Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek anyutól szülinapomr...

Mit kérjek anyutól szülinapomra? Valami nagy dolog

Figyelt kérdés
10.000 ft értékbe akarok többért úgyse venne.... Tesóméktól videókamerát kapok anyu elárulta :D:D Nevelő apámtól egy laptopot,anyutól meg fogalmam sincs mit kérjek.Ilyenkor rohadtul semmi nemn jut ám eszembe :D:D Mi a szart kérjek? 16/L
2012. máj. 17. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:

10.000 Ft körül van a porcelán műkörömépítő készlet :) A zselésbe több minden van, az egy kicsit drágább,de az is megéri.

Ezzel akár még pénzt is kereshetsz, mert másnak is tudsz körmöt építeni :)

2012. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti lehet hogy vak vagyok de én még mostse látom azt a mondtatod hogy "sose beszélek csúnyán"

Amúgymeg haggyál már!



És amúgy azzal a műkörmös izével lehet hegyeset is csinálni? Mert az rohadtul tetszik csak körmöshöz még nem sikerült eljutni

2012. máj. 17. 15:26
 53/78 anonim ***** válasza:

[link]


Parancsolj :) Hát nem tudom, én magamnak mindig kockát szoktam, de a hegyeset azt reszelik. Szóval ha szépen tudsz reszelni, akkor egyszerűen hegyesre reszeled.

Youtube-on tuti van fent oktatófilm :) Másrészről gyakorlás és belejössz :)

2012. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
90%
Csernusnál lehet hogy van mostanában akció...:D
2012. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim válasza:
90%
ha ennyire elkényeztetnek,és tudod ha nyudnak kevés van,akkor legyél nagyvonalú és semmit se kérj tőle
2012. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 A kérdező kommentje:

Okéé köszi:) Megnézem



Kedves 77%-os nem akarsz még aludni menni?

2012. máj. 17. 15:31
 57/78 anonim ***** válasza:
59%

"hajvasim van :) És pont karira kaptam hajsütőt..."


Ó ez olyan tündi-bündi. Én kérnék a helyedbe egy rózsaszín süncsis telót, hogy olyan kis édi-bédi legyek amikor tipegek a suliba.


Ezektől a kérdésektől és a kérdező válaszaitól hányok-bányok :D

2012. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
24%
Ketten vagyunk itt 77%-osok,úgyhogy cumi...:D
2012. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
35%

Egyszerűen csak irigy vagy.

Mondjuk az azért elég szégyen, hogy felnőtt emberek is ilyen hangnemben írnak. Ti nem vennétek meg a lányotoknak ezeket a dolgokat, ha megengedhetitek magatoknak?

2012. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
76%

59.-nek


Nem, én nem vennék ennyi mindent egyszerre, és a családnak se engedném, ahogy nem is engedem. Mi is megtehetnénk, no de hova vezet ez?

Nézd meg ezt a szegény kislányt. Mi a jó büdös fenéért fog az életébe tenni valamit is?

Mi lesz belőle. Ne mond nekem, hogy egy 16. szülinapra nem lett volna elég családi összefogásba egy közös ajándék, pl egy lap-top.

Ahogy beszél, ahogy fogalmaz, amilyen stílusban teszi ezt, ez veri ki sokaknál a biztosítékot. Nem az, hogy megteheti-e vagy sem. Attól senkinek se lesz se könnyebb, se nehezebb az élete.

2012. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!