Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek anyutól szülinapomr...

Mit kérjek anyutól szülinapomra? Valami nagy dolog

Figyelt kérdés
10.000 ft értékbe akarok többért úgyse venne.... Tesóméktól videókamerát kapok anyu elárulta :D:D Nevelő apámtól egy laptopot,anyutól meg fogalmam sincs mit kérjek.Ilyenkor rohadtul semmi nemn jut ám eszembe :D:D Mi a szart kérjek? 16/L
2012. máj. 17. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 A kérdező kommentje:

jajj hagyjatok már az ilyen "Micsoda problémáid vannak" és a hasonlóan idegesítő kommentekkel!!!


*


Ajj akkor nem tom mit kérjek...

2012. máj. 17. 14:34
 32/78 A kérdező kommentje:
Elvileg nyáron megyek gitártáborba( elvileg még nem biztos még nevelő apámmal kell beszélni) Kezdő vagyok még sose gitároztam.Ha azt kérnék? Abba a nevelőapám beszállna sőt azt mondta hogy azt finanszírozná is.Mennyi egy gitár? ami nem a legdrágább de azért jó is.Mert a szülinapom most jó alkalom lenne hogy kérjek.
2012. máj. 17. 14:38
 33/78 anonim ***** válasza:
Most ha azt írjuk hogy ne, ne kérj gitárt akkor nem fogsz???
2012. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 A kérdező kommentje:
ajj istenem mért nem lehet a kérdésre válaszolniii?? Mennyibe kerül egy rhadt gitár???
2012. máj. 17. 14:47
 35/78 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire sötét vagy, hogy nem érted meg!? Betűzzem, hogy nem tudunk neked erre mit mondani??

Csomó ötlet elhangzott már, vagy nem is reagáltál, vagy valami kifogásod volt az ellen is.

Gitár nem jön ki 10.000,-ből. Amúgy: milyen gitár??

Van pl. elektromos, basszus, akusztikus...

Tizenezertől a csillagos égig... Neked kell tudnod, milyenen szeretnél tanulni, de egyébként, amikor az ember egy hangszert elkezd, általában a zeneiskola ad kölcsön, amin lehet gyakorolni. Sajátot akkor érdemes venni, mikor már jobban megy, mert addigra körvonalazódik benned, hogy milyet is szeretnél valójában.

2012. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
Itt nézd meg: [link]
2012. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
84%

Jobban meggondolva én nem adnék neked semmit, míg így beszélsz...

Videókamera is, laptop is, anyu meg csak szaros 10.000.- költ rám, mert többet úgyse akarna, meg gitártábor meg akkor már gitár is...

És ha még 10ezret sem kötene rád, csak sütne egy tortát, akkor sértődés lesz belőle?

18.-ik szülinapodra kocsit vagy házat kérsz már akkor?

Hiába mondogatod, hogy csak most álltok jól, akkor is elég elkényesztetett kisgyereknek tűnsz.

2012. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 A kérdező kommentje:

1. Mi az hogy míg így beszélek?,??? Ti kezdtétek el feszegetni az egészet,hogy én csak kérkedni akarok meg kb minden második válasz az hogy " fúúúú milyen jó csak ennyi gondod van" Persze hogy már idges leszek. Amúgy meg nem ismersz szóval honnan tudod hogy milyen vagyok ? 2. Anyu mondta hogy vesz nekem ajándékot és csak 10.000 ért akartam tőle kérni mert többért nem vesz.Most ezen mit háborogtál megint?

3. A gitártábort is anyu hozta fel,hogy menjek mert tehetségem van a zenéléshez és ott eltudnám kezdeni a gitárt alapokon. A nevelőapám még kb fél évvel ezelőtt azt mondta ha elkezdek zenesuliba járni megint akkor megveszi a gitárt,csak ne hagyjam abba mint a zongorát. 4 rohadtul nem vagyok elkényeztetett



* amúgy meg nem adnak a zeneiskolába hangszert ;) Azt neked kell emgvenni és kezdőknek teljesen már AKUSZTIKUS gitár kell mint egy haladónak. Csak fogalmam sincs milyen.

2012. máj. 17. 15:02
 39/78 anonim ***** válasza:
akusztikus gitárt lehet kapni 10ezer körül
2012. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:

Nálunk a zeneiskola ad, azért mondtam.

Ezek szerint, nem mindenhol.

2012. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!