHONNAN... egy PICI, TŰZGOLYÓ és az növekedett és robbant!


ez hasonmása az isten teremtette az univerzumot fantazmagóriának... és isten honnan jött, miből keletkezett?

2013. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:

Szó-szó meddő szóváltás ez közöttünk, én nem hiszem el amit ma közzétesznek, ti elhiszitek.


Tulajdonképpen se Ti, se én, nem döntjük el hogy mi az eredeti igazság, mint ahogy tudosok se, mert nem voltunk ott!

2013. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim válasza:
húrelmélet, rengeteg valóság létezik
2013. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!