Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek anyutól szülinapomr...

Mit kérjek anyutól szülinapomra? Valami nagy dolog

Figyelt kérdés
10.000 ft értékbe akarok többért úgyse venne.... Tesóméktól videókamerát kapok anyu elárulta :D:D Nevelő apámtól egy laptopot,anyutól meg fogalmam sincs mit kérjek.Ilyenkor rohadtul semmi nemn jut ám eszembe :D:D Mi a szart kérjek? 16/L
2012. máj. 17. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 A kérdező kommentje:
oo de jó köszi :)
2012. máj. 17. 15:07
 42/78 anonim ***** válasza:
67%
Te milyen szerencsétlen vagy.. ha te sem tudod milyenre van szükséged, min akarsz játszani akkor mi honnan fogjuk tudni??? Legyél már olyan jó és nézz már körül a neten.... Vagy először menj be a zeneiskolába, iratkozz be, és kérdezz meg egy tanárt hogy milyet vegyél.
2012. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 A kérdező kommentje:

Rohadtul nem a kutyád vagyok szóval válogasd meg a szavaidat!


ÉN ARRA VOLTAM KÍVÁNCSI HOGY EGY KEZDŐ GITÁROSNAK MILYEN AKUSZTIKUS GITÁR KELL!? ÉN TÉNYLEG NEM ÉRTEM HOGY MIT NEM LEHET EZEN ÉRTENI.

2012. máj. 17. 15:14
 44/78 anonim ***** válasza:
95%

Nem beszélsz csúnyán, meg csak felbosszantunk??

Már a kérdésedbe is csak az van, hogy szar, meg rohadtul... Nálam már ez is azt jelenti. :)

2012. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
75%
16 évesen az értelmi szinted egyenlő a nullával.Kérj egy beutalót az óvodába.Még ha egy 10éves a neten ezt kérdezi,azt megértem,de nehogy már ne tudd eldönteni mire van szükséged..
2012. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
24%

Szia!

Esetleg műkörmöskészlet? Nekem van és állati. :)

Vagy hajvasaló, hajsütővas?


Az irigyekkel pedig ne foglalkozz. Szánalmas, hogy csak azért, mert nekik nem futja rá, utálják, akinek igen.

Már nem azért, de hol tehet ez a lány arról, hogy egy másik család nem jön ki anyagilag jól?

Megdolgoznak a pénzükért, és bocs, hogy ezt mondom, de mindenki a maga sorsának a kovácsa. Erről ennyit.

2012. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
89%

Meg "csak" 10.000 kérek, mert többet úgyse vesz...

De azért kihasználod a max 10ezret, nehogy kicsit kevesebb legyen, ha már "csak" annyit ad. :)

inkább több lesz már..

2012. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 A kérdező kommentje:

mÉGIS KI A FENE MONDTA hogy nem beszélek csúnyán?

Amúgy honnan a halálból kéne tudnom hogy milyen gitár való egy kezdőnek.Ha nem tudsz valamire válaszolni akkor inkább ne válaszolj semmit

2012. máj. 17. 15:20
 49/78 A kérdező kommentje:
hajvasim van :) És pont karira kaptam hajsütőt...A műkörmös készlet mondjuk tök jó ötlet.Amúgy is elég ramaty állapotba vannak a körmeim :D
2012. máj. 17. 15:22
 50/78 anonim ***** válasza:

"1. Mi az hogy míg így beszélek?,??? Ti kezdtétek el feszegetni az egészet,hogy én csak kérkedni akarok meg kb minden második válasz az hogy " fúúúú milyen jó csak ennyi gondod van" Persze hogy már idges leszek. "

Bár inkább szerintem hanyagoljuk, úgyse értjük meg egymást..

2012. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!