Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek anyutól szülinapomr...

Mit kérjek anyutól szülinapomra? Valami nagy dolog

Figyelt kérdés
10.000 ft értékbe akarok többért úgyse venne.... Tesóméktól videókamerát kapok anyu elárulta :D:D Nevelő apámtól egy laptopot,anyutól meg fogalmam sincs mit kérjek.Ilyenkor rohadtul semmi nemn jut ám eszembe :D:D Mi a szart kérjek? 16/L
2012. máj. 17. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 A kérdező kommentje:

hát mondjuk szeretek énekelni....dehát ahhoz mit kérjek?

Könyveim meg vannak karácsonyra is azt kaptam

2012. máj. 17. 13:51
 12/78 anonim válasza:
84%
Szerintem költsd jótékony célra. Ha benne vagy küldöm a számlaszámom :)
2012. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim válasza:
65%
-.- Én 16 évesen kaptam egy csokor virágot, meg tortát. 18 évesen ugyanezt és mégis itt vagyok, sikerült túlélnem a kis ajándékozásokat:) Ha tesódtól kapsz egy videokamerát, nevelőapádtól meg laptopot, mégis mivel akarod még lehúzni szerencsétlen anyádat is? Vegyen egy kocsit?
2012. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 A kérdező kommentje:
nem lehúzni akarom ő mondta hogy gondoljam ki mit kérek tőle.
2012. máj. 17. 13:57
 15/78 anonim ***** válasza:
Mi a hobbid? ahhoz és kérhetnél valamit csak van valami ami ahhoz tartozik és kijön 10 ezerből.
2012. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
100%

nevelő apádtól meg anyudtól külön ajándékot kapsz???

10000 forintból töltsetek el kettesben anyuddal el csajos napot:menjetek el ketten egy wellnesbe -egész nap fürdőzés, úszkálás, szauna,pezsgőfürdő, masszázs, beszélgetés.

2012. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 A kérdező kommentje:

az éneklés a hobbim :)


Utolsó ez nem rossz ötlet,de anyu nem fog belemenni.Nem fogja engedni hogy rá költsek.Volt már olyan hogy például karácsonyi pénzemből amit maméktól kaptam nekik vettem ajándékot.Akkor is azt mondta hogy ami pénzt kapok azt költsem magamra

2012. máj. 17. 14:03
 18/78 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elkérném a pénzt, azt a 10.000-ret és amikor, kell, akkor elkölteném.
2012. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
79%

Annyira bírom az ilyen kérdéseket, hogy "mit kérjek" különböző alkalmakra.

Sokszor már tényleg azt gondolom, hogy csak heccelésnek teszik ki egyesek, mikor látják, hogy sokan meg azt kérdezik, hogyan jöjjön ki a család havi X forintból, mikor a bevételük még a számlákat sem fedezi...

Nem azt mondom, hogy ne kérj semmit, ha egyszer van ilyen lehetőség, örülj neki.

De a lehető legízléstelenebb dolognak tartom ezt így kiírni, mások képébe vágni.

16 évesen (meg a hasonló kérdést épp az előbb fejtegető 12 éves, aki gyereknapra keresne megfelelő ajándékot magának...) még valószínűleg nem érted ezt meg, de vannak, akiknek napi megélhetési gondjaik vannak. Családok, akik soha nem tudnak elmenni sehova, gyerekek, akik csak álmodnak arról, hogy kapnak majd egyszer egy gombóc fagyit... Legalább ne kérkedj azzal, hogy te szerencsés vagy, és nem így élsz!

(Még egyszer mondom, nem az irigység beszél belőlem, ha a szüleid azt mondják, ilyen értékben kapsz ajándékot, nyilván fogadd el, és örülj neki. De minek ide újra és újra ilyen kérdéseket kiírni???)

2012. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 A kérdező kommentje:
De ki akar kérkedni? Miből gondoltátok hogy annyira sok pénzünk van egyáltalán.Elárulom a nevelőapám miatt élünk úgy ahogy és ez csak 1 éve van kb.Ő most lett nyugdíjas és mellette elment még dolgozni is. kb 300.000 ft kap anyu 140.000 ft-t kap.és ez csak egy éve van így Előtt e nevelőapám MINIMÁLBÉRT kapott anyu meg 120 e ft.ot.De nagyon sokáig egy csomót kellett spórolnunk hogy kitudjunk jönni.Úgyhogy nekem ne akard bemagyarázni hogy kérkedek mert csak egy egyszerű kérdést tettem fel mert NULLA ötletem van és nem is én kértem az ajándékot hanem anyu ajánlotta fel...
2012. máj. 17. 14:11
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!