Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek anyutól szülinapomr...

Mit kérjek anyutól szülinapomra? Valami nagy dolog

Figyelt kérdés
10.000 ft értékbe akarok többért úgyse venne.... Tesóméktól videókamerát kapok anyu elárulta :D:D Nevelő apámtól egy laptopot,anyutól meg fogalmam sincs mit kérjek.Ilyenkor rohadtul semmi nemn jut ám eszembe :D:D Mi a szart kérjek? 16/L
2012. máj. 17. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 A kérdező kommentje:
Annyira szánalmas itt egy két ember hogy az hihetetlen. Milyen hangnembe beszélek? Olyanba amilyenbe mások velem. Olvass csak picit az elejére hogy kik kötöttek belém.Először teljesen normálisan írtam. Egyébként itt senki nem ismer és az hogy pár mondatból már egy egész életre vonsz le következtetéseket az téged minősít. Nagyon sok mindenért már megdolgoztam,amit nem kötök vadidegen orrára.De nektek nem tépem itt a szám mert mentek a saját fejetek után és lesefogjátok szarni azt amit most írok szóval csak feleslegesen fárasztanám a billentyűzetet.
2012. máj. 17. 15:46
 62/78 A kérdező kommentje:
azt azért utolsó mondatnak még hozzáteszem hogy se a kamerát,se a laptopot NEM ÉN kértem! Ezzel befejezek itt mindent.Aki normális,hasznos választ adott annak köszi.A többi meg szerintem "felnőtt" létére bújjon el jó messzire.
2012. máj. 17. 15:49
 63/78 anonim ***** válasza:
69%

Igen, többen vagyunk 77%-osok :)

Igaza van az utolsónak, senki nem mondta, hogy nem engedhetnénk meg magunknak vagy nem vennénk a gyerekünknek. De azért ennyi minden tényleg túlzás, hogy nevelőapától is meg anyától is. (aki hát csak 10.000-t költ rá)

Elsőre se írtál szépen!!! Rohadt, szar felváltogatva..

Hát gyönyörű szavak, biztos én tévedek..

2012. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
De tudod, hogy kapsz.
2012. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
43%

Ó Te szegény. Mesélj szépen mikor mozdítottad meg a popódat királylány? Ha 16 vagy,diákmunkára is csak most mehetsz. Úgy gondolom, hogy ha egy percet is dolgoztál volna az életbe, nem így állnál dolgokhoz.

Lehet, hogy szánalmas vagyok, de legalább nem ostoba.

2012. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
37%

Hahah, még mindig baromi szerencsétlen vagy. :-D

Először is: 10.000 értékben kérjél anyukádtól egy helyesírás szabályzót és nyelvtan könyveket vagy pedig egy tanfolyamot ahol megtanítanak írni. Arra igazán nagy szükséged lenne.

A műkörmös készletről meg annyit, hogy ahhoz előbb tanulni kéne. Kezdőnek semmiképpen nem ajánlom a komolyabb készleteket (zselé, porcelán). Gondolom fingod nincs róla mi hogy megy. Szóval előbb arra kérj egy könyvet vagy valamit, ahol megtanulod.

2012. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
90%

Itt nem a kérdezővel van a gond, ő még csak egy gyerek, s örül, hogy ennyi mindent kap a szüleitől. Ki mondaná azt, hogy ne vegyétek meg?

Inkább a szülei estek bele abba a hibába, hogy hirtelen nagy dolgokat vesznek neki. Ami egy ideig működnek is, de hosszú távon nem biztos, hogy a legjobb gyereknevelési módszer.

De én, mint kívülálló, nem látok bele a családjukba, lehet ők nem rontják el ott, hogy utána a gyerek magától értetődőnek tartja majd, hogy mindent megkap a szüleitől, s nem fogja értékelni, mert nem ő dolgozott meg érte.


Én kívánom neked, hogy légy okos, tanuld meg becsülni amid van.


Én ajánlottam neked a könyveket, de anyukáddal a közös program se rossz. Mondd meg neki, hogy neked többet ér az az idő, amit vele kettesben tölthetsz, mármilyen drága ajándéktól!

2012. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
38%

Érdekes, én 14 éves korom óta dolgozom, felnőtt nő vagyok,mégis megvenném ezeket a lányomnak. Miért? Mert érte dolgozom és semmi nincs ebben, ha nem okoz anyagi problémát. Autót is, lakást is kapna tőlem,mert nekem az a boldogság, ha ő boldog. És ez nem azt jelenti, hogy ez teszi boldoggá, ez csak könnyebbé teszi neki.


Semmi más nem beszél itt senkiből, csak az irigység.

2012. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim válasza:
75%
Nagyon nem vagy szimpatikus. Nekünk most se nagyon van kaja a hűtőben, és örülök, hogy édesanyám kitudja fizetni a Japán óráimat, te meg azon rinyálsz, hogy még is mit kérj a sok-sok ajándékod mellé. Jobban is értékelhetnéd a pénzt, attól, hogy gazdagok vagytok.
2012. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim válasza:
15/L
2012. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!